Search Results

Search results 1-5 of 5.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bodym 55lv bilem 4 metki 50lv 2 metki 55lv 15 metkow 70lv 4 9ogonow 11 lordow a no i 9lv w m1 15-20 metkow i oczywiscie 0 szkat ;] z 2x dropem z red lasu oczywiscie JAK NARAZIE EVENT NA -

• Quote from WMG: “Quote from AvePerlik: “brak kultury podczas expienia ! (Wbijanie się etc.)” oj jak mi przykro, że Ci zbiłem generałów czy pomagałem bić na spocie ale pewnie sobie na to zasłużyłeś Polecam gildie bo ich jedynym celem jest siedzenie 24h w grocie i zbijanie cudzych generałów Kto expi ten wie kto tak naprawdę lata i zbija gen. w grocie :rofl:” Jak byłem 1 raz w grocie moim wp jeszcze na Fenku a to aż tak dawno nie było jak jeszcze Demalo grał na GodHand był w ForeverMore to sami sob…

• Gildia Valiosa ZAPRASZA !!!

Cleaned - - Archiwum

Quote from UmBat: “Nie polecam. Gildia nie umie się bawić z kulturą podczas eventu - ksują metki w red lesie ( postać o nicku Drakonin ). Ten typ nie dość, że ma 72 poziom to jeszcze ksuje metki w czerwonym lesie ....” Wlasnie za to tez nie polecam w Grudniu byla taka sytuacja ze ten osobnik ksul w red lesie wolal lidera i jakiegos smoka 80 i bili mnie na wolnym pozdro dla lidera .

• Bezpieczny handel na Samos

Cleaned - - Samos

Polecam handel z ANKApro3030 i BLOODYben

• Quote from cichy415: “Nie polecam gildi z paru powodow Np. ksucie metinow podczas eventow , sa chamscy , mysla ze panauja nad calym metinem a rzeczywistosc jest inna tyle z mojej strony” ja tak samo nie polecam z tych powodow:)