Search Results

Search results 101-120 of 190.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Ariswar - - Diumar

Jeżeli sytuacja na naszym "konTROLLowane" może mieć taki stan jak dzisiejsza wymiana zdań nie mam nic przeciwko Twojej pracy/zadaniu. Bardziej mnie denerwuje to, że posty, które nie zawsze kogoś mają obrazić czy też są nie na temat ( sorry tutaj są luźne tematy więc... ) są usuwane. Nie chciałbym brnąć w specyfikę tematu, który ciągnie się od kilku stron na Wetar'ze. Nie ukrywajmy jest problem. Problem tkwi w tym, że w tematach "poświęconych" dla różnorodności opinii, zdań itp serwera jest "cenz…

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

Ariswar - - Wetar

Quote from Prozac: “Hadron mi sie znudzil Lexio :p ” "Proza(i)c'zny Dzik" dobra nazwa by była

Ariswar - - Diumar

Nastąpiła przerwa techniczna na Diumar Będzie reset nie tylko serwerów Beldwik do tego moda z Wetar'u to Ci brakuje w byciu tym złym

Ariswar - - Diumar

Wszystko pięknie ładnie. Mówi się tylko niebiescy to żółci to, a co się dzieje u czerwonych? Tam ktoś żyje w ogóle? Od jakiegoś już czasu większość o ile nie wszystkie spiny były pomiędzy niebiesko-żółtymi. W Shinsoo już wszyscy skończyli czy jak?

Ariswar - - Diumar

W zasadzie nie widzę nic złego w odpaleniu się i próbie wysrubowania jakiegoś czasu zwłaszcza że są ku temu stworzone możliwości. Mogliby więcej zrobić takich "zabaw" (?) za co np lider gildi albo grupy otrzymuje po miesiącu albo kwartale nagrodę. Nawet dt do ripera mogło tak wyglądać oczywiście z uscislonym pułapem lvl. Byłoby ciekawie

Ariswar - - Diumar

Niemcy maja dodatkowe bonusy w formie imigrantów Dlatego można powiedzieć ten sam wynika

Ariswar - - Wetar

Przyjmijmy że Forum -> Przyrządzone danie Userzy -> Składniki Regulamin -> Przepis Moderator -> Kucharz Jak mi chcesz wytłumaczyć zależność zepsucia dania przez składnik gdy kucharz go pilnuje? Quote from xKarou: “Czyli to wina kucharza, że mąka jest zepsuta? ” To wina mąki że się zepsuła? Kucharz jest winien użycia tej mąki, a nie mąka tego że kucharz ją użył kobieto pomyśl trochę Może te przykłady są prymitywne ale widać jak działa to w życiu realnym. Niestety tutaj składniki są odpowiedzialne…

Ariswar - - Wetar

Quote from xKarou: “Weź też pod uwagę składniki. Najbardziej fachowe ręce, z najlepszym przepisem nie zrobią dobrego ciasta, kiedy mąka zapleśnieje. ” jaki fachowiec z kucharza który nie potrafi rozpoznać starego zepsutego od dobrej jakości towaru. Po tym mierzy się kucharza jak i opiekuna jak potrafi się poruszać w swym zadaniu. To nie wina składnika że zbyt długo był trzymany a kucharza który go dodał i nie zwrócił uwagi. Idąc dalej tym tropem rozumiem że trzeba udzielajacych wykluczyć z rozmo…

Ariswar - - Wetar

Quote from xKarou: “Quote from Ariswar: “Walkujesz ciasto aż osiągnie zamierzona grubość czy tak długo aż Ci się znudzi? Dla mnie mam osiągnąć zadowalający rezultat. Ty widzę walisz gruby kąsek na blachę... ” Wałkuję to ciasto tak, jak mówi mi przepis. Jeśli nie prześledzisz przepisu i nie będziesz postępował zgodnie z jego wytycznymi, nie zrobisz ciasta. ” Może tak. Skoro wypiek nie osiągnął zamierzonego celu (podobnie jak założenie tego tematu) co jest zle Przepis (Regulamin) czy Wykonanie (Op…

Ariswar - - Wetar

Quote from xKarou: “Było to już wałkowane 'naście razy. ” DARKRIDER dał trochę nie te przyrownanie. Walkujesz ciasto aż osiągnie zamierzona grubość czy tak długo aż Ci się znudzi? Dla mnie mam osiągnąć zadowalający rezultat. Ty widzę walisz gruby kąsek na blachę... Ah te kobiet... Można by powiedzieć

