Search Results

Search results 1-20 of 460.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Diumar

MasterSura - - Dyskusje Diumar

Quote from GabrielGab: “Co to za masterS. i czerwone sury do m1 mi przylazły? Master ale to bez alchemi bilem a ty w klasowym zwiewałeś jak oparzony ” Następnym razem przyjdzie więcej.

• Jest napisane, że serwer nie jest jeszcze otwarty.

• Ciekawe co tym razem się stało..

• A teraz pytanie do administracji, kiedy przekażecie Gameforge żeby była możliwość wiązania Alchemi Smoczego Kamienia?

• Ból d!@y jest o to, że nie informują o takich zmianach. 1.Nie informują, że będzie gasnąć po wejściu na konia, co więcej napisali że ten skill "Będzie atakował z konia" a nie że będzie gasnąć po wejściu na niego. 2.Również zero informacji o tej zmianie, że będzie gasnąć po rozproszeniu magii(które i tak jest zbugowane bo robi laga na 0.5-1 sek jak wejdzie). 3.Jak nikt nie będzie widział problemu i nie będzie tego nagłaśniać to po następnej aktualizacji dojdzie do tego że ten skill zacznie się wy…

• Może dlatego, że jest to skill który atakuje? To może trzeba zrobić inaczej, żeby rozpraszało możliwość Wiru Miecza albo czegoś innego żebyś to zrozumiał.Wtedy zaraz byłby lament na FORUM. W tym przypadku również poparłbym motyw, że nie powinno gasić bezszelestnego chodu(też zadaje dmg)

• Po 12 latach chcą mi wmówić, że ten Ognisty Duch był zbugowany bo się go rozproszyć nie dało hehe. Tak to jest jak coś się zepsuje, potem nie da się naprawić. Nie było ani 1 wzmianki w aktualizacji, że Ognisty Duch będzie rozpraszany przez rozproszenie magii. Znowu coś zepsuli i nie potrafią się przyznać że naprawić nie mogą, więc wolą napisać że tak ma być. +do tego gaśnie po wejściu na konia, tego też naprawić nie potrafią

• Najwidoczniej jest takie KD, ten sam gracz również mi pokazywał mi to na handlu. Teraz Panie Ingolf pytanie, to też nie jest bug i ma tak być? No to pięknie, teraz to cała postać BM'a jest do niczego, bo po 1 hicie wyczerpie się całe PE co skutkuje natychmiastowym wyłączeniem Ognistego Ducha i Mrocznej Ochrony.

• Brawo, a Błąd z Ognistym Duchem który wyłącza się po rzuceniu rozproszenia magii, oraz wyłącza się po wejściu na konia dalej nie jest naprawiony. Zaraz dojdzie do tego, że w następnej aktualizacji będzie się samoistnie wyłączał i napiszą że tak ma być:)

• Ingolf już zareagował, zgłosił problemy do Niemiec.

• Rozmowy serwera Diumar

MasterSura - - Dyskusje Diumar

Mam tak samo, jak Ty.

• U mnie pisze. Prosimy o cierpliwość.Trwa łączenie z serwerem. Następnie pojawia się komunikat:Wystąpił błąd. Skontaktuj się z supportem.

• Quote from KilerNo0bs: “ ” Quote from KilerNo0bs: “8cAP8v7.png ” buahahaahh xD No ładnie... 81 sztuk razy 100kk=8.1kkk za 1 tasowanie Yghm KUPIĘ LEGENDY ZNAKOMITE/WYBORNE PW

• Ja czekam na naprawę tego ducha, rozpro BUG i tak będę pisał, a jak już tego nie potraficie naprawić to zróbcie chociaż że ten ognisty duch nie gaśnie po wejściu na konia.Po co mi skill, którego się nie da używać? Ewentualnie dajcie jakiś inną pożyteczną umiejętność bijącą, co to w ogóle ma być? Rozpro nie działa Ognisty Duch, Wejście na konia nie działa Ognisty Duch.Jakby zepsuli Surze WP Czarowane Ostrze po wejściu na konia, albo innej dowolnej klasie fizycznej skill wzmacniający , to zaraz by…

• Item Shop - dyskusja

MasterSura - - Porozmawiajmy o Metin2

Panie Art, możesz ogarnąć Hansa bo to już zaczyna być lekką przeginką. 15/16/17/18/19 w dzień w dzień jakaś promocja w IS.Może pora zająć się grą? /Promocje IS są nieodzownym elementem gry F2P jaką jest Metin2.

• Ja się zastanawiam jeszcze jak długo będzie IRC nie działał, bo już od 4-5 dni nie działa, ale ItemShop to zaraz potrafią naprawić.

• Nie działa IRC

MasterSura - - Archiwum

I to nie jest pierwszy dzień w którym IRC nie działa, bo nie działa już jak się nie mylę od Soboty, a GameForge ma chyba wyrąbane na to że utrudnia to komunikacje między graczami a teamem.

• Zepsuli Ognistego Ducha, że rozpro rozprasza duszka, teraz się tłumaczą że to celowy zabieg Tak jak celowym zabiegiem było zrobienie że odłamki nie są zdatne do handlu (a to podobno błąd bety serwera był i mieli to skorygować).Tak samo czekam już 3 rok kiedy ognisty duch będzie mógł działać normalnie na koniu, ale chyba się nie doczekam tego.

• Quote from LeQuer: “Szaman nie jest ninją. ” Tak to prawda, ale jakbyś zmieniła build statusów to byś mogła dać inta kosztem np siły lub wita i wtedy w następującej sytuacji Przeciwnik ma 30K PŻ, masz do dyspozycji:Otrucie, które zabiera 1.5k pż+Podpalenie które zabiera około 600 PŻ+Bezszelestny chód, który zadaje te 100-200 dmg.Do tego możesz jeszcze dokupić Łuk Zodiaku z dobrymi średnimi(około 40%) i z kd szycia.Odpalasz zieloną miksturę, rosę na szycie, nasior na szycie +ubierasz po czym strz…

• raczej ten bezszelestny chód zabiera 100-150, nie widziałem jeszcze sytuacji żeby archer podpalał mi po 150 (by musiał mieć ognistą strzałę na punktach). zaraz sobie podjadę i strzele se z ognistej na G. No ok jest rezultat:20-30 dmg z postaci która ma 35 lvl i 3 inteligencji, ale szaman z 90int już podpala normalnie po 608.