Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• metinek nie dziala xd

• Rozmowy serwera Etolin

GrupaBraaaci - - Dyskusje Etolin

Quote from LuckyLack: “Quote from GrupaBraaaci: “Quote from Smarki: “mysle nad powrotem jaka topowa postac byscie chcieli zobaczyc? ” mi to lotto ja tam lubie kazda rywalizacje ” Zdobywanie wonów aby zbudować dom też bierzesz jako rywalizację? ” mozliwe ze Wy wiecie lepiej to moze Was zapytam ? xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Smarki: “mysle nad powrotem jaka topowa postac byscie chcieli zobaczyc? ” mi to lotto ja tam lubie kazda rywalizacje

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from demoon: “kiler szczekasz i szczekasz a na ostatnim dymie stales w kole, sciagnales zbroje i udawales ze eq nie masz xDD ” moze taka jest prawda ze nie ma xd co tu udawac

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KilerNo0bs: “@demoon ty biłeś w 120 sklep miernoto - reasumując ty mi dmg nie włożyłeś i to się nigdy nie zmieni biedaku ” szkoda ze taki madry wczoraj nie byles jak dostawales 5k hity od Szamana

• Rozmowy serwera Etolin

skoro gardzisz calym Shinsoo to sie nie dziwie ze nie chcecie sie bic wspolnie przeciwko Irre Moderator Ascoran:Usunąłem cytat.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KilerNo0bs: “Quote from Ninhio: “Quote from KilerNo0bs: “@demoon ale ty jesteś [ciach]. Nic nie znaczący człowieczek który udziela się na forum i kozak na zadymach gdzie najlepsi pokończyli. Słyszał ktoś o tobie na serwerze którym grałeś wcześniej zanim dołączyłeś do IRE?? Takie G w cieniu Ire bo skrzydełka na P urosły. Byłeś i zostaniesz słaby to jest dla wszystkich oczywiste Na ostatniej zadymie biłem w cb bez dopalacza i odpału 9-10k a ty mnie z odpałem ile? pamiętasz? nawet nie po…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KilerNo0bs: “@demoon ale ty jesteś [ciach]. Nic nie znaczący człowieczek który udziela się na forum i kozak na zadymach gdzie najlepsi pokończyli. Słyszał ktoś o tobie na serwerze którym grałeś wcześniej zanim dołączyłeś do IRE?? Takie G w cieniu Ire bo skrzydełka na P urosły. Byłeś i zostaniesz słaby to jest dla wszystkich oczywiste ” wkoncu napisales modre slowa Bartek szkoda tylko ze o sobie xD niz nie znaczysz - jakie to piekne Moderator Ascoran:Usunąłem niestosowne wyrażenie.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from demoon: “Quote from KilerNo0bs: “GRATY 25 miejsce na HYDRZE >> MUMINKI >> KILER 1 raz na BOSIE ” brawo!!! od zawsze w Ciebie wierzyłem ” gratki Kiler jeszcze troche i bedziesz dropkiem xd a moze i nawet melejke kiedys zbijecie

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from 0bcy: “co zadyme masz inna szarfe zloty luzny mnemo dmg masny pewno cyjanity nalozone jak arixan archerem smiga wiec nie ma czym się chełpić na diumarze nie mial nikt wilka by pożyczać? ” wyczuwam jakas zazdrosc ? xd innym nie ma kto pozyczyc ? xD

• Rozmowy serwera Etolin

twoim zdaniem jestem [ciach] bo nagralem zadyme ? Serio ? xD To ide na melejke i Cie zatrudnie moze zagrabisz mi liscie ? Moderator Ascoran:Usunąłem cytat i niestosowne wyrażenie.

• Rozmowy serwera Etolin

Panie @Smarki pytales na yt o nazwe (linka xD) [ciach] One Republic - Apologize (Paul Gannon & Johnny O'Neill Bootleg) Moderator Ascoran:Usunąłem offtop.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nexylia: “Quote from GrupaBraaaci: “Zapraszam graczy na Zadymke fiu fiu do Shinsoo o 20.30 moze tym razem ktos ogra Irre ” Nie liczyłabym na tłumy."Ludziki na wyjazdach majówkowych" Alanek odpal grilla, a nie pilnujesz m1 ” deszcz pada nie pilnuje m1 - melejki sa robione

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from AmeLovee: “Quote from GrupaBraaaci: “Zapraszam graczy na Zadymke fiu fiu do Shinsoo o 20.30 moze tym razem ktos ogra Irre ” Ciekawa sobota się szykuje ” jakas ekipa z chunjo bedzie ? xd

• Rozmowy serwera Etolin

Zapraszam graczy na Zadymke fiu fiu do Shinsoo o 20.30 moze tym razem ktos ogra Irre

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KilerNo0bs: “youtube.com/watch?v=3RHDwiRK6IY&feature=youtu.be @GrupaBraaaci ktoś kto na tej zadymie siedział na tej ninjy nie potrafił wykorzystać potencjału postaci ( krowy doić a nie grać dagerem) - brak umiejętności gry dagerem, polecam przejście na łatwiejszą postać. Takie EQ +full odpał + kolce DMG/UMY - korzysta z tego co ma wsadzone w EQ a zero umiejętności gry tą postacią - na ninjy trzeba trochę pograć - jak na tą legendarną postać to jest przeciętniak moim skromnym zdaniem. …

• Filmiki serwera Etolin

Metin2PL Mnemosayne vs Czerwona Masa w Shinsoo Etolin 26.04.2k19 #Irre w dobrej jakości youtube.com/watch?v=3RHDwiRK6IY&feature=youtu.be Moderator Ascoran:Poprawiłem wyświetlanie filmu.

• Quote from RevWolt: “Quote from Axym: “Odnośnie bonowania 6-7 to trzeba oddać item na 24h i jak tam z szansą jest na wbicie, wie ktos? Podobno za każdym kolejnym razem szansa wzrasta o 2 % tak ? ” Każdy odłamek to 2% max 10 które dają 20%, dopalacz dodaje do max 50% czyli razem 70%. Trzeba czekać 24h i npc zabiera item przez ten czas, po 24h można sprawdzić czy wbił bonus czy nie. Dodatkowo przez ten czas nie da się wkładać kolejnych bonów. ” dopalacz daje 50 % tych 20 % czyli masz 30 % a nie 70…

• Rozmowy serwera Etolin

Zapraszam na zadymke fiu fiu o 20.30 w shinsoo xD

• Filmiki serwera Etolin

METIN2PL MIESZANIE HP PETA MELEY 105LVL 1000DNI Arixan youtube.com/watch?v=BtlHc4O7ev…n3ydhbid34an35q3rk0h00410 Moderator Ascoran:Poprawiłem wyświetlanie filmu.