Search Results

Search results 1-20 of 125.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• plan eventow na kwiecien jest ale brak w nim info o jajkach wielkanocnych...

• Klucz jest do zdobycia w grze? Od kiedy? Do tej aktualizacji nikt go jeszcze nie wylowil...

• Drop stabilnych i mithirili.

cruiselight - - Archiwum

Quote from hater: “witam. Istnieje jakiś sensowny sposób na drop tych ulepszaczy nie licząc razadorka? ” Oczywiscie ze jest. Idziesz do swiatyni i bijesz moby. Nic skomplikowanego...

• dzis restart. NIE ZAPOMNIJCIE kluczy do skrzynek Nimfy dodac hahahah bo ostatnio ktos "chyba" zapomnial je do dropu dodac haha

• Klucz Nimfy Wodnej

cruiselight - - Archiwum

ja juz oficjalnie nawet spytalem i czekam na odpowiedz bo wyglada na to,ze na chwile obecna nikt klucza nie wylowil...

• Dobra Ludziska. Jak wiadomo mamy nową odsłonę wędkarstwa. Są skrzynki Nimfy, nowe rybki i skorupiaki. Szansa na wylowienie niemal zerowa nowych gatunkow ale jest. Pytanie zasadnicze, czy ktos moze sie pochwalic wylowieniem klucza do skrzynki Nimfy? Z odpowiedzią jak ją wylowił? Jako item z wody? Z ryby? Dlaczego pytam. Lowilo w sumie 5-6 osob. Czas lowienia to ok 40h i nikt klucza nie wylowil....

• Jest jakieś wiarygodne info w końcu??? Nie zamierzam hackować kompa aby metka odpalić...

• Bonus na strzałki a grota

cruiselight - - Archiwum

Talik na blyski + blyski 30% strzaly 40% diably 80 i sam robilem pro suba bez buffa. Z alchemi rubin i jadeit. Pet oraz boczek. Bodziakiem ofkorz

• Metin2 kiedyś a dziś.

cruiselight - - Archiwum

Kolego. Pvp? Powaznie mowisz? Naprawde chcesz "rywalizowac" z kims kto wydal na konto 20-30 tys zlotych? Polecam grac for fun. Smiac sie z ludzmi na ts. Kozystac z eventow i inaczej cieszyc sie ta gra.

• Rozmowy serwera Etolin

cruiselight - - Dyskusje Etolin

A ja sie chcialem przywitac z okazji powrotu. Milo ze nic sie tutaj nie zmienia po tylu latach Gram na dwoch postaciach: cruisPL oraz SulimaBrown. Czerowni okfkorz.

• Body czy mental 75 lvl exp

cruiselight - - Archiwum

W tym eq nie dasz rady niestety.

• Ulepszanie Wędki

cruiselight - - Archiwum

Na przykład węgorze. Pamiętaj, że niektóre ryby biorą lepiej w innych lokalizacjach niż M1.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

cruiselight - - Etolin

Nie uważacie, że gadanie o czymś czego już nie ma jest co najmniej śmieszne. Kogo teraz obchodzi kim był X itd. Czasy pvp i zadym też już nie wrócą. Ludzie dawno zrozumieli, że przyjemniej jest wydać pieniądze na wczasy czy samochód niż na pixelowe eq w wirtualnej grze. Tak! Chorzy na głowę ludzie nie grają w tą grę. Ta garstka co pozostała pije sobie piwo klepiąc level lub bosa i tyle. Zdrowia! Dystansu!

• Full grota. Jeśli bijesz bez buffa i tak nie unikniesz zejścia z dzika/zwierzaka przy 2-3 krotnym respie pod rząd mistyków bo takie też się zdarzają.

• Quote from Ingolf: “Quote from cruiselight: “Droga Administracjo! Kiedy wrócą klatki dla petów? Na chwilę obecną nie ma ich w IS i nie Jesteśmy w stanie handlować zwierzakami. ” Zgadza się, obecnie z Item-Shop zostały usunięte tymczasowo: Klatka dla peta, Zmiana nazwy i Bilety Podróżnika, ponieważ przedmioty nie funkcjonowały prawidłowo.Na dzień dzisiejszy nie wiemy, kiedy przedmioty powrócą do oferty. ” Wiadomo już coś na temat klatek?

• Podziękuj tym na górze. Mówiliśmy, że tak będzie. Jakby wysokie lvl miały możliwość dropu takie sytuacje raczej nie miałyby miejsca.

• Droga Administracjo! Kiedy wrócą klatki dla petów? Na chwilę obecną nie ma ich w IS i nie Jesteśmy w stanie handlować zwierzakami.

• Jest jeden wielki plus tego eventu. Silnie zmotywowani gracze do pozostawienia swoich konta na 100 LvL bo dalej po prostu tego poziomu nie ma po co wbijać Ja tam będę bawił się dobrze krojąc metki w 30sek na niżym lvl patrząc na graczy mniej zasobnych w eq jak męczą metka 10 minut. Sporo było tutaj flejmu i czuję się nieco winny bo sam rozpocząłem tą dyskusję z Administracją zadając jako pierwszy pytanie. Dla mnie temat eventu jest zamknięty. Mam nadzieję, że pomimo tego wszyscy będziemy bawić s…

• Quote from WujekDiumar: “Quote from cruiselight: “Quote from Bubu: “Ja tam nie narzekam gram jakieś 5 lat w tamtym tygodniu wbiłem 75lv dopiero mam na eventy 2 dropki 30lv i 20lv ze średnim EQ skile na m1 i jakoś sobie radze ale mogli by dać po 6 metków na mapke przynajmniej większa szansa na znalezienie ” Będą prawdopodobnie 4 jak ostatnio na mapę (z każdego lvl metka po sztuce - nigdy z dwóch metinów wielkanocnych tego samego lvl nie wypadało jajo)Tak było ostatnio i podejrzewam,że nic się tut…

• Quote from Bubu: “Ja tam nie narzekam gram jakieś 5 lat w tamtym tygodniu wbiłem 75lv dopiero mam na eventy 2 dropki 30lv i 20lv ze średnim EQ skile na m1 i jakoś sobie radze ale mogli by dać po 6 metków na mapke przynajmniej większa szansa na znalezienie ” Będą prawdopodobnie 4 jak ostatnio na mapę (z każdego lvl metka po sztuce - nigdy z dwóch metinów wielkanocnych tego samego lvl nie wypadało jajo) Tak było ostatnio i podejrzewam,że nic się tutaj nie zmieniło....