Search Results

Search results 81-100 of 190.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Ariswar - - Diumar

Quote from PrisonBreak17: “Pierwszy Zodiak na Diumarze ;). ” Pierwszy ? Czyli taka lipa czy tak trudne te dungi ?

Ariswar - - Diumar

Co to znowu z grotą odwalają? Ostatnie flaszki sprzedalem kupilem SM na lizaka (2dni zostało) i grota zamknięta ?! Jaj sobie GF nie robi bo wiadomo że tam pusto nie

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

Ariswar - - Tasmania

Quote from Ravador: “Co będzie lepsze na Tasmanie Mental czy Body??? Zastanawiam się, ponieważ Mental ma dużą obrone a Tasmania to nowy serwer. ” Nie wiem jaka to jest zależność, ale większość botów gra mentalem może lżej nim będzie ?

Ariswar - - Tasmania

Nie wiem czy ma sens wylewanie żalu nt. botów itp. Przecież już macie 90lvl. Niebawem boty będą znikać bo główne postacie zaczną zarabiać. Uruchomią swe akcje na słynnym pomarańczowym portalu by w końcu ściągnąć "swoje" co włożyli do gry. I tak minie kolejna pięknie zapowiadająca się historia nowego serwera. Wielkie bum i powrót na swoje dawne serwery

Ariswar - - Tasmania

Quote from bananek: “Jedyne co możemy to przestać grać. Wtedy nie będzie komu sprzedawać tych yang. ” Siedzi grupka kolegów w piwnicy podczas II Wojny Światowej. Zastanawiają się jak podołać okrucieństwu tejże niesprawiedliwej wojny. Nagle jeden wpada na genialny pomysł. Najlepszym sposobem na zaradzenie temu złu będzie samounicestwienie się. Pozdrawiam...

Ariswar - - Tasmania

Zastanawiam się jak was ugryźć tutaj w tej administracji. Ogólnie nie do ruszenia. Z pewnością macie o sobie takie mniemanie dlatego olewacie kolejne posty i prośby graczy, aby się zająć tym(!) zwłaszcza tym serwerem. Na Diumar nie ma takiego problemu z botami dlaczego nie zostaną przerzucone większe siły na nowy serwer gdzie skala oszustw jest nieporównywalna!?

Ariswar - - Tasmania

Odkąd gram w metina a to znów będzie 4 rok ostatnimi razy zauważyłem serwer FULL. Wszystko ładnie, pięknie, ekstaza itp. Jednak to co się dzieje na serwerze przekracza jakiekolwiek pojęcie! Latam sobie w chunjo i widze na spotach boty, które są już kilka dni. Rozumiem, że w mojej powinności jest zgłoszenie takiego delikwenta tylko zadaje sobie pytanie. Jak to jest możliwe, iż metin na różnych mapach opiera się na spotach najbardziej "zaludnionych" w moby i dalej expią tam boty ?! Niech nikt nie …

• Śmiem stwierdzić iż większość narzekających to "uczniaki", którzy w życiu nie zarobili ciężko pieniędzy. Może jakieś wypady zagranice albo praca w interesie rodzinnym, gdzie łatwa i duża kasa szybko wpada do kieszeni. Tak samo wygląda narzekanie na eventy. Będzie dobry, gdy będzie łatwo i dużo. Gdy ceny itemów i wszystkiego co z eventu popadną w skrajność lud młodych szczekaczy przyjdzie na forum wylać kolejne żale pod adresem GF, który jest wszystkiemu winień. Myślę że w ani jednym stopniu się …

Ariswar - - Diumar

Quote from MasterSura: “Siła ataku likanów słabnie o 20% !!!! 19 stycznia 2017r. ” Dorobiles się tarczy, czy jest jakieś oficjalne info?

