Search Results

Search results 1-20 of 171.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

gacekk38 - - Dyskusje Etolin

Quote from Naksen: “Quote from EmerytS01: “zluzujcie pory wyjasnijcie sobie to w grze czy coś ” Z nim się nie da.Zaproponowałem mu już raz arenę na spontanie, to zaczął pożyczać eq. Próbowałem z nim przejść na neutralne traktowanie, to mu error 404 wywaliło i dalej się spinał. Nie podejmowałbym się takiej próby do zwykłego szczekacza, gdybym nie miał w Irre znajomych, których lubię i szanuję, bo to stawianie człowieka między młotem a kowadłem, cholernie niekomfortowe. Każdy, ale to każdy mój arg…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from demoon: “Kazdy z tu wyjacych pro elo elo a na dymie podchodzi taki mix i bije 2-4k w tego co ma tylko miecz dwureka i troche szpon w eq. xDDD najwiecej do gadania zawsze maja i beda mieli ci „nietykalni” bo nawet nie gracie juz w giereczke ” No to Ci napisze kolego że nie musisz czytać ani im odpowiadać tym nie grającym.Wiesz jaki jest I będzie ich argument na wszystko ,,ja już nie gram''i jak już dojdziesz do tego po latach stwierdzisz że ci wszyscy co skończyli to ich ogromny sukces…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from GlosnoMilcze: “Quote from gacekk38: “Quote from CardinaleLeJiin: “(Hidden Content)Siema siema a kręci się pomalutku wracasz do gry? ” No to dobrze ,życze grubej przyjemnej zabawy .Pozdrawiam Ciebia a jak możesz pozdrów tam ziomkow wszystkich .No niestety nie planuje powrotu już ” Cześć @gacekk38 Tęskno za Tobą ” No witaj.Ze mna czy bez nie ma róznicy Pozdrawiam Cie serdecznie I wszystkiego naj życze Tobie I wszystkim pozostałym

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from CardinaleLeJiin: “(Hidden Content)Siema siema a kręci się pomalutku wracasz do gry? ” No to dobrze ,życze grubej przyjemnej zabawy .Pozdrawiam Ciebia a jak możesz pozdrów tam ziomkow wszystkich .No niestety nie planuje powrotu już

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from CardinaleLeJiin: “Dobry Quote from LuckyLack: “Witam wszystkich 68299141988554819923.jpg [ciach] Pozdrowienia z lasu ” A co się działo w lesie? ” siema DEVIIL co słychać;)

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from longer512: “Quote from gacekk38: “A Ty kto bo ja to XSEBAXMAGX ?:) Ty z Androsa? ” W moim sercu TYLKO FENIKS ” No rozumiem

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from longer512: “Quote from DoKsztyUczciwy: “Kiedyś się grało dla przyjemności i atmosfery, a teraz łup łup ile kasy włożysz tak szybko eq zrobisz. Klimatu nie ma bo gra zmieniła się w PayToWin mmorpg single player, PvP niemal upadło. Zadymy, które są wyznacznikiem tego jak serwery żyją co nam pokazują. Jedna porządna zadyma w miesiącu chociaż jest?(Porządna to tak min składy po 10 na 10) ” 10 na 10 to na wojny gildii robiłem z Hooligans (Pzdr członków ciepło wyniki 100-30 dla nas xD) a ta…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from NowyZielony: “Nie o Tobie akurat pisałem:D Nie zauważyłeś jeszcze tego?:D Najwięcej "szczekają" osoby których praktycznie nie widać na serwerze;) Jak są spiny między Pogromem, Irre, NIR to swoje 5 gr najczęściej dorzucają kolesie o których nikt nigdy nie słyszał I próbują nakręcać dym ” Wybacz ja juz nie gram niekiedy tu coś napisze ale nie szczekam bo raz szczekają to psy jak juz a dwa forum jest też dla wszystkich a trzy masz racje że no niestety tacy też są co pisza nieskładne nies…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Tollroad: “Życzę z całego serca wszystkim metinowym paniom w ich święto żeby na jedną przypadało coraz więcej [ciach] z dobrym eq Najlepszego ” Pierwsze to co pomyślisz po przeczytaniu tego posta jest prawda I bezcenne .'................Jednak się myliłem być smiesznym jest jednak trudne:( Moderator Ascoran:Wyciąłem niestosowne treści.

