Search Results

Search results 1-20 of 114.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Kimosabe - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Tavo: “Quote from Lucas08: “Nie grales 2 lata i nie wiesz, ze teraz posiadajac postac 100+ mozna trzaskac yangi jak oszalaly. A co do "innych"- wkladaja w to prawdziwe pieniadze, wiec maja prawo. Jedni moga sie poszczycic gra bez wrzucania w nia kasy, inni wszystko, co maja w eq zawdzieczaja wypłacie. To twoj wybor:) Sam ciekawy jestem areny, ale dzisiaj wszystko sie okaze.” Jestem strasznie ciekawa jak przy 100+ moge trzaskac yangi jak oszalala? Prosze przybliz mi troche temt. Smoki …

• Item Shop - dyskusja

Quote from Senny.: “57 Skrzyń Króla i niema Lwa Zastanawiam się czy jest możliwość wypadnięcia skoro była kiedyś "gatka" ze został on usunięty z bazy danych ?:>” Hmm polecam kolo losu tam wypadaja

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Kimosabe - - Diumar

Nowy Rekord Meley na DIumar YvHEU3D.jpg[/url] BTw44Yo.jpg[/url]

Kimosabe - - Diumar

4ttUU3S.jpg[/url] Dla uzupelnienia z wczoraj, 2 smoczek. Gildia WalkingDeath i MaxDMG zyczy powodzenia nastepnym odwaznym

Kimosabe - - Diumar

IS0NOpf.jpg[/url]

• Wiadomo juz jak wejsc na tego smoka ?

• Rozmowy konTROLLowane Negros

Kimosabe - - Negros

Quote from Namietny: “ No niestety, taki jest nasz UKOOOCHANY kowal, przyprawia o zawrót głowy. Nie wiem jak ja zrobię Sztylety 50 +9 i Zbroje 54 +9 Ze sztyletami będzie łatwiej, bo są bardziej dostępne, a ulepy żeby zrobić je do +6 a na +7 dt nie są drogie, chociaż kawałek płótna cięzko dostać ;C ” Masz problem z takim eq a co dopiero pozniej... zrob pancerz/ feniksa / klinge na +9

• Co wy się tak wszyscy ciskacie. Jeszcze nic nie wprowadzili a wy już lament, zamiast dostrzec jakieś pozytywy np - zmianę nicku w pecie, więcej opcji w gildii, nowy pet ( może dla magików w końcu tyle tego absu na magie zrobili ) Niech pierw wprowadzą to wszystko potem komentujcie, u nas może być zupełnie inaczej niż w metin2.de.

• W końcu będzie można zmienić nick petowi

• Hmm powiem Ci szczerze ze chyba kazdy pet o jakim slyszalem ktory dawal 0.6-0.5 pz co 5 lvli dal 12% berka a pytanie czy komus dalo 12% jak ma przeskok co 6 lvli

• Czy berek na razadorze jesli skok pz jest co 6 lvli daje 12% ? Czy za kazdym razem 9 % ?

• Item Shop - dyskusja

Tylko dzis kupony sm sa ? do jest jakies info do kiedy beda

Kimosabe - - Diumar

Quote from Risimothx2: “ Master troche przesadzasz ... Tak mowisz jakby ci mieli dodac troche z aury bodego ... Bm to bm , skazany jest na drooka . mysle ze caly ten balans bedzie opieral sie raczej o antymagie ... Kiedys nie bylo tego wszystkiego i dobry bm zawsze bil mocno ... Co do bicia metkow ,bossow ,expienia to nie powinni ruszac nic . Chcesz sie bawic to graj profesja ktora na to pozwala . ” fajnie to ujales, skoro tak to jesli chcecie w pvp zeby wam lepiej szlo grajcie postaciami ktore …

Kimosabe - - Diumar

Quote from Vesuvius: “Hmm, że tak to ujmę filmem poniżej [video]https://www.youtube.com/watch?v=7nO6b41g9ak[/video]” Śmiechłem

Kimosabe - - Diumar

Quote from Voilie: “ Witam Diumar! Mam nadzieje, że będzie tu grzecznie ” Wy to się szybciej na tym forum zmieniacie niż striptizerka gacie

• Rozmowy konTROLLowane Negros

Kimosabe - - Negros

Quote from ILULLA: “Nie wiem... zapytaj sie swoich kolegów z voodoo Xd” Haha Cięta riposta

• Mi na na 80 lvlu nemerka przeskoczyla o 0.7 pz a jej wiek to byl chyba okolo 70 dni. Wiec wszystko jest mozliwe

• Item Shop - dyskusja

Wiesz mi zalezalo tylko na tym lwie dostalem bialego.... ktory jest na 40 h i to jest kpina wedlug mnie, a co do kola hmm wedlug mnie mozna max z 500 sm wydac na to bo wiecej sie nie oplaca ale madry polak po szkodzie

• Item Shop - dyskusja

hmm na 2600 sm wpadlo : 2 pierscienie polksiezyca, 2 polarne boczki, dwutelenek tytanu, 2x szarz. tygrysy czy jak sie tam zwa, 300 petard, 4 mikstury madrosci i 4 mikstury zarania, 20 olejkow do biologa, 2 duze autopoty red, 5 miotelek, szklo handlu i takie tam smieci. A na drugim koncie za 1500 sm: Bialy lew, bengal, 1 szarz tygrys, agat, 3 mikstury madrosci i 1 zarania, 100 petard, 2-3 miotelki w obu przypadkach jakies eliksiry,trzecia reka po 4-5 sztuk, powiekszone sklady po 3-4. Generalnie n…

• Małe Koło Losu

Kimosabe - - Archiwum

Mam pytanie odnosnie tego kola losu czy beda 3 poziomy jak w normalnym czy tylko ten 1 poziom i za 15 sm jedno krecenie? Jesli 3 poziomy to ile sm na 1/2/3 poziomie