Ariswar - - Diumar

Co to się stao że na serwerze tyle ludzi? Gdzie nie pobiegniesz tam spoty pozajmowane jakby event dalej trwał. A ostatnie posty widać znowu usunięte. Ciekawe czy poruszający stan naszego serwera też zostanie wycięty... Zrobię screen'a. Najwyżej wrzucę do śmieszne sytuacje z Diumar

• Zastanawiam się czy nie można by zintegrować gry z forum. Np system powiadomień który obecnie został dodany do forum umieścić także w grze. Podobnie sprawa NEWS'ów na głównej tablicy. W powiadomieniach nie musiałoby być tylko o następnych postach dodanych pod tematem w którym osobiście się udzielam bądź jest założony przez moją osobę, ale także każda wzmianka o nowości/evencie/HH. Wiem wiem pewnie pojawią się głosy że ludzie nie będą zaglądać na forum. Jednak jest szansa że forum odwiedzi dużo w…

• Item Shop - dyskusja

Ariswar - - Porozmawiajmy o Metin2

Czytając tutaj niektóre posty śmiem twierdzić, że gospodarka i ekonomia za nią podążająca jest dla was czarną magią. Porównaj ceny SM z rokiem 2016 i 2011 czy się różnią i na ile różną. Teraz porównaj obrót i ceny w grze od kamoli, bodzi czy nawet KU,KD. Jeżeli kiedyś za wydanie tej samej sumy pieniężnej otrzymaliśmy przypuśćmy za 1kkk 1000SM(kupon) to było wartości kamola. Teraz kamol wart 2kk i ten sam kupon 1000SM 1kkk. Widzisz tą dysproporcję...Skąd się wzięła... A na z zbyt dobrych czasów e…

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

Ariswar - - Wetar

Dariusz to może sobie wstawić w swoim opisie "YouTube macie to mnie k... znacie" Się ogląda co popadnie co nam w oczy na yt wpadnie. Czy to Ares czy Dim3 wszystko w HD kurde leci xD Zamieniłem słowo na regulaminowe ~Zamar

Ariswar - - Wetar

Quote from Vesuvius: “Nie bronię absolutnie nikogo, ponieważ kto obserwował moją moderacje, ten ma prosty przykład, że zwykły moderator jest od moderowania i trzymania się odgórnie narzuconych zasad, nawet jeśli prywatnie jego opinia się od nich diametralnie różni. Zamar jak widać wykonuje swoją pracę bardzo dobrze, skoro nadal tutaj jest ” Ja wyznaje zawsze zasadę " Kto nie ma własnego zdania ten go nie ma wcale " Czyli rozumiem, że forum żyje niczym elity świata. Sterują tymi na dole by to oni…

Ariswar - - Diumar

chyba nie trzeba być jakimś bystrzakiem aby zaobserwować ile ludzi jest/było aktywnych w tym temacie. Zazwyczaj są to osoby biorące udział w jakichś zadymach serwerowych z których wynika przeważnie kłótnia która pociąga za sobą aktywność użytkownika. Wystarczy rozpisać słowa nie regulaminowe uscislic co grozi za nie stosownie się do zaleceń i będzie spokój. Jednak jedni wolą trzymać usera za gardziel. Chcą pokazać że coś źle napiszesz zostanie to wycięte z forum. Niestety czasami mam wrażenie że…

Ariswar - - Diumar

Quote from DarkSymphony: “Quote from Ariswar: “co przypadkiem i własnych team'owych nie chachniecie tutaj było tyle wyciochane że kilkadziesiąt stron mogłoby się uzbierać. Aktualnie sytuacja jest bardziej spokojna. Chyba jedni bądź drudzy potrafią uznać czyjąś wyższość w rywalizacji ze sobą ” Ale uwierz mi, że nikt z teamu - jak to powiedziałeś "nie uznaje wyższości" czy "rywalizacji" z użytkownikami.Żaden teamowiec nie chce, aby ucierpiało forum, którego skutkiem byłoby skrzywdzenie użytkownika…

Ariswar - - Diumar

co przypadkiem i własnych team'owych nie chachniecie tutaj było tyle wyciochane że kilkadziesiąt stron mogłoby się uzbierać. Aktualnie sytuacja jest bardziej spokojna. Chyba jedni bądź drudzy potrafią uznać czyjąś wyższość w rywalizacji ze sobą

Ariswar - - Wetar

No tutaj moderator dużo usuwa. Przez pomyłkę mógłby usunąć i Ciebie Niema co z tematem jak i długością nicku przesadzać

• Item Shop - dyskusja

Ariswar - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Rojberros: “O polnocy wchodza szczeniaki tez spoko sprawa ” Można by rzec świetna sprawa Zwłaszcza dla mnie gdzie ostatnio zaspałem. Ale HH na 50% zaliczony. SM zebrane. Będzie co otwierać. Byle do szczeniaka Proszę uważać na słownictwo, nawet w przypływie radości Poprawiłam co nieregulaminowe. MOD Voilie.