Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Eylis - - Gry i zabawy

nie @Nameczaner

Eylis - - Gry i zabawy

tak ja fajny wilk @Frescco

Eylis - - Gry i zabawy

ano ja @Frescco

Eylis - - Gry i zabawy

nie @Zoran

Eylis - - Gry i zabawy

nie @MagKai

Eylis - - Gry i zabawy

nie @Celtycki-Dzik

• Jakiej muzy słuchacie?

Eylis - - Hydepark

youtu.be/7kHsddf-6es

• Jakiej muzy słuchacie?

Eylis - - Hydepark

[url]https://www.youtube.com/watch?v=c6vwXSfYMa8[/url]

• Seriale... Czyli co oglądacie?

Eylis - - Hydepark

Black Spot

• Jakiej muzy słuchacie?

Eylis - - Hydepark

youtu.be/eVTXPUF4Oz4

• Rozmowy serwera Etolin

Eylis - - Dyskusje Etolin

@KociePomruki. Albo po prostu nie jestem Tobą, która boi się coś komuś napisać wprost, tylko komentuje pod publiczkę xd A jak myślisz, że robi mi różnicę to, kto pilnuje dyskusji to się mylisz, jeden ban, czy kilka warnów mi nic nie zmieni

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Eylis, ty się tam uspokój, bo za niedługo przegonisz mnie w tym spamie na forum. Aaa zapomniałem, ja nie spamuje tylko dyskutuję o sprawach związanych z Metin2. ” spoko mam tylko chwilę wolnego, a za parę dni znowu mnie nie będzie, zdążysz nadrobić xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Trzeba poczekać na Ascorana, gdyż jak wróci, eylis nagle się uciszy i spokornieje. ” Żebyś się nie zdziwił

• Rozmowy serwera Etolin

Jesteście tak żałośni, że to jest HIT XD Porównywanie tego, ze ktoś odpisał na posty SMODA do spamu jakiejś typiary co sobie dawanie cytatów wymyśliła.... xdddd Cykada dostał bana bo zglosilam jego post I pyskowal coś do @Frescco o snickersach Quote from Frescco: “Napisał do mnie zejdź snikersa ... nie lubie snikersów ... teraz bedzie pamietał xD ” I najwyraźniej tyle warnów dostał ostatnio za swoje głupie teksty, że mu się należało. Jakoś też dostałam parę warnów I nie płacze. ŻAŁOSNE, nic więc…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Frescco: “do pierwszej wizyty w maku xD ” jestem obrażona na maka odkąd zamówiłam mcflurry z posypką biały kitkat I karmelową polewą, a dostałam posypke lion I czekoladową polewę i nie miałam czasu się tam wrócić

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Frescco: “z 5kg na bank odjeła i dodała ze 3 cm poza tym pewno je jak chłop szczególnie pizze potwierdzone info. Nie bij Eylis ” od teraz sama woda przez miesiąc I 0 ćwiczeń xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Alvaro: “Quote from Eylis: “całe 55kg na 173 cm ” To strasznie malutko. To nie anoreksja już jest? ” Wyglądam normalnie I mam to co powinnam mieć. Nie odchudzam się obsesyjnie, więc na anoreksje nie choruje.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Frescco: “No nie da sie ukryć solidne 55kg ” całe 55kg na 173 cm

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from Darek-Pogrom: “Quote from Frescco: “Ciekawe czy to da radę zwarnować za pseudoCenzurę @Naksen XD @Darek-Pogrom - Ten to się chyba na karate zapisał że tak fiaka ” Lipa będzie jak waga ciężka wpadniePojedynczo wtedy poproszę ” Ja jestem waga ciężka, ale nie w irre. Liczy się? XD ” ja też podobno waga ciężka jestem

• Jakiej muzy słuchacie?

Eylis - - Hydepark

@Alvaro dodaje muzykę raz na rok więc nie zwróciłam uwagi na przekleństwo co 2 wers xd To na drugi raz będziesz wiedziała. Frescco :D youtu.be/Abrn8aVQ76Q