Search Results

Search results 1-20 of 69.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Filmy z serwera Wetar

Kro - - Wetar

xJabex czyżbyś o ten film z 2012 roku się zdenerwował? [video]https://www.youtube.com/watch?v=3xsLRYMJ1uM[/video]

• Filmy z serwera Wetar

Kro - - Wetar

Takie tam stare... Więcej na moim kanale. Można hejtować postów nie usuwam chyba, że za bardzo ktoś przesadzi. [video]http://www.youtube.com/watch?v=aUxr9vUOPMY[/video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=FQvwqA7JkR4[/video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=BK4buR4r3uo[/video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=Qu451Fq_ohU[/video] Postaci zamieszczone na filmie w większości przypadków zmieniły właścicieli więc proszę się nie kierować nickami.

• "Niedzielne Pikniki" - wojny gildii

Kro - - Wetar

UdefeadeD to nowa gildia i potrzebuje jeszcze dużo czasu aby się zgrać i urosnąć w siłę. Gratulacje NWO. Z tego co widziałem to Not4You wam wypowiedziało wojne. Przyjęliście ją? Myślę, że w każdym królestwie drzemie siła a to pierwsze starcia na Weatarze i jeszcze wiele może się zdarzyć. Co do tego czy Padzik jest w NWO... Otóż w pewien sposób jest w NWO. Ciekawe ile osób wie kto to jest Padzik, że każdy pisze, że w NWO nie jest :).

• Nie wiem czy to realne ale bardzo dobrą funkcją było coś takiego jak podręczny sklep tzn. żeby każdy mógł coś takiego sobie założyć i jak chodzi po planszy inni klikając odpowiednią funkcję mogli by coś od niego kupić. Takie rozwiązanie jest np. w MU online. Sklep en ma mniej miejsc ale pozwala grać i handlować na raz. Inne bardziej realne to powrót bosów w metkach. Z tym, że zmniejszyc trzeba by bylo drop.

• Wersja gry 13.3 - dyskusja

Kro - - Archiwum

UP tylko czemu Niemcy mogą mieć grę a my jak zwykle mamy demo? Prawdę mówiąc ze względu na płacze na forum osób które w większości nawet nie mają tego 90 lvl spowodowały zbyt pochopną reakcje Teamu. Dziwię się, że jeśli chodzi o poprawienie czegoś to nie są w stanie tego zrobić i z Azraela jak kicz leciał tak leci, a jeśli chodzi o zmniejszenie jakiegoś dropu to od razu działają. Prawdę mówiąc to na ogół nikt nie ma więcej stalek +9 jak jedną(no może dwie jak do expa zrobi sobie). To jest item k…

Kro - - Archiwum

Quote from silsar: “Quote from Kro: “To fakt jak weszła ta aktualizacja to ja powróciłem do gry po ponad półrocznej przerwie. Teraz znów mi się odechciało grać bo jak mam do wyboru pograć sobie z bufem to już wole w szachy na kurniku” To graj, w czym masz problem? Kiedy zauwazyl bys ze drop byl zbyt przesadzony? Kiedy mial bys 1000 postaci wypelnionych stalkami i innymi rzeczami, czy w momencie w ktorym nikt by nie chcial tego od ciebie kupic? A moze wtedy kiedy stal +9 byla by tansza od potek w…

Kro - - Archiwum

To fakt jak weszła ta aktualizacja to ja powróciłem do gry po ponad półrocznej przerwie. Teraz znów mi się odechciało grać bo jak mam do wyboru pograć sobie z bufem to już wole w szachy na kurniku

Kro - - Archiwum

Jeśli czytają to ludzie z GF to chciałem pogratulować nowego patcha. Właśnie zepsuł coś co mogło sprawić, że gra nabierze nowej jakości. Faktem niezaprzeczalnym jest, że drop był za duży i należało go zmniejszyć, ale sposób zmniejszenia jest chyba najgorszy z możliwych. Dzięki nowym mapą na metki można było w końcu jeździć od 2 do nawet 7 osób. Sprawiało to, że gra była zespołowa i milsza. W końcu racje bytu miały takie postaci na metkach jak BM czy healer (bo nie ma co porównywać ich bicia metk…

• A ja mam pytanie co do białych flag. Nie będzie można użyć ich z aktywną umiejętnością. Nie bardzo rozumiem tego stwierdzenia. Tzn. że flagi nie użyje np. WP z odpalonym ostrzem, czy body z aurą a np. ninja o ile nie zniknie (co daje ten sam efekt co flaga) będzie mógł jej używać?

• jeśli pojawi się afro i inne badziewia to na pewno sporo osób odejdzie bo to kicz. Ale jak będą kapelusze jak ostatnio lub jakieś maski ninji (mozna je zboaczyc na privach) czy inne podobne bajery to jak najbardziej widzę to dobrze.

• właśnie takimi postami gracze tu są cały czas zastraszani i właśnie dlatego każdy boi się tych nowych zaleceń. Zaraz post pójdzie do kosza chociaz dotyczy właśnie tematu czyli nowych zaleceń. Boimy się (przynajmniej część graczy) takich zaleceń jak wyżej jak również obawiamy się zachowania Teamu w grze bo jest wrogi graczomc( przynajmniej takie wrazenie sprawia). Jeśli Team uważa inaczej to niech spojrzy na dyskujse.

