Search Results

Search results 1-20 of 276.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Silny na zywiol

Miusiu - - Archiwum

Witam. Mam takie pytanie jak działa w alchemii mitycznej silny na żywioł? Ten bon tak samo działa jak w talizmanie? Czy inaczej

• Mistyk alchemia a bony za kolo

Miusiu - - Archiwum

Witam. Napisal by mi ktoś ile za cale kolo dostaje się dodatkowego bonusu ?

• @Drop znam przypadki którzy zmieniali IP i bana wylapali bo system wylapal i pobanowal . Dzwonilem do Orange przyjechal technik u mnie wszystko okej a jak mu wlaczylem metka to az się zasmial . GF wali nas wszystkich na hajs a naprawić nic nie chca

• Problem z gra

Miusiu - - Archiwum

Witam. Od pewnego czasu wywala mi postacie z gry. To nie wina internetu bo mam bardzo dobry ale odpalam metka loguje postac pochodze trochę a po chwili jestem w panelu do wpisywania danych O to mój internet z orange 53603311830207710900.jpg

• nie działa gra

Miusiu - - Archiwum

Siema. Uruchom jako administrator mi pomoglo

• Autolowy freez

Miusiu - - Archiwum

Witam. Wiem ze tema był poruszany kilka a nawet kilkanaście razy . Ale może ktoś wie jak naprawić lub cos zmienić w ustawieniach żeby nie freezowalo autolowow po kilku minutach. Posiadam Procesor AMD FX 6 rdzeniowego , Karta graficzna to GF 1080 TI , 32 GB ram Win7 . Drugi komp to Inter i5-4690k , karta graficzna to GF 1080 , 16 gb ram , win 7. Na obu kompach jest to samo . Ustawiam autolowy i po chwili (po kilku minutach ) trzesie się obraz. Moze wie ktoś jak to naprawić?

• Stopien 5 to perf?

Miusiu - - Archiwum

Mam meley 5 stopien i na 60 lvl mam 