Search Results

Search results 1-20 of 154.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Carowana Zbroja

Frescco - - Archiwum

zamykamy.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Frescco - - Gry i zabawy

Nie ma mleka @Vasmir...nie Vesmir

Frescco - - Gry i zabawy

nie @Eylis

Frescco - - Gry i zabawy

nie @Lunaya

• Rozmowy serwera Etolin

Frescco - - Dyskusje Etolin

"Co ja tu jeszcze robię." Nikt nikogo tu na siłę nie trzyma A twoje posty znikają z troszkę innych powodów. Chociaż teorii spiskowych masz pełno w głowie. Udanego dnia i dobrego dropu Etolin.

Frescco - - Gry i zabawy

nie. @MagKai

• Rozmowy serwera Etolin

Takie coś napędza grę- rywalizację

• Rozmowy serwera Etolin

Widzę kogoś trzyma jeszcze bania z wczoraj^^ Udanego nowego roku 2019 - trochę spóźnione

• Rozmowy serwera Etolin

Żeby problemy robić że ktoś składa życzenia na forum tego jeszcze nie grali. Wesołych Świąt Etolin dużo kasy na IS żebyście mieli lepsze EQ większy DMG i takie tam. Jak ktoś nie obchodzi no to życzę kolejnego udanego dnia. Frescco.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MrNobody: “Quote from Manera: “@Maibuu nie każdy moderator ma prawa w tym dziale Opiekuje się wami @Reverse i to on tutaj dba o porządek jeżeli zgłosiłeś posty na pewno się temu przyjrzy ” Sprawa wygląda nieci inaczej. Tak działy przypisane są do konkretnych moderatorów, jednak prawo do edycji posiada każdy z moderatorów. W pewnych sytuacjach może ukryć post (opiekun podejmuje decyzję o usunięciu) w i innych usunąć. Teraz druga kwestia nie było sytuacji by ukryty post powrócił na foru…

• Rozmowy serwera Diumar

Frescco - - Dyskusje Diumar

chyba bardzo kiepski żart z mojej strony Przepraszam @Kuba-Postrach jeżeli o Ciebie chodziło Mein Support jak sama nazwa wskazuje jest od pomocy a nie od oddawania itemków.

• Rozmowy serwera Diumar

Frescco - - Dyskusje Diumar

Oddaj mu itemki i Wony

• Rozmowy konTROLLowane Tortuga

Frescco - - Tortuga

Nie napisałem, że idealny i brać przykład osobiście uważam się za gorszego od niego /nie musiałeś likować

Frescco - - Tortuga

Quote from /Zuriel/: “Quote from JestMoc: “Może z 2 osoby będą Cię szukały strasznie mało graczy przegląda tutaj ten dział że względu na Moderatorkę ” Nieprawda, moderatorka jest w porządku Gorszy był herr fuhrer marcinPPozdrawiam, Zuriel. ” haha przecież MarcinP jest chyba najbardziej wyrozumiałym Smod`em Jak tam Tortuga umie ktoś grać w te patyki, bo mi ogólnie nie idzie

• Szanse na przyjęcie biologa.

Frescco - - Archiwum

A mi sie wydaje ze jak oddwalem biologi mialem -40% do tych "60%" ja bym tam nie wierzyl w jakies % jak masz pecha bedziesz zeby orka oddawal 2 tyg.

• AMD Ryzen

Frescco - - Archiwum

u mnie na Ryzenie 1700X nie ma najmniejszych problemów, moze sama gra ci sie crashuje, bardziej bym winil grafike niz procesor no ale moze sie nie znam

Frescco - - Tortuga

Zaglądam regularnie przynajmniej się staram lepiej nie bo później ja będe ten zły co usuwa posty

Frescco - - Tortuga

Hej Tortuga pragne przypomnieć, że jeżeli nie podoba wam się praca moderatora możecie napisać na support oraz bezpośrednio do jej/jego SMOD`a Pisanie w dyskusjach jaki jest on okropny bo usuwa posty nic tu nie da, a zapewene moderator nie raz prosil o jakis poziom dyskusji Mi z wami sie bardzo fajnie współpracowało i nie mogę nic złego na was napisac i szczerze sam się zastanawiam skąd nagle takie problemy w dyskusjach Tortugi Pozdrawiam

• Quote from Mein: “siema tesco Elo mejn jak tam weekend? podoba ci sie praca? Temowanie to nie praca a na swoja nie narzekam :) a co byś powiedzial na... bezy z borówkami truskawkami i bitą śmietanką? za slodko dodaj gorzaka czekolade to ok jaka jest twoja ulubiona emotka? o taka Co sądzisz o memach o @pocielomruki i @Vronbrn chyba mnie cos ominelo.. Ahoj marynarzu! Ahoj Troleczku ”

• Quote from JestMoc: “Ram Pam Pam 1. Skąd pomysł na taki Nick? Nie pamietam już chodziło o coś z jezyka włoskiego. - wszyscy wiedza ze chodziło o tanie wino. 2. Kto napisał za ciebie podanie? Niestety jestem samodzielny więc nikt. 3. Białe czy Zielone? ani 1 ani 2 4. Komu zawdzięczasz to co masz? sobie 5. Dlaczego większość ludzi jest smutna? bo nie umieją poszukać radości ^^ 6. Ile powinna ważyć idealna kobieta? tak zebym mógł podnieść na weselu. 7. Lepiej pisać szestnastki czy obracać? oczywiśc…