Search Results

Search results 1-20 of 53.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

dyabolina - - Dyskusje Etolin

Quote from GlosnoMilcze: “Odnośnie eventu walentynkowego - tez tak macie, że na kobiece postacie leci wiecej czekoladek przeznaczonych do otwierania dla postac męskich i odwrotnie? ” Potwierdzam u mnie to samo A jak już róże polecą to "puste" xD

• Zgadnij, kto napisze następny?

dyabolina - - Gry i zabawy

siemka @Aata

• Rozmowy serwera Etolin

dyabolina - - Dyskusje Etolin

Quote from Arek: “Tak chcialem tylko powiedziec ze dziekuje kazdemu za gre, postac Arecky74 zostala oddana w calosci wiec bym prosil zeby ludzie nie pisali do mnie o sprawach zwiazane z ta postacia od dzisiaj. Juz napisalem swoje na pozegnania Etolin wiec 3majcie sie tam i zycze milej gry kazdemu. ” Arecki

• Rozmowy konTROLLowane Samos

dyabolina - - Samos

Ale po kiego [ciach] to wszystko Moderator Ascoran:Wyciąłem nieregulaminowe treści.

dyabolina - - Samos

Quote from Ascoran: “Abstrahując od powyższego - usunąłem część postów z tej dyskusji. ” Dzięki, ja się produkuję, tłumaczę niekumatym, przychodzi Ascoran i psuje mi zabawę stracony cenny czas...

dyabolina - - Samos

Quote from Nyarr: “Quote from Lorint.: “Najwięcej o ubieraniu się wiedzą kobiety ” A co z rozbieraniem? ” Facet nie powinien pytać, facet powinien wiedzieć

dyabolina - - Samos

Quote from Szaskłycz: “ Konradeek, jaki telefon? Ja z laptopa pisałem ” A to zmienia postać rzeczy, zabrakło zespołu i za dj'a robił...pozazdrościć gościom

dyabolina - - Samos

Dobre branie miał w tańcu jak widać

dyabolina - - Samos

Quote from Szaskłycz: “"Kliknę rozpocznij tutaj" - częste tłumaczenie kogoś kogo przerasta głupia gra i nie potrafi w niej nic osiągnąć. ” Jakie to przykre, przerasta mnie głupia gra i nic nie potrafię, bo nie boli mnie kliknięcie "rozpocznij tutaj" i przyznanie się do tego jakże plamiacego moja dume faktu Tak bardzo mi teraz przykro...pojechał mi, zamknę się w sobie i nie zaloguje "papierowego" ludzika, ha tfuu BUFFA Hahaha no czy to nie jest jakaś paranoja?

dyabolina - - Samos

Może niektórzy nie rozumieją że pixelkowej postaci "nie boli"? Co kiecke sobie rozedrze czy nogę złamie od tego oszałamiającego 50, 100 lub 200k

dyabolina - - Samos

@Ascoran ... wypraszam sobie, uważam, że moja wypowiedź reprezentowała poziom i przynajmniej w kulturalny sposób przekazywała moją opinię Nawet w stwierdzeniu, że racja jest jak dupa - każdy ma swoją, nie użyłam tego słowa...uważam, że wulgaryzmem też nie jest

dyabolina - - Samos

[ciach] a myślałam że moje wykłady są beznadziejne... poniżej jakiejkolwiek krytyki niektóre wypowiedzi. To takie przykre, że ludzie dotykając dna, toną w tym bagnie zamiast się odbić i reprezentować chociaż minimalny poziom kultury. Moderator Ascoran:Wyciąłem nieregulaminowe treści.

dyabolina - - Samos

to już problem tych co płaczą mogę dostać i 50, co z tego? wystarczy kliknąć "rozpocznij tutaj" i po problemie

dyabolina - - Samos

[ciach] A to juz nie można się udzielać? Przecież nie ma powiązań konta forumowego z kontem gry, zatem nie ma narzuconej zasady, że nie można pisać, jak się nie gra. Czynnie grający gracze...to równie dobrze stojące w m1 1lvle xD Ciekawa teoria, pisanie najsłabszym ogniwem? Chyba raczej sztuką, zwłaszcza kiedy wywołuje u innych emocje, nawet te negatywne, dalej to emocje. Słowem pisanym dużo trudniej oddziaływać na człowieka drugiego niż mową...ale na ten temat możnaby długo rozkminiac Moderator…

• Item Shop - dyskusja

dyabolina - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Widowiskowy: “Kostiumy caly miesiac bez bonow xddd ” Ahahahahaa no dobitnie prawdziwe Chcieliśmy 30dniowe to dali, zapomnieliśmy dopisać że z PLUSem To dopiero jest jawne robienie z ludzi idiotów i to kostiumy do 28 października

• Item Shop - dyskusja

Była oczywiście, ale...bez bonów

• Item Shop - dyskusja

Quote from JestMoc: “kostiumy 30 dni i bedzięmy kwita ” Śmiem twierdzić, że jeżeli takowe się pojawią to będą rzadkością...teraz jest inna polityka: "chcesz kostium na 30dni kup świąteczną skrzynię, a my na drugi dzień damy kostiumy 15-dniowe w IS"

• Quote from Matrxtam: “Quote from Hellrider: “Sam nie uważam blokady handlu odłamkami za dobry pomysł, ale.. śmiać mi się chce z tych jęków, tak, bo alchemia to JEDYNY sposób na zarobek obok eventów, tak na pewno xD Najlepszy=/= jedyny ” pokaż mi możliwość lepszego zarobku przed 90 poziomem, albo wogóle jakiegokolwiek zarobku jeżeli alchemia zniknie. Pomijając loteriadę wykuwania itemów. ” W obecnych czasach...grota i śmieci dla peta, jedna z wielu możliwości. Wystarczy chcieć i umieć sobie porad…

• Quote from Lexio: “Ale nawet jesli chodzi o sama frajde z gry- serio komus ma sie chciec robic znowu to samo? Nie lepiej wprowadzic jakis calkiem nowy system? ” Jednak się nie myliłam mówiąc ostatnio, moja "buffka" skończy na takim matowym połowie koła swoją karierę Intuicja wyczula to zanim wyszło info o aktualizacji i zamiarach wspaniałego GF... zabawne śmiech przez łzy

• Quote from waldi580: “Quote from WujekDiumar: “to co obecnie sie tam dzieje oznacza ze nikt z gf nie raczył sie nawet na tej becie zalogowac przed otwarciem ” Tak jest i tak zostanie do końca tej gry. Po co mają tam wchodzić i pilnować jak $$$$$ się zgadza.To co zrobią i tak ludzie będą łykali i mimo, że są przeciwni. Z balansem szamana też było sporo niezadowolenia, patch wlazl mimo tego i zdania ludzi i tak zamiecione pod dywan. Z tą aktualizacją będzie taka sama historia i Ci co ładowali tyle…