Search Results

Search results 1-20 of 48.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Andros

Odrodzony80 - - Andros

Quote from erze: “Dziękuję za słowa uznania Twój Filozof ” Razem ze swoją gildią powinniście padać na kolana i bić pokłony za swoją nieudolność.

Odrodzony80 - - Andros

Quote from erze: “Oj Gangsterzyno nic do Twojej głowy nie trafia. Nie używaj języka bandytów to nie przystoi!!! ” Zdecydowanie wolę używać języka bandytów, jak języka filozoficznego rudego. Żegnam.

Odrodzony80 - - Andros

Quote from erze: “Pisze to Wirtualny Gangster od siedmiu boleści Ile czasu Odrodzony byłeś na krymie? 5-6 lat? heheheheheheheh Twój portret psychologiczny jednoznacznie wskazuje, że albo odebrałeś dowód osobisty, albo zaraz będziesz odbierał... W kraju prawa tylko rzezimieszki jedynie używają języka ulicy, aby nie zgodzić się z zastaną sytuacją... Jeżeli GF to Policja, kim my jesteśmy? ” wiem kim jesteście, jesteście bandą nieudaczników w grze, a jeśli jesteście tacy tu to i w realu. A przy okaz…

Odrodzony80 - - Andros

Quote from erze: “Jeżeli NWNP to prostaki, to kim jest człowiek który pisze że jest czyimś panem? Pokory tyle w Tobie co u pijanego kozaka z siczy zaporowskiej. Rozumiem że Twoja wypowiedź ma nas obrazić? A to chyba niezgodne z regulaminem forum. Jakbym miał się pokusić o psychoanalizę tego co stworzyłeś wpis wyżej : osoba która pisze o sobie "Jestem Panem" na forum, to w realnym życiu znaczy tyle co rozdeptana "psia kupa". Popierdzieliło Ci się trochę. Panem to możesz być w realu Swojego psa, j…

Odrodzony80 - - Andros

Quote from erze: “W języku ludzi brakuje słów, żeby opisać Twoją nieskończoną tendencję do grzania się w blasku moich rudych loków. Nawet brakuje Ci odwagi żeby się ujawnić, kim Jesteś. Pozdrawiam:*** ” Jestem Panem takich pionów jak całe nwnp, oraz familijny skład gildii verffy.

Odrodzony80 - - Andros

Yao, Yao, Yao biedny metinowy klaun dowartościowujący się na forum. Jak można tak nisko upaść razem ze swoją śmieszna gildią. Kiedyś mieliście zbić jakiegoś dungeona, ten czas waszym zdaniem miał nastąpić, a jednak wszystko była ściema. Ale co można się spodziewać po takich prostakach.

Odrodzony80 - - Andros

Tylko nwnp są w stanie wymyśleć coś tak żenującego jak ksywa, rudy bigos. Patusy jak Rafatus.

Odrodzony80 - - Andros

Z mojego potwiedzonego info NWNP dostali sromotny omłot w lesie od luzaków, dziwi mnie jedynie że nic nie piszą na forum. I ich szczekaczki juz nie są tak rozszczekane. Życzę miłego dnia wszystkim. Nwnp nie pozdrawiam.

Odrodzony80 - - Andros

Ekipa z shinsoo się nadaje do tarcia chrzanu, a czerniak na temat pvp/ expa nie powinien się wypowiadać bo leci na skilla. A dmg jakie w niego wchodzi powinno być uwzględnione w rekordach servera.

Odrodzony80 - - Andros

Quote from WybornyDiament: “Quote from Odrodzony80: “podniecać się czymś gdzie w 10+ osób bijecie jednego i później smiejecie ” Napisał to typ,którego gildia właśnie tak działa xD Pozdro dla pezetora, koleskiego, ojejqa no i oczywiście kochanego MisQa aka Harpaga pomocnika oligarchów;D ” Mówi to typ co ponoć grę skończył, a dalej produkuje się na forum. A jego gildia dostała od jednego likana.

Odrodzony80 - - Andros

Witojcie. Masz rację Aphrodite, z tego co się orientuje to na nich dużo nie trzeba, bo oni jak dostają baty to siedzą cicho jak mysz pod miotłą. Strzałeczka

Odrodzony80 - - Andros

To kiedy będę mógł obserwować wojnę luzaków z nwnp. Czy brak odwagi ze strony czerwonego królestwa

Odrodzony80 - - Andros

Tak też mi się wydawało Twój opiekun yaoś poszedł i nie masz nic do powiedzenia. Szkoda ze jesteście pionkami w jego nędznej grze. Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia wszystkim, z wyjątkiem nwnp.

Odrodzony80 - - Andros

Mam pytanie do czerniaka władzy ten pancerz na potwory, który posiadasz jest tak samo uniwersalny jak i te ogniste buty? Chodzi mi tu o bony do pvp. Adios

Odrodzony80 - - Andros

Quote from LordzikDST: “od Maciusia jedyne co na ts usłyszysz: " co nie czerniak ? Hihihihi hehehehe hohohohoh" A od slaweczka: " wydropilem kamola z argesa hihhiihihhihihihii" ” To jest nic. U nas jak przychodził to była pełna powagą, czerniak tylko na podsłuchu i słowa od niego nie uświadczysz. A na szepcie się gotowało.

Odrodzony80 - - Andros

Quote from czerniak: “Quote from Odrodzony80: “Wojnę mogą toczyć ale tu na forum i pokazywać jacy to są skończeni. Wy wszyscy uciekacie dobrze, a szczególnie to versagor na yt. Strzałka. ” wiesz co ty powinieneś mieć najmniej do powiedzenia sam uciekasz jak mała mysz przed kotkiem ale błyszczysz niczym drogie dobrej jakości lakierki elo myszka ” Chyba nie wiesz z kim rozmawiasz, bo na ts jak wchodziłeś to nie można było od ciebie słowa wydębić.

Odrodzony80 - - Andros

Tak reasumując yao jako przywódca "kamratów" ciekawe co ma innego do zaoferowania swoim kompanom, bo nie widzę w rankingu żeby jego wielcy wojownicy zbili meley. Bo na moje oko to ta chwila nigdy nie nastąpi. Yaoś jedynie co potrafi to chodzić po tsach Oligarchów i płakać. Gdy widzę tak zdesperowanego człowieka to aż przykro mi się robi. Strzałka

Odrodzony80 - - Andros

Wojnę mogą toczyć ale tu na forum i pokazywać jacy to są skończeni. Wy wszyscy uciekacie dobrze, a szczególnie to versagor na yt. Strzałka.

Odrodzony80 - - Andros

erze ty forumowy napinaczu spinasz Siena tym forum jak skóra nie powiem na czym ale darme są twoje podniety. Jesteś wyśmiewany na tej grze a ty tego nie widzisz, podniecać się czymś gdzie w 10+ osób bijecie jednego i później smiejecie,tak to potrafią tylko odpady z nwnp, ustawcie się na zadyme 10/10 i pokażcie ta klasę nwnp-Intelligence.

Odrodzony80 - - Andros

Ahoj. Tak siedzę i sobie czytam te spiny największego trolla i popychacza, dlatego wydaje mi się, że najsensowniejszym rozwiązaniem będzie, wojna raz, że będzie można coś w końcu zobaczyć, a dwa pokażecie kto jest jednak kimś, bo z tego co tu czytam to będzie chociaż po równo składów i wtedy udowodnijcie kto jest góra. Bo takie chwilowe podniecenia to jest śmiech na sali. Pozdrawiam wszystkich. Oprócz nwnp