Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Znowu nie został aktywowany drop przedmiotów na Jawie... @Varden

• @Ingolf Na Jawie został aktywowany drop eliksirów od godziny 18:00, a planowo powinny być od 20:00. Tak już zostaje czy jakaś zmiana? Do godziny 22:00 czy 23:59 będzie drop?

• Rozumiem, że każdy aktualnie myśli o evencie rybackim, ale gdzie dyskusja na temat zbliżających się zmian? 1) Aktywowany handel Odłamkami Smoczego Kamienia dla postaci 110+ (czerwiec) 2) Gra pamięciowa POTWORNE TRIO (czerwiec) 3) Całkiem NOWY event pod koniec lata (sierpień/wrzesień) 4) Tymczasowy serwer PVP (listopad/grudzień) 5) Nowy loch od 110+ 6) Możliwość ponownego wybrania nagrody z ostatniej misji Biologa (czerwiec) 7) Nowy system działania gildii 8 ) Nowy loch gildyjny (dungeon) 9) Nowa…

• [ciach] Event rybacki... no, jutro połowimy (chyba) Moderator Ascoran:Usunąłem offtop.

• Szybkie pytanie. Czy piłki będzie można zostawić na postaci na następny weekend? Tak czy siak, event z piłkami za tydzień się odbędzie, a pytanie stąd, że czasami przerwa techniczna niosła ze sobą usunięcie piłek z ekwipunku. @Ingolf @Marantha

• Szkoda, że Wielki Event Gildyjny się nie odbędzie. Niestety aktualnie w giereczce ciężko o jakąś gildię. Wszystko sprowadza się do tego, że dzisiaj gildia to indywidualność nastawiona na wzbogacenie się w grze, ALE również nie tylko w grze. Nie dziwi mnie fakt, że nie doszło do eventu, ponieważ PRAWDZIWYCH gildii już nie ma, są jedynie grupy, mniejsze, bądź większe. Grupy wpatrzone w wirtualną walutę, istniejące tylko po to żeby trzepać hajs na Schronieniu Meley/Smoku/Jotunie/Nemere/Razadorze, a…

• @Marantha Na tablicy widnieje wydarzenie "Wspinaj się wspólnie z GM!" na Jawie 12.05.2019, zaś w temacie głównym zapisany jest inny termin, 20.05.2019. Kiedy odbędzie się dokładnie event na serwerze Jawa? Ponawiam pytanie, @Varden @Ingolf Moderator Ascoran:Połączyłem posty.

• Jak rozumieć ten bonus? ;D vpNdqGw.jpg P.S. Proszę o poprawienie wyświetlania obrazu Moderator Ascoran:Poprawiłem wyświetlanie obrazka.

• Przedmioty zwrócone, na 5 prób ani razu bonus nie został dodany Na szczęście wszystko już gra (chyba) xD

• Quote from Beatles: “Quote from GoodGameGuys: “Naprawiaja, żeby nie przetrzymywac komuś itemow... Jakbyście włożyli tam najlepsze części eq, też chcielibyście odzyskać to jak najszybciej. A chwila na świeżym powietrzu każdemu się przyda ” Nikt nie kazał im wkładać itemów. Zrobili to na własną odpowiedzialność. Znając politykę wprowadzania patchu trzeba odczekać minimum z miesiąc by bezpiecznie zabrać się za nowość. To nie usprawiedliwienie, że do jutra nie mogą czekać. Dzisiejsza przerwa jest be…

• Wiadomo coś na temat eventów pobocznych na serwerze Jawa na miesiąc maj? @Ingolf Ogólnie, to tak z myślą o innych serwera... na pozostałych dwóch też spokojnie mogliby uruchomić takie eventy. U nas jeden gracz potrafi dropnąć 10-15 przedmiotów (czasami więcej oczywiście) podczas jakiegoś eventu to na innych, zaludnionych serwerach taki gracz wynosiłby 5-10 szt. Nie duża strata, a zachęca

• @Art Przedmioty zostaną zwrócone? Na swoim koncie na dwóch postaciach (trzeba mieć odpowiedni poziom) rzuciłem zbroję oraz kolce, a na INNYM koncie Runiczny Miecz+9... Oddacie tak? Masakra...

• Filmy i SS'y z udziałem Sur

IdeNaZywiol - - Klasy Postaci

Wesołych Świąt! [url]https://www.youtube.com/watch?v=2X154ryqKm0&t=1s[/url]

• Quote from Instru: “wo8SdAU.png Czemu odpałów z dzieci kwiatow nie można używać poza eventem? To już lepiej dać je czasowo ,żeby znikły ... ” Żadna nowość. Ostatnim razem, po zakończeniu eventu tak samo nie można było używać kwiatków.

• Filmy i SS'y z udziałem Sur

[url]https://www.youtube.com/w…4hkvycnbrmrk0h00410[/url]

• Quote from kryndor: “Coś się zbugowalo i metiny wielkanocne respią się tylko ch1 i ch2 ” Na Jawie normalnie respią na każdym kanale.

• Zdjęcie ograniczeń lvlowych

IdeNaZywiol - - Dyskusje Jawa

@Art Jeżeli graczom, którzy mają postacie z 50 lvl, 70, 95, 105 przeszkadza zmiana to na podstawie czego została podjęta decyzja? Osobiście obojętnie mi na te zmiany, bo z własnej woli wbiłem poziom, który mnie ogranicza do 3/4 wypraw, nawet bym powiedział, że są one mi na rękę, ALE nie na tym miało polegać funkcjonowanie serwera. Myślę, że za dużo opieracie się na opinii innych, może nawet niekoniecznie graczy z tego serwera. Etolin/Diumar potrzebował biletów podróżnika - daliście też na Jawę. …

• Quote from Akyic: “@Art @Ingolf , tak z ciekawości kiedy odpalicie strefę walki na Jawie bo z tego co wiem to od paru ładnych miesięcy na niemieckim odpowiedniku już jest włączona ? ” W jakim celu potrzebujesz Strefę Walk na serwer Jawa? ;d Chyba chęć zarobku, bo innego powodu nie widzę. Nie ma sensu tego wprowadzać na Jawę, bo skończy się tak jak na innych serwerach... @SenNaJawie Ostatnio o ile mnie pamięć nie myli widziałem w Sklepie Gaya mixy za 2000 pkt. Ogólnie też nie wiem czy nie ma jaki…

• Filmy i SS'y z szamanami

[url]https://www.youtube.com/w…LU&feature=youtu.be[/url]

• Może tak Rady Pustelnika od 20:00 na Jawie?;p bo od 14:00 event nie był aktywowany