Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Art - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from RevWolt: “Usunięto komendę /close, trzeba spamować by wyjść z gry a przy okazji obciążać serwer i zaśmiecać czat. Znalazłem obejście, zamykam a zostawiam opcję "TAK" we wiadomym miejscu. Znowu kolejne utrudnienia, teraz czarny ekran jest cały czas i jak nawet wywali to nie wiesz czy sklepik jest czy nie bo nawet w oknie logowania masz czarny ekran. BUG który jest od samego początku nie został jeszcze usunięty (tak czarny ekran na sklepikach) zamiast tego jeszcze bardziej utrudniacie g…

• Finał Pucharu Mistrzów

Art - - Eventy i konkursy

Witajcie! Już niedługo finał pucharu mistrzów, a zatem pojawia się doskonała okazja na zagłosowanie na swojego faworyta. Ankieta potrwa do 31 maja. Jeżeli poprawnie wytypujecie mistrza turnieju, przygotujemy dla Was dwa trzygodzinne eventy piłkarskie: 3h w sobotę 8-go czerwca oraz 3h w niedziele 9-go czerwca. Jeżeli Wasz typ okaże się przegranym, aktywujemy dla Was event piłkarski tylko w sobotę 8-go czerwca na 2 godziny. Na rozgrzewkę, przed meczem aktywujemy Wam drop piłek 1 czerwca o 16:00.

Quote from Wiwek: “Halo @Art @Ingolf moze wkoncu cos sie wypowiecie na ten temat?? olewacie forum a pozniej wielkie zdziwienie ze gracze koncza gre i pustki na serwerach i po was cisna.. ” Sprawę zgłosiłem już jakiś czas temu. Tutaj zmiany musi wprowadzić Korea. Co mogę zrobić sam, to po prostu skasować przedmioty - w tej sprawie poproszę o zgłoszenie na Support z dokładną listą przedmiotów do skasowania. Możecie też stworzyć listę i otworzyć nowy temat w dziale Problemów Technicznych, z przedmi…

• 16.05.2019

Art - - Ogłoszenia

Przerwa techniczna została zakończona!

• 09.05.2019

Art - - Ogłoszenia

• Item Shop - dyskusja

Niestety, cena Amuletu została skorygowana. Był to błąd w konfiguracji.

• Szanowni Gracze, Okażcie swoją życzliwość i zdobądźcie bogactwa pustyni! Zapraszamy Was do Ramadanu, gdzie możecie zostać wschodnim księciem czy królewną i cieszcie się towarzystwem małych zwierzaków wielbłądów! Event Ramadanu rozpocznie się 2 maja o 14:00 a zakończy się 11 czerwca o 14:00. Wpadajcie z odwiedzinami do Historyka i zdobądźcie dla siebie cenne przedmioty. Event Ramadanu składa się z dwóch części. - Część 1: 02.05-04.06-2019 - Z każdego potwora będzie szansa na zdobycie Chleba - Maj…

• Koniec przerwy technicznej!

• Obecne estymacje przewidują zakończenie prac na Diumarze ok 13:00

Quote from Wiwek: “@Art a dlaczego metin pobiera wiecej zasobow odkad wprowadzono CB? ” Nie wiem czy CB ma na to wpływ. Wiem, że mechanizm jest testowany i możliwe, że nie generuje żadnego obciążenia, w końcu to osobny proces. Co do zwiększonego zużycia czasu procesora przez klienta popytam. Może QA coś mi powiedzą Quote from Orishas: “Art, zdajesz sobie sprawę, że ludzie pompują kasę w tę grę? Płacą, więc mają prawo od firmy wymagać najwyższych standardów w obsłudze, czego firmie GameForge brak…

Quote from charyzma: “To chociaż jakieś info do kiedy potrwa przerwa na Diumarze? ” Ostatnim razem, na Etolinie zajęło to w sumie extra 2,5h... Nie wiem jak będzie z Diumarem. Quote from Orishas: “Dlaczego? ” Temat był analizowany i ostatecznie został odrzucony. Możliwe, że kryją się za tym utrudnienia systemowe oraz to jak Metin2 przechowuje informacje o czasie trwania przedmiotów. np. niektóre przedmioty mają z góry narzucony czas trwania w postaci ilości sekund, inne czas systemowy serwera i …

Quote from Wydziargana: “Czy nie ma możliwości przedyskutować z GF możliwości wstrzymywania czasu przedmiotów podczas przerw technicznych? ” Niestety nie ma takiej opcji. Diumar nie działa z powodu dodatkowych prac technicznych, które zostały dla niego przewidziane (podobnie było z Etolinem w zeszłym tygodniu)

• 29.04.2019 (naprawa 6. i 7. bonusu)

Art - - Ogłoszenia

Koniec przerwy technicznej!

• 29.04.2019 (naprawa 6. i 7. bonusu)

Art - - Ogłoszenia

* announcement_metin2_pl_1e38a4a3eec6b123556c593fc2066dd0.png * NADZWYCZAJNA PRZERWA TECHNICZNA 29.04.2019 (poniedziałek) start ok. 12:30 Wprowadzenie poprawki usuwającej błąd w systemie 6. i 7. bonusu Zespół Metin2.pl

• Dezaktywacja 6. i 7. bonusu

Art - - Ogłoszenia

Szanowni Gracze, Z powodu poważnego problemu technicznego musieliśmy tymczasowo wyłączyć interakcję z NPC dotyczącą 6. i 7. bonusu. Przepraszamy za utrudnienia. Więcej informacji przekażemy na początku tygodnia. Wasz Zespół Metin2

• Koło Bonusów

Art - - Sklep Metin2

image Zakręć teraz kołem i przy odrobinie szczęścia wygraj popularne materiały do 6. i 7. bonusu! Kilka informacji: - Koło wystartuje jutro o 14:00 - Koło ma dwa poziomy cenowe, poziom 1 = 19 SM, poziom 2 = 49 SM - Możliwe nagrody: - Suplementy (M/Ś/D) - zwiększające szansę na umieszczenie bonusu - Fragmenty w różnych kolorach - - umożliwiające rolowanie bonusów - - - Życzymy powodzenia! Wasz Zespół Metin2

Quote from Extaza: “Zrobiłem 26 skrzynek z odłamkami poprzez wymianę KU - dropło z nich 26 KU xD ” Niestety, szansa na zdobycie KU, aniżeli odłamka jest większa Ale to powinno zwiększyć ruch w handlu KU i ich wartość

• 25.04.2019 (wersja 19.2)

Art - - Ogłoszenia

Zachęcam do powstrzymania się od spamu w temacie do tego nieprzeznaczonym. Posty nie na temat będą znikały, a jeśli to nie pomoże - zamkniemy temat.

Na jednym z naszych serwerów trwają dodatkowe prace techniczne, których nie było na serwerach w innych krajach. Stąd opóźnienie. Prosimy o cierpliwość.