Search Results

Search results 1-16 of 16.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pamiętacie takiego Metina? :) 2008

Encryptia - - Archiwum

Drogie Panie, a czy któraś z Was - podobnie jak ja, zakładała tylko te zbroje, które miały ładniejszy wygląd? Śmieję się sama z siebie do tej pory

Encryptia - - Archiwum

"Każdy orze jak może" Niezmiennie przez 10 lat grin.png

Encryptia - - Archiwum

Zamiast Yangów, walutą stały się kamyczki duchowe. Doskonale pamiętam

• Fakt faktem, z pewnością byłaby bardzo popularna

• Metin2 HD

Encryptia - - Galerie

Wielki talent, pozazdrościć. Otoczenia i przestrzenie z poprzedniej strony - cudo! Tak trzymać!

• Troszkę z innej beczki - czy ktoś orientuje się, czy zostanie wprowadzony żeński odpowiednik Likana, jako klasa postaci? Zawsze mnie zastanawiało dlaczego jej nie ma, a to byłaby fajna opcja.

• Horrory, jakie polecacie?

Encryptia - - Hydepark

Powtórzy się, ale "Czarnobyl. Reaktor strachu".

• Seriale... Czyli co oglądacie?

Encryptia - - Hydepark

Z kolei ja oglądam polską "Koronę Królów". Uwielbiam klimaty średniowiecza, więc jak najbardziej do mnie przemawia "The Walking Dead" też mogę polecić

• Myślę, że długie spacery/wędrówki wliczają się w aktywność fizyczną Trudno powiedzieć ile zajmują, ale ponad 1-1,5h dziennie z pewnością. Parę lat temu było troszkę siłowni (cardio) i fitnessu.

• 75lv czy 90?

Encryptia - - Archiwum

Myślę, że jeśli zostaniesz w takim miejscu jak teraz, to dużo szybciej znudzi Ci się gra, a rozwój postaci to cały jej sens Zatem... wbijaj

• Filmy dające do myslenia ?

Encryptia - - Hydepark

Zdecydowanie "Requiem dla snu". To jeden z filmów, po których przez pewien czas nie mogłam się otrząsnąć

• Metin 2 Czy będzie nowy serwer?

Encryptia - - Archiwum

Wydaje mi się, że jest wystarczająco serwerów w stosunku do liczby graczy. Poza tym, gdyby mieli dodawać nowy serwer, byłoby o tym bardzo głośno

• Powitania Tasmania

Encryptia - - Tasmania

Cześć wszystkim Z tej strony weteranka Metina, która swoją pierwszą postać stworzyła na Agronasie 11 lat temu. Postanowiłam wrócić po dość sporej przerwie. Obecnie gram Healerką w Jinno. Miłej gry!

• Healer

Encryptia - - Archiwum

To też zależy od tego w jakim kierunku chcesz budować postać pvp/exp. Osobiście wybrałabym rzut (sama też tak grałam), jeśli zamierzasz wbijać lvl-e sam, czyli typowo do expa, a po nim zwinność. Bezpośrednio zwinkę, jeśli chcesz mieć postać bardziej pod pvp. Zwinność przyda się w przypadku, gdy zamierzasz często expić w grupie, i wtedy bardzo przyda się to do szybszego odnawiania leczenia. W innym przypadku, według mnie jest to zbędne na samym początku gry. Są to oczywiście moje teorie, każdy mo…

• Pamiętam bardzo dobrze Świetni ludzie, atmosfera. Ogółem było znacznie lepiej, niż teraz. Może znajdzie się ktoś ze starego Agronasa?

• Odkąd pamiętam uwielbiałam czytać książki, najbardziej fantasy i te oparte na faktach. Teraz już nie mam na nie aż tyle czasu co kiedyś, ale od czasu do czasu się udaje. Ukochane: 1. Saga o Wiedźminie (zdecydowanie numer 1! ) 2. Cykl "Dary Anioła" 3. "Igrzyska Śmierci" 4. "My, dzieci z dworca ZOO" 5. "Schizofrenia. Moja droga przez szaleństwo" ... i wiele wiele innych