Ariswar - - Wetar

Najlepsze jest to, że wszystko o metinie ma swoje tematy w innych miejscach forum, a co byś nie napisał w luźnym charakterze dotyczącym chociażby spraw związanych z ludzmi danego serwera jest złym! "Kochani gracze, w tym temacie możecie pisać o różnych aspektach Waszego serwera. Temat powstał jeden, by nie robić kilku oddzielnych tematów. Tutaj można sobie gawędzić na tematy luźne czy też mniej ważne." Czytając dalej nużący regulamin forum ( jak to zazwyczaj bywa ) stwierdzam, iż nie ma tematu o…

• Quote from Naksen: “Macie tam przeludnienie, fakt, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie was łączył. Jeśli grasz na Negros'ie, to zapewne zwisa Ci sytuacja na serwerach takich jak Wetar, Andros, czy Tortuga. Ale krytyczne uwagi kierujesz pod kątem całej idei, zamiast pojedynczego jej aspektu. To tak, jakbym ja napisał: Wetar potrzebuje fuzji i ja tu gram i ma być fuzja wszystkich serwerów, bo ja tak chcę i nie obchodzą mnie lagi Negros'a! (XD) ” Drogi Naksen'ie. Ja nie mówię o całkowitym od…

Ariswar - - Wetar

Quote from RShamane1637: “Zapewne dlatego ” Myślisz że egzamin maturalny zaprząta każdemu maturzyście tyle materiału ile zawierają te książki... Pewnie niewielu tak ambitnych się zdarza, których celem są poważne studia i dalsze życiowe plany. Jednak przeciętny maturzysta chce zdać pójść na "byle jakie" studia byle studiować bo od początku swojej przygody z nauką wbija się takim do głowy że po studiach jesteś w stanie godziwie zarobić. A tu później jest lipa i szukanie lepszej szansy zagranicą.

Ariswar - - Diumar

Wujek no chyba że oglądałem jakiś stary materiał albo pod wpływem Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, oby był lepszy od poprzedniego

Ariswar - - Wetar

Quote from xKarou: “Dobra, skończcie już z tą polityką. ” Może ogólnie najlepszym rozwiązaniem będzie zakończenie jakiejkolwiek polemiki na jakikolwiek temat... Temat polityki niestety ma "boleć", nudzić czy tam męczyć! Ma być czymś, o czym ludzie nie będą chcieć rozmawiać. Dziwne. Podobnie ma się sprawa regulaminu i zasady równości wszystkich użytkowników tegoż forum. "Najbardziej łamią prawo Ci, którzy go stanowią" Taka mała przesłanka dla "władz"... Niepamiętnego Nowego Roku wszystkim Wetar'c…

Ariswar - - Wetar

[ciach] Quote from RShamane1637: “Komu żyłoby się lepiej? Userom? Czy władzę obchodzą userzy? No nie bardzo. Po co mają zmieniać coś, co daje im władzę? Ograniczyłbyś sobie przywileje, żeby dać komuś innemu, ot tak za darmo? Nikt by tak nie zrobił. Wczoraj, człowiek tak zaznany z Teamem, że może stać ponad regulaminem, z którego my jesteśmy rozliczani, utwierdził mnie w przekonaniu, że osoby z Teamu to wyrzutki społeczeństwa, które dobrze czują się jedynie w swojej grupie. A wiadomo jak to z tak…

• Jeden serwer Negros, który przypomina sytuację na innych serwerach z poprzedniego roku uświadamia mnie w jednym. STOP -> FUZJI (!). Ileż to już czasu upłynęło żeby dalej zwiększona liczba graczy na serwerze paraliżowała jego wydolność. Może GF winien zrobić HH 75% z przeznaczeniem 25% na nowy sprzęt do swego najlepszego projektu? Strach się bać wchodząc w 2017r z świadomością możliwości łączenia serwerów przy tej maszynie...

Ariswar - - Wetar

Jeżeli regulamin można różnie interpretować to znaczy że jest źle napisany i wymaga drobnej korekty! Śmieszy mnie trochę tutejsza sytuacja ponieważ podobnie wygląda sytuacja w Polsce. Kto ma władze ten interpretuje konstytucje wg swoich widzimisię. Gdyby moderatorzy czytali więcej ze zrozumieniem oraz próbowali wyjść z inicjatywą naprawienia czegoś co źle funkcjonuje pewnie nie jednemu żyłoby się lepiej. Nie dość że gra frustruje swymi błędami oraz opieszałością w ich naprawianiu to jeszcze tuta…

Ariswar - - Diumar

Eee szkoda. Coś ostatnio odpuściłeś nagrywanie Widziałem materiał jak mówiłeś o wypaleniu i te sprawy jednak od czasu do czasu jakaś wrzutka by siadła

Ariswar - - Diumar

Mnie ostatnio termin SBK nie pasował może po sylwestrze coś dropne. Miałem kilkanaście prób na +6 i dwoma zwojami boga i bodziami wszystko palił. Może nie miała postka dnia i temu takie opory. WujekDiumar, masz jakiś materiał z tego ulepszania?