Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Naksen1 - - Samos

Co słychać na samosie? Fajne macie sygnaturki, ja też.

• Mylna teoria, spróbuj ponownie.

• Quote from lichyxdxd: “czy bossem jest tylko wojownik cieni ” W tej edycji eventu tak - występuje jedynie wojownik cieni. Quote from Akhil: “Bral juz ktos tego peta za 100 monet? Bo to ze nie ma bonusow wiem, ale interesuje mnie czy on posnosi przedmioty? ” Nie brałem, ale prześledziłem dokładnie film z bety niemieckiego youtuber'a, który przewijał się kilka stron wcześniej. Jest tam ukazane, że bonsai za 100 monet i na czas 10 lat nie dostarcza żadnych bonusów, jak i nie podnosi przedmiotów. yo…

• Zmiany w grze - dyskusja

Naksen1 - - Porozmawiajmy o Metin2

Racja, też spotkałem się z dropem kamienia duchowego i chorągiewek.

• Zmiany w grze - dyskusja

Quote from VIII: “Dlaczego po kliknięciu na wodę dok/zin spada mi dmg o 6k na polimorfii? ” Po odpaleniu ros/wód na marmurze zresetuj khana/boczka, lub odpal i zgaś autopotę.

• Jaja razadora i nemere mają dobrą cenę. To jedne z nielicznych nagród, którymi można handlować i jeśli ich koszt wiązałby się z mniejszą ilością monet, to do akcji wkroczyliby tak zwani handlarze, którzy farmiliby jajka na zarobek. Sam event jest w bardzo fajnej formie, wyjątkowo muszę pochwalić. Największy plus to kamienie kowala, ponieważ podręczniki nie są łatwe do zdobycia bez złotówek, a tu akurat nadarza się taka opcja i za to wielki plus. Szkoda jedynie, że sam nie mam czasu, by z tego sk…

• Zmiana godzin dropu raczej nie będzie wchodziła w grę znając administrację, czy chociażby wyniki ewentualnej ankiety w tej sprawie, ale dobrym konsensusem byłoby przekierowanie jednego z planowanych bonusów doświadczenia na ten, który możemy odebrać od Uriel'a w formie quest'a. Osobiście jest mi to obojętne, ale poprzednik ma rację - wypadałoby dać szansę skorzystania wszystkim graczom.

• Wyprzedziłeś mnie o 5 minut, też chciałem to wstawiać. Na facebook'u jest do tego dopisek "Coś świetnego zmierza do trzech królestw, co to może być?".

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Naksen1 - - Etolin

Też bym sobie inaczej życie w metinie ułożył, gdyby nie pewien tryton. Na sentymencie do itemów się tylko traci.

Naksen1 - - Etolin

Niby nie moje sprawy, ale ten runik nawet na 9 nie jest warty 7kkk.

Naksen1 - - Samos

Długo trzeba było czekać na pierwszy frag GZ dla czerwonych

Naksen1 - - Samos

Quote from Aedian: “Podpowiem: - dzień, - godzina, - bez IS, - bez Alchemii, - bez petów, - bez setek, - bez "podróżników" ” XD Jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie organizowania takich imprez przez zespół?

• Quote from Santonia: “To sugeruję śledzić polskie forum :)) ” Lecz nie jeśli chodzi o eventy globalne, bo niejednokrotnie byliśmy informowani później, niż inne kraje.

• Item Shop - dyskusja

Prawdę mówiąc, to brakuje mi tych promocji i też zauważyłem ich długi brak. Nie mam na co wydawać sm Poprawiłam słowo. MOD Voilie.

• Dark, tak właściwie, to tytuł nazywa się "spamer roku", a spam to właśnie te nic nieznaczące posty

Naksen1 - - Samos

Bo wszystko widać na filmach, łącznie z dmg jaki mu zadajecie. Cypek serio, po Tobie bym się nie spodziewał tak daremnego pytania.

Naksen1 - - Samos

Ja to się zastanawiam już któryś miesiąc, dlaczego żółci zawsze śmieją się z Wiksera, jak on jest w stanie trzymać ich wszystkich sam

• To ja się wypowiem za siebie. Nie chcę żadnego eventu z kartami potwora. System kart potworów to syf, a sam pomysł takiego eventu jest bzdurny. Pozdrawiam serdecznie.

Naksen1 - - Etolin

Aż przyszedłem wam pozazdrościć. Fejra jest bardzo fajna i ugodowa, dobrego modka dostaliście

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

Naksen1 - - Wetar

Ja bym to zrobił w 30 sekund maksymalnie. Tu się leją - grajcie tu. Tutaj latają same dropy i sklepy - nie zaglądać. Zaraz będzie, że nie na temat. W dziale, który nie ma tematu przewodniego XD OKEJ Z pewnością nie na Wetar'ze - tu niektóre dziki łykają sety w pvp