Search Results

Search results 1-20 of 115.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Surawp blaski

Gael - - Archiwum

Wszystko zależne jest od tego gdzie bardziej ogarniasz, nie ma sensu iść do v3 i brać kilka grupek i padać ... Loch małp trudny będzie na pewno oblegany, i będą Cię czekały walki o spota. W v3 spotów jest więcej, oraz resp jest lepszy i więcej mobów, tylko trzeba ustać Gdzie nie pójdziesz rękawiczka obowiązkowa

• Zmiany w grze - dyskusja

Gael - - Porozmawiajmy o Metin2

Legalny eksbot w grze ?! no nie ... Dajcie numer do tego dilera "gumisoku" po którym Panowie w GF wpadają na tak genialne pomysły Piękny prawy sierpowy dla każdej osoby z tej listy: team.metin2.pl/team/?page=hof GF bardzo ładnie tym wszystkim osobom podziękowało, za wolontaryjną pracę na rzecz tej gry - na banowanie ekspbotów ...

Ja mam pytanie odnośnie tej nowej waluty, te Wony całe, będą jako cyferki pod yangami czy jako jakiś przedmiot ? Quote: “ Słyszałem legendy o waszych statystykach, wynikach zbanowanych botów, czy czego tam jeszcze, o których opowiadam mi SGM na Wetarze odnośnie nowego GMa Rasoda, "nie oceniaj, jeżeli nie znasz statystyk", a kilka dni później ktoś w śmieszne zdjęcia wstawił screena jak GM Rasod go pyta o "prawo jazdy i dowód rejestracyjny lwa". Więc proszę mi tu o żadnych statystykach nie mówić, …

DariuszIII +1 skrzynie też niedługo znikną ? Nie przyciągają nowych graczy, a starzy gracze bonują i miksują itemy za free

• Masowe kradzieże w ostatnim tygodniu

Gael - - Etolin

Quote from GiveItToMe: “Nie, nie uzywalem botow nigdy i nie mialem antywirusa! ” Bardzo mądre :rofl: Odpowiedziałeś sobie sam, dlaczego Cię okradli ... nie źle powiedziałem dlaczego dałeś się okraść ... Skoro nie dbasz o bezpieczeństwo swojego komputera to ponosisz tego konsekwencje.

• NOWY SERWER METIN2.PL (sondaż)

Gael - - Archiwum

MarQuan nie doceniasz ludzi którzy chcą być w topce na nowym serwerze

• NOWY SERWER METIN2.PL (sondaż)

Gael - - Archiwum

Otwarcie nowego serwera będzie znaczyło tylko jedno, zę GF nie wyciąga żadnych wniosków z tego co się działo kilka lat wstecz, ale też nie ma co się oszukiwać że dążą do maksymalizacji zysków i jeżeli to będzie jedyna forma większego zarobku - to serwer powstanie, i Wasze stękanie nic nie da, mają teraz asa w rękawię umią robić fuzje i mają już w tym doświadczenie, także puste serwery nie straszne im.

• Item Shop - dyskusja

a ja głupi myślałem że po dodaniu Yangów i biletów podróżnika, GF już mnie niczym nie zaskoczy ... myliłem się Ciekawe jak cena będzie P.S Kiedy możliwość kupna danego levelu w Item Shop ?... wkońcu jak szaleć to z pompą

• Nalif

Gael - - Prezentacje Teamu

hej Nalif co słychać u Ciebie ? co masz na sobie ? jak przygotowania do świąt ? nie znudził Ci się jeszcze metin? plany na sylwestra ? pozdrawiam ;)

• Gdzie i jak efektywnie expić Surą?

Gael - - Archiwum

Klasa postaci: Sura Broń (WP) Poziom postaci: 89l vl Ekwipunek (EQ): Broń - zatruty +9 sr 30%/ kd penetracji +4/śmierci +4/ potwora +4 Zbroja - stal +9/kd uchylenia +4/kd przyspieszenia +4 Hełm zamkowy +9 Tarcza Lwia +9 10 blok 20 diabły albo / lwia +9 15 blok Bransoleta - Srebrna +9 20 diabły / branza z łez 1500hp 10 do pż kozaki +9 2k hp 8 omdlenie, / fenki +7 1500 hp Kolczyki - ebonitowe +9 20 diabły Naszyjnik z łez +9 1500 hp Poziomy umiejętności (skilli): Czarowane Ostrze - P Czarowana Zbro…

• Tajemnicza skrzynia

Gael - - Archiwum

Kupiłem 17 skrzynek, z czego miałem 1 pieczęć dzika, 2 zwoje boga smoków, książka lidera i same przepustki .... także nie wiem czy to dobrze czy to źle, ale mówiąc szczerze nie jestem zadowolony liczyłem na 2-3 pieczęcie najlepiej zainwestować w kupony na sm to najpewniejszy interes

• Jej wysokość wena #2 - WYNIKI

Gael - - Konkursy

Oddaję głos na pracę nr 2.

• Konkurs Fotograficzny #35 - WYNIKI

Gael - - Konkursy

Oddaję głos na pracę nr 2

• Mistrz kreski #2 - WYNIKI

Gael - - Konkursy

Oddaję głos na pracę nr 1.

• Best. Grafik #1 - WYNIKI!

Gael - - Konkursy

Oddaję głos na pracę nr 1.