Search Results

Search results 41-60 of 115.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Patmar: “Hej. Chciałbym się was zapytać jak zarobić na 79lvl bodu aura P reszta G1. EQ: -żelek +8 3xB (12 reg pż) maska na 61 +7/8 blok w masce da Ci dużo więcej niż ta regeneracja -truta 25 sr +6 kd(smierci+3,potwora +3 szybkosc zaklęcia+3)lub rib+9 32 sr (ogólnie 13kryt) kup jakąś trute 30/35 + śr tanie są a różnica w hitach też będzie ... -stal+6 1k HP lub boga+9 zainwestuj w boga +9 5b albo w jakąś lepszą stal najlepiej z absorbacją do HP -buty 1k HP jakie ? może wymień na jakieś …

• Wybór EQ - item vs. item

Gael - - Archiwum

Quote from everything14: “Przedmiot I Nazwa i stopień ulepszania: RIB +9 KD: śmierci i potwora +4 Bony: śr 38, 5 omdlenie, 3 krytyk Przedmiot II Nazwa i stopień ulepszania: FMS+9 KD: śmierci i potwora +4 Bony: śr 43 gram bodym” Jeżeli bijesz z konia to wybrałbym riba, jeżeli z buta to wybrałbym FMsa

• Quote from efemesy: “a gdybym wydropil wierzcha na 150 deffa i zrobil buffka 25%, ogarnialbym metki na mapkach?” nie ma szans, potwory z metka szyją

• Quote from RXTER141x2: “Klasa Postaci: Wojownik Body Poziom postaci:77 Ekwipunek (EQ): Broń - truta+6 sr23 kd+4 exp Kup jakąś śr 30+, tanie są ... Zbroja - stal+9 kd def+4 2x zjarane Hełm - strachu+7 Tarcza - sokola+9 Bransoleta - srebrna+9 Buty - ognistego ptaka +2 1,5k hp Kolczyki - ebo+9 Naszyjnik - kryształowy+3 1,5k hp Wymień go na jakiś z łez albo ametyst też oczywiście z HP Poziomy umiejętności (skilli): Aura Miecza -M8 Berserk - G1 Szarża - G1 Trzystronne Cięcie - 8 Wir Miecza - G2 Statu…

• Zmiany w Zespole Wsparcia Team

Gael - - Zespół Metin2

5 marca grupę opuścił KoichiSan

• Wybór EQ - item vs. item

Gael - - Archiwum

Quote from Kubuncio: “Przedmiot I Truta+8 41 śr 10 grota 5 spowo KD: kryt mob zaklecie+4 Bony:wyżej Przedmiot II Truta+9 35 śr KD: kryt mob zaklecie Bony: same śr PRZEZNACZENIE:* Bicie metków w DT” Zdecydowanie wybrałbym tą +8 i za wszelką cenę próbował "zrobić" na +9

• Ingolf

Gael - - Prezentacje Teamu

Jak myślisz dlaczego ludzie wolą pracować w wolontariacie gier Gfu, niż na przykład jako wolontariusz w schronisku dla zwierząt ? Praca mistrza gry dla Ciebie to: oderwanie od rzeczywistości (forma rozrywki)i czy może ciekawe doświadczenie ? Posiadasz prawo jazdy ? Wierzysz w istnienie przyjaźni między kobietą a facetem ?

• Quote from RuthlessPL: “mam pytanie czy na 80 lvl na metkach mordu w dt w pt z szamanem 75 lvl + rekawica z IS jest wieksze prawdopodobienstwo wydropienia kamola czy jest ono takie samo jakbym byl tym 80 lvl bez pt ? pozdrawiam :)” Obawiam się że największe prawdopodobieństwo dropnięcia kamyka, będziesz miał na tym szamanie 75 z rękawicą, niż na woju 80, wgl jestem zdziwiony czemu jeszcze na nie chodzisz ? dużo lepszy drop jest na metinach w czerwonym lesie

• Męczą Cie z tą karą śmierci łobuzy ładna sygnatura, przypomina mi jeden serial: Katastrofy w przestworach, oglądałeś? wymarzony zawód z dzieciństwa ? ulubiona bajka ?

• Quote from fudgi: “Witam , mam pytanie czy na 61 poziomie da radę wydropić jeszcze mega wierzchowca z metka 55? Bo coś słyszałem , ze ponoć dropią +-5 lvl , nie wiem czy to prawda i chciałbym się zapytać” Myślę że powinien Ci polecieć, skoro kamyk na 61 poziomie leci z metina diabła to i wierzchowiec powinien polecieć

• Quote from arrav: “Klasa Postaci: Wojownik Body Poziom postaci:69 Ekwipunek (EQ): Broń - FMS+9 sr 37 spalone +6 siła 5 spowo 3% krytyka (mixuje ribka+9 kd+4 na sr 35+ ale narazie lipa) Zbroja - Stalka+7 kd+4 (def/uchyłki/uniku) 1500PŻ Hełm - strachu+7 3bony(słabe po 3-5%) Tarcza - Lwia +9 nno,10% na orki +6 int Bransoleta - białko +9 10 diabły 20 nieumarli 3 mniej ważne Buty - Fenki+7 1500PZ/ Kozaki +9 czyste Kolczyki - Ebo+9 (3sloty) bez bonów Naszyjnik - Ametystowy+7 5bonów (10miecz/10 2reka/3…

• Zmiany w Zespole Wsparcia Team

Gael - - Zespół Metin2

Grupę grafików opuścił: xJumperBodyx

• Manossa (:

Gael - - Archiwum

Znasz tą piosenkę: Manossa, Manossa komu urwie dzisiaj nosa ta nasza Manossa ? tak, tak wiem poeta tylko głowa nie ta Wolisz jeździć autem jako kierowca czy pasażer ? Jaki był Twój wymarzony zawód z dzieciństwa ? Warto mieć nadzieję ?