Search Results

Search results 1-11 of 11.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Vespa - - Gry i zabawy

A nie, bo ja. Teraz Thanagorn

Vespa - - Gry i zabawy

Neeee Zapomniałeś o Maci ??? - Thanagor

Vespa - - Gry i zabawy

NIE !!!!!!!! ( do roboty ) - Ingolf ???

• Rozmowy serwera Diumar

Vespa - - Dyskusje Diumar

I znowu znalazł się ktoś, kto drąży temat zupełnie mu nieznany. ZUO dotyczy kilku tysięcy zrzuconych metinów a nie kilku sztuk. Bardzo proszę o wypowiadanie się, kiedy mamy wiedzę i konkretne argumenty, a nie wyssane z palca zarzuty. @Vespa

• Rozmowy serwera Diumar

Vespa - - Dyskusje Diumar

Kochani Gracze z Jinno ( Diumar). Wczoraj w godzinach wieczornych, jak sami wiecie, miało miejsce niesamowite zdarzenie. Całe królestwo znalazło się w DT. Proponuję jednak, abyście już nie pomstowali tak mocno, ponieważ nie wydarzyło się raczej nic wielkiego a powiedziałabym, że raczej wesołego. Proszę Was o odrobinę zrozumienia dla wyjątkowo przypadkowej i nie zamierzonej "wpadki" [GA]Ingolfa. Odłóżcie już całą tę sytuację do historii a zapamiętajcie ją jako wydarzenie wyjątkowe, ponieważ chyba…

• Wspinaj się wspólnie z GM!

Vespa - - Archiwum - Gra

Z przykrością informuję, że na serwerze WETAR , Event " Wspinaj sie wspólnie z GM-em", z przyczyn technicznych nie odbędzie sie w dniu 20.04.2018r o godzinie 20:00. Zostaje on przełożony na dzień 22.04.2018r godzina 20:00. Za utrudnienia przepraszam - [SM]Vespa.

• Walentynkowy zawrót głowy!

Vespa - - Archiwum - Gra

Lista zwycięzców Serwer WEATR I PARA: Ajai +Zmorix II PARA: Cherri + Stach007 III PARA: Daaria + Yann IV PARA: Samini + Venares

• Zwycięzcy konkursu "Mikołajkowe Szaleństwo" Serwer WETAR Przedział levelowy 1-30 I Tura 1. xDropV2 2. KrolWatahy 3. SkrajnyII II Tura 1. vAgavv 2. fff33ff 3. zs3PD Przedział levelowy 31-74 I Tura 1. Wolverine0 2. droStacha007 3. iSumerD II Tura 1. DropX 2. Wekson 3. DZIUG Przedział levelowy 75-89 I Tura 1. R0LNIK 2. Neonidas 3. Nagroda nie przyznana II Tura 1. Rugops 2. Imsch 3. WamPir666 Przedział levelowy 90-120 I Tura 1. ZS3 2. Yann 3. Daaria II Tura 1. Rintfi 2. zuza1 3. Kaja007

• Zwycięzcy eventu "Mikołajkowe Szaleństwo" na serwerze Diumar Przedział levelowy 1-30 1.ProKudytyn 1. OstryLutek 2.Magaazynierr 2. ZakonCypel 3.Pragmatyczny 3. NaSwieta Przedział levelowy 31-74 1.MrocznyCyrex 1. MiserableX 2.Replicant 2. KazeGod 3.HappyX 3. KazeBUFF Przedział levelowy 75-89 1.Nikki007 1. xXDyMuXx 2. AresXBody 2. diabelekxKNx 3.GALLYnaro 3. xMalaKasiaxx Przedział levelowy 90-120 1.looczuss 1. JOVIS 2.OstryLucek 2. Jedrzej007 3.Caatherine 3. Esechiel Gratulacje

• Quote from Ascoran: “Hehe. Swoją przygodę z tą grą rozpocząłem w 2008 roku i pamiętam, że gdy dobijałem około 20 lv to za każdym razem jak mi kowal coś spalił to kasowałem postać, bo uważałem, że była w pewien sposób już stratna 'Yang'owo'. Punkty umiejętności rozdzielałem po równo, np. wszystkie umiejętności miały po 4 punkty. Temat fajny, chociaż mam wrażenie, że bardziej przeznaczony do wyrzucenia frustracji niż powspominania starych dziejów. A szkoda.. ” Masz rację, warto czasem miłe rzeczy …

• ULUBIONE POLSKIE SERIALE

Vespa - - Archiwum

1.Magda M 2.Znaki szczególne 3.Dyrektorzy