Search Results

Search results 1-20 of 27.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Owieczka - - Porozmawiajmy o Metin2

jeszcze co do zmian na meley. Piszecie ze wartosc ataku z misji 92 i 94 zmniejszyl dmg na poli. Gram na jawie i tych misji nie mam jeszcze wykonanych dmg na bodziaku na marmie przed aktualizacja mialem +/- 10k po aktualizacji okolo 1.5k mniej. Z tego co zauwazylem wartosc ataku z rosek nie daje kompletnie nic na marmurku tak samo roska na defa.

• Quote from Ingolf: “Quote from Owieczka: “ktos je juz realizowal ? bo moje sa nie wazne ” Jak to nieważne? ;xGdzie ten kupon realizujesz? ” Item shop w grze. Zakladka zrealizuj kod. Po skopiowaniu kodu z maila wyswietla mi sie komunikat "Kod jest niewazny"

• ktos je juz realizowal ? bo moje sa nie wazne

• Quote from Extaza: “Quote from Art: “Apokalipsa Świąteczna Czy jesteście wystarczająco odważni, aby ocalić Święta przed Apokalipsą Zodiaka? Nowy mini-loch otworzy swe wrota między 6-tym a 17-tym grudnia w południe. Będziecie musieli wykorzystać wszelkie pokłady umiejętności, aby przetrwać w nim tak długo jak tylko możecie. Ważna uwaga: Niektórzy gracze mogą uznać ten loch za bardzo trudny. Na podstawie Waszych opinii i analizy danych, możemy dokonać zmian w ustawieniach, zanim otworzymy loch pon…

• Dusza nie dziala na poli

• Nasze proby zbicia hydry byly duzo wczesniej niz info o tym ze mamy dostac blaski. Zbita zostala akurat po informacji od Arta ale to tylko dlatego bo w tym samym czasie byl event dusz.

• Cala nasza grupa ktora ubila hydre napisala ticketa o skasowanie tego dropu blaskow w nagrode. Za stanie w m1 nawet zlotowki nie pomoga na nowym serwerze, dziesiatki godzin poswiecone na dropienie ulepszaczy zeby zrobic ogniste buty itp, na to juz nie zwrocisz uwagi ? ze nie wszystko moglismy kupic sobie w itemshopie czy gdzie indziej ? kazdy z nas dropil tysiace mrokow na mapach zeby miec szmaragdowe kolczyki zeby ubic ta hydre.

• Quote from PatrickLun: “mysle ze czas poswiecilismy podobno a roznica jest tylko w gotowce ile ja wlozylem a ile wy taka prawda ” nawet jesli to nie uwazasz ze nasze nagrody sa smiechu warte w porownaniu do Twoich za misje ?

• Quote from PatrickLun: “misje robiły się same nie poświęcałem na nie czasu ” Czy ja pisalem ze tez nie poswieciles na to czsu ? Mowie tylko ze czas ktory my poswiecilismy na zrobienie postaci jest wiekszy niz Twoj na zrobienie misji.

• Quote from Vealey: “Ja wydałem na is 15k zł a ty zrobiłeś sobie misje w m1 xD ” Dokladnie czas poswiecony na zrobienie postaci ktore umowzliwila nam zbicie tych dungeonow jest duzo wiekszy niz Twoj na zrobienie misji. Dodatkowo dochodzi aspekt finansowo wlozony w kazda postac ktora brala udzial w biciu. Nie chodzi mi o to ze wy za dobre nagrody dostajecie tylko o te ze my powinnismy minimum porownywalne dostac a nie szkaty ktore sa nam po nic nie potrzebne. Hydra nam zajela 5 min ale nikt nie pa…

• Nagrody za zrobienie jako pierwsi hydry i meley to troche smiech. Dostalismy o wiele gorsze rzeczy niz ludzie co wykonuja sobie misje w m1....

Quote from Eylis: “Ciekawe jak szybko te drewna lecą xd ” 1 drewno na 1 moba

Quote from Muzukashi: “A można wrzucić ss z dropu? ” To akurat tajemnica

48486046824297755594.jpg No to pierwsza hydra padla Jawa mozecie dziekowac za blaski :p

youtube.com/watch?v=k_gTtoaqNo0+ a nam meley pykla jutro za hydre sie wezmiemy

• Quote from Lorint.: “hydra - yyy? jajko kata z 9% berka? ” Jajko kata chyba nawet nie leci z hydry xd tylko ten dziwny latajacy waz

• Quote from Natalia: “no ogółem polatałam po zagranicznym forum pewnym xd potłumaczyłam to i owo i mniej wiecej wiem o co kaman z tymi dziwactwami. Niemniej jednak idąć na to na przylądku by wejsc na pewno pootrzebujemy itemy z misji ktora musimy wykonac by wejsc ” Bylem na hydrze juz z 5x uwierz misje robisz jednorazowo na postac i pozniej znika. Pozniej wystarcza Ci tylko przepustki do v2.

• Tak jest misja do zrobienia ktora robi sie jednorazowo i juz pozniej mozesz o niej zapomniec. Robi sie ja 5 minut a po zrobieniu wystarczy Ci tylko przepustla do v2 zeby wejsc. Deski ster i to 3 co nie pamietam juz nazwy dropi normalnie z mobow kiedy masz aktywna misje.

• Bedac na hydrze mysle ze drop nie bedzie zbyt dobry. Jest to zbyt krotki dungeon zeby lecialo jak z jotuna itp. Czas ktory ludzie beda osiagac na starych serwerach bedzie oscylowal w 10 minutach. Dodatkowo po wyjsciu z niego nie ma czasu do odczekania na kolejne wejscie oraz zadnej misji do wykonania. Jedyne czego potrzebujesz to przepustki do v2.

• Item Shop - dyskusja

e tam kostiumy. Gdzie sa nazary ;(((