Search Results

Search results 21-40 of 190.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nie wiem o co ten "płacz"? Dużo wcześniej były narzekania na zbyt duże absy z żywiołów. Teraz zrobili, że bez inwestycji w IS nie postawisz postki na noc i lament. Pewnie minie jak uwalony exp z genkow, meley czy inne chwilowe przypau'y

• Zmiany w grze - dyskusja

Ariswar - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from waldi580: “Quote from Simlas31: “Quote from MocWpNaSpota: “watpie ze 90 wystarcza skoro moja szamanka prawie 100 na blyski o na darmowych nie wytrzyma bo dostaje 150-200 i to od tych slabszych sateo ” Może w końcu ludzie zaczną robić eq inne niż tylko żywioły. Dodajcie defa, blok,hp do pż itp. to dacie rade. ” nic to nie da. Dmg jest tak ulepszony, że nie da się niczym zrobić tak byś na darmowym łowie postawił. Konieczny jest isowy.Co chwilę się taka postać wykracza. ” Niektórzy już z…

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Ariswar - - Diumar

Quote from Cannabis86: “skoro dowodem że gracze wiedzą na czym gra i mają jej dane nie jest wystarczające by stwierdzić że złamała regulamin bycia adminem gry, to szkoda sensu. ” Najczęściej łamią prawo/regulaminy Ci, którzy je stanowią.

Ariswar - - Diumar

Quote from Nathiel: “Jest mi naprawdę przykro... Nie umiem sobie wyobrazić, jak może gra wpływać na ludzi. ” To nie gra to religia. Bogów tu pod dostatkiem

Ariswar - - Diumar

Wczoraj koło było nieźle zaciśnięte w jinno. Wszystkie sklepy poza padnięte...MasterSura coś słabo bronił "swego" królestwa ;D

Ariswar - - Diumar

"Dla czego powstał TS? Ano Dla tego"

• Można expić do 120. Tylko po co xD

• Quote from Wulfgarny: “Coś wiadomo czy ten exp od północy 100% to fake? ” Komunikat w grze 100% expa przez 96h...

• Quote from Extaza: “Dodam, że po 22 ani jedna rada nie dropła. Taka sama sytuacja jak miesiąc temu... Znów miało być do 24 a dropiło do 22. GZ ” 23:20 i rada poleciała. Szału nie ma ale lecą

• Quote from DalekCan: “Ułatwienie z żywiołami może jest przesadzone, ale dzięki temu gra trochę(?) się ożywiła. Jednak potrzebne jest zrobienie czegoś z inflacją. Moim zdaniem dużo by dało wywalenie autołowów, legalny bot to troche patologia jak dla mnie. Może nie rozwiąże to wszystkich problemów napływających yang, ale na pewno w pewnym stopniu pomoże. Poza tym uważam, że lvl w tej grze powinien być nagrodą za czas spędzony na trzymaniu spacji jak to zawsze było ” Autołowy to w rzeczy samej pato…

• Quote from Afro4MenS9: “Problem żywiołów to problem najbardziej widoczny na tasmanii gdzie, ludzie ledwo co wymiksowali perfy eq pod lasy/ grote itp mówie tu o itemach 15 magia + grota i inne a tu nagle szamanki z bambusach 9 expia tam gdzie ja musialem wydać kupe kasy zeby ustać jeszcze nie dawno co pozdrawiam ” Jedni expili na gienkach inni na meley jeszcze inni dzięki żywiołom. W tym temacie nie mam nic do dodania. No chyba, że w niedalekiej przyszłości uszczuplą. Nie tak jak teraz, że 60% st…

• Zabawne screeny z gry - Diumar

Ariswar - - Diumar

Drop z Metka Bitwy na 104lvl... WTF? 0z8BJqw.jpg

Ariswar - - Diumar

1. Przenosisz się na nasz serwer bo n twym macierzystym wieje nudą. Ok. 2. Idziesz do najliczniejszego królestwa gdzie rywalizacji brak. Zważywszy na pkt 1 brak logiki. 3. Dostajesz "bencki" na zadymach, a więc historia o rzekomej propozycji jest w miarę słaba. 4. W przyszłości powrót na Diumar będzie podstawą do zanegowania Twojej "ucieczki". Pozdr

Ariswar - - Diumar

czyli 19.03 można się spodziewać wywracnia ludzi przy obronie kamieni metin... Kiedyś sura latał i omdlewal swoją armia żółtych omdlewaczy teraz będzie wywrot. Znając sure ma jeszcze głupsze pomysły

Ariswar - - Diumar

Quote from Django: “Quote from MasterSura: “MasterSura wbił 95 poziom 11 marca 2018r. !! a właśnie wracając do pytania Darkmoorra co mi to da, jakbym trzymał się jego tokiem rozumowania to bym sobie latał w itemkach czystych z 2k pż, bo przecież "Co mi to da"? ” ooo to teraz żółtki mają lipe w lesie. ” Czyli jeden krul groty, drugi krul lasu... A wszystko wychodzi z patologi Jinno

Ariswar - - Diumar

Quote from Gabriel123: “Ares i bicie się to już mamy 1 kwietnia? xD Ludzie się bardziej obawiają MasterSiury bo kłopotliwy i czasem wnerwiający niż jakiś czarnych "bossów serwera" ” MasterSura to samozwańczy "krul Jinno" od niego wychodzą wszystkie rozkazy. Dlatego CA musi pilnować smoki Przecież to banalne

• GF strzelił w 10 z wyłączeniem skarpet. Auto-łowy, trochę mądrzejszy komp i można było na kilka kont naraz dropić. Nawet blokada usuwania postaci nie przeszkadzała. Tak jak @Ingolf zauważył ten rok może być przełomowy. Nie jeden już dropa po rocznej stagnacji odkurzył tak więc niezłym pstryczkiem będzie diametralna zmiana schematu eventu. Pewnie znowu będzie krzyk i lament jaki to event do bani i tylko w IS, ale do tego team już przyzwyczajony, a ludziska przyjmą to na klate. Lepiej sobie założy…

Ariswar - - Diumar

Quote from Nathiel: “Temat został przeczyszczony i niestety nagrody również przyznane... Jestem w szoku po prostu Czy nie możecie prowadzić rozmów w neutralnej atmosferze? Bardzo proszę załatwiajcie takie spory między sobą na pw, ts a nie tu. Bo nie każdy chce uczestniczyć w waszych sporach i to czytać. Mam nadzieję, że nagrody ostudzą wasze zapały do dalszych zaciętych walk forumowych. Temat ponownie otwieram. ” Sens i byt tego tematu właśnie na tym polega. - Eventy z gry - Zmiany w grze - Prob…

Ariswar - - Diumar

Śmieszne jest to, że ludzie chcą dymów, a skutecznie przed nimi uciekają przenosząc się do królestwa niebieskich w celu....?

Ariswar - - Diumar

Quote from JedrzejzAgronasa: “Dla mnie tez to jest smieszne ze facet w Twoim wieku tyle czasu spędza na forum gry polemizując/przepychając z osobami w wieku nastoletnim/studenckim. ” Szczerze. Co w tym dziwnego? Jak lubi... Świat online jest dla wszystkich. Tutaj wiek nie gra roli. Chyba jeszcze się tego nie nauczyłeś skoro komuś wypominasz wiek Pozdrawiam