• Rozmowy serwera Etolin

Dużo zdrowia bo to najważniejsze szcześcia miłości I samych radości życze wam drogie kobietki

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from RShamane2137: “Quote from gacekk38: “obserwoje ” Obserwuję*Quote from gacekk38: “Co do twojej krytyki dozujesz powoli kreujac się na króla wszechwiedzącego mimo że nie znasz tu osób z łatwoscią przychodzi Ci ich ocena co według mnie jest banalne I smieszne . ” Po pierwsze, nie muszę nikogo znać, odnoszę się tylko do tego, co prezentują tu na forum, więc w czym problem? To, co ktoś przelewa w tutejsze piksele to nadal część jego samego, jego zachowania, które prezentuje na forum public…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “Quote from Aphrodite: “O! Kolejny xD Politeizm powoli się wkrada w Etolinowskie sprawy. xD ” Ja już myślałem nad zmianą nicku na BogBogiem. ” Lub BógBogów

• Rozmowy serwera Etolin

[list][*] [/list]Quote from RShamane2137: “Quote from Ascoran: “Odpowiadając na jedno z tamtych pytań, nie mi przeszkadzają tematy polityczne, ale zabraniają tego Ogólne Warunki Korzystania w stosunku do platformy forum ” Uważaj, bo ktoś jeszcze Cię do GFu podkabluje, że nie usuwasz treści zakazanych przez OWU i te inne Wasze śmieszne regulaminki. ” Oj nie odnosi się to tego wyżej ale obserwoje Ciebie już jakiś czas I stwierdzam że jesteś cwany krytyk tu jest paru takich tylko Ci jada bez wyjątk…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Charlotta: “Quote from gacekk38: “Quote from Charlotta: “U mnie było słońce, teraz go nie ma i wieje okrutnie. ” w całej Polsce wieje jak na forum powiało chłodem I burzliwą wymiana zdań:) ” Hi hi, to może warto by było się pouśmiechać aby ten dzień się ocieplił? ” zdecydowanie tak

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Charlotta: “U mnie było słońce, teraz go nie ma i wieje okrutnie. ” w całej Polsce wieje jak na forum powiało chłodem I burzliwą wymiana zdań:)

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Tollroad: “To są normalne zdrowe rozmowy polaków ” Uszczypliwości są normalnym motorem napędowym tego forum.No ale czy na innych forach nie Polskich też się nie kłócą wszyscy tacy zgodni szczerze wątpię Chodziło Ci że to takie typowo Polskie sie awanturować otóż nie bo wszedzie sa zadymy.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Ale jad na tych dyskusjach masakra. Wszyscy szukają zaczepek. ” A co chcesz żeby było miło I stucznie jak stucznie usmiechajacy I zawsze pomocni [ciach].Głębsza to myśl dla oczytanych Moderator Ascoran:Bez polityki tutaj proszę.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ascoran: “Dziękuję, ale na wystawianie pozytywnych opinii o kimś z Team to trochę taka gra na ryzyku. Zaraz znajdą się tacy, którzy będą gotowi cię zlinczować za napisanie czegoś miłego wobec Team. Korzystając z okazji chciałem zakomunikować, że strona OGN ponownie działa, a zatem podstawowa możliwość wejścia na IRC. Zapraszamy do zgłaszania botów na IRC lub ticketem. ” Robisz poprostu dobra solidną robote co mi się podoba I pochwalam I tak trzymaj .Tradycyjnie życze Tobie I wam wszys…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Smarki: “Quote from demoon: “Quote from Ninhio: “Demon żeby dostać pvp z Kriszną lub Smarkiem musiałbyś najpierw przejść przeze mnie, zapraszam na pvp w czwartek ” ja tu ustalam reguly mordo ” Jestes nikim reguly mozesz ustalac na smoku ” Ubolewam .Każdy jest kimś w grze .Jest nikim bo co nie siedzi na grze kupe czasu nie wkłada w to kasy I ma poprostu słaba postać.Swoja droga każdy gra jak lubi .Przypuszczam że go nawet na oczy nie widziałeś wiedz nie masz prawa go oceniać .A najleps…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nikeee88: “Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Quote from xXCalatorXx_Top1: “Spytaj Florka na co są paragrafy xd Pozdrawiam Mordetisa ” Pozdrawiam również serdecznie.Quote from Jazzy.tbd: “A dopiero co pół godziny temu, jak się biłeś z vitkiem, to podleciał schizo, zabił cie na 3 skile i uciekłeś do koła xD, pewnie to też nam pokażesz jak masz takie słabe produkcje ” A no tak było i coś z koła wył że patrz na forum. Co nie zmienia faktu że to ja go zabiłem a nie Ty.Dam wam dziś trzy…