• Quote from agusia75: “Przecież utrudnianie gry było stałym elementem od samych początków. Jeśli kogoś nie lubiłem to ksułem mu metki, jak zalazł mi za skórę to omdlewałem go przy dropie tak długo aż mogłem podnieść Nie uważasz ze to jest zwykła kradzież jakiegos itemu np ktos kupuje 2xdrop szuka metka a ty mu kradniesz drop z niego.Ksuj metiny lub bossy skoro lubisz ale nie kradnij po to jest nazwa przy kazdym wydropionym itemie.Rywalizacja nie polega na kradzieży (sprawdz sobie słowo rywalizacj…

• no właśnie to bez sens. Fala mocy nie jest bugiem tylko tak działającym skilem. Zadymy w grocie byly i beda. To co się dzieje w DT czy w red lesie to pikuś. Ale w sumie większość graczy gra dla takich zadym i takiej rywalizacji.

• świetny pomysł. Odpowiedzialność zbiorowa. Jak w podstawówce. A nie uważasz, że to coś w rodzaju pretensji do garbatego, że ma dzieci proste? Co ma jeden członek gildii wspólnego z innym. Każdy by wtedy jeździł na białym koniu. A jak by gildia dostała karę to by się ją zmieniło. Poza tym największa dyskusja toczy się o zasadność kar. Czy wyobrażacie sobie naprawdę bany za rozpro, zapsucie dt, czy ksucie metka? Za wulgarne zachowanie bany jak najbardziej się należą, ale z tego co mi wiadomo to ju…

• rozproszenie nie ma 100%. Jak nie wejdzie w woja 94 to na ogół Wp nie ma szans (chyba, że z jakimś mało doświadczonym graczem się bije). Ja tam będę ksuł meti DT i inne takie w myśl ostatniego zalecenia tzn. Złotej Zasady: Postępuj tak jakbyś chciał, aby wobec ciebie postępowano. No i po problemie mi można ksuc i ja będę innym. Ja nie rozpraszam 20 lvl ale olewam to czy robi to ktoś inny. Jak już jest zadyma z rozpraszaczami to na na takiej zadymie nie jestem sam. I jeden koleś z rozpro nic nie …

• Strefa ochrony nie jest bez powodu. Sprawdza się ona na początku istnienia serwa aby móc rozwinąć postać (wyobraź sobie, że niebieski nastukaja szybko te 30-50 lvl i idą do czerwonych i ich ubijają. I tak cały czas. A jak męczy was 1 lvl w m1 proponuje zawołać konia nacisnąć auto i iść po herbatę. O ile nie znajdzie się w m1 zagorzały obrońca to sposób idealny. Gorzej jak się bijesz z trzema 90 lvl + i cię 1 lvl przewraca. Zarzucę taki pomysł. A czy nie lepiej było by zmodyfikować system ochronn…

• Poza tym człowiek, którego jedynym silnym argumentem jest argument siły staje się zwierzęciem i wśród innych myślących ludzi pogardzanym. Team wykonuje na prawdę ciężką pracę. Jedni angażując swój czas w to, aby było lepiej inni, aby popsuć projekt GF. Proponowałbym nie pisać głupot w stylu "bany za używanie skili lub przeszkadzanie w grze przeciwnej drużynie". Bo to się w ogóle nie trzyma kupy. Mówicie tez o grze zespołowej. Jeśli tak to niech ci biedni z DT zbiora ze swojego królestwa odpowied…

• Zasady może są i przemyślane i ciekawe, ale to co tu się widzi na forum pisane od Teamu to jakas porażka. Zakaz używania skila bo komuś przeszkadza? Zakaz walki w DT? A gdzie tytulowa wojna królestw z metina?

• Powiem szczerze po 17 lipca mija 6 lat metka. Od pierwszego serwera Poland gra się zmieniła.Większość graczy i teamu nawet nie pamięta takich rzeczy, że kiedyś w lochu małp po zginięciu postać zamieniała się w marmur małpy. Pomimo że jestem dinozaurem w tej grze sporadycznie, ale mozna mnie jeszcze spotkac w metin2pl (myślę, że dzięki Teamowi przestane grać). Przez ten czas byłem uważany za jednego z najbardziej pomocnych na swoim serwie. Zrobiłem też wiele filmów o metinie dzieląc się wiedzą o …

• Wypowiadają się ludzi a nie BMki czy helerzy. Otóż do 50 lvl fms z dobrymi średnimi dla bodziaka czy wp może pokroić naprawdę wiele. Na rozpro akurat nie działa uchylenie ale np. na duchowe mentala już tak. Przykład z rozpro jest nie trafiony. Uważam, że BM z bildem z duszkiem przy wp ma podobne szanse. Bardzo dużo zależy czy rozpro wejdzie. jak nie wejdzie a na to jest lekko ponad 40% to wp może mieć problemy. Oczywiście może też i wygrać bo dużo zależy od eq, krytów itd. ale ma mniejsze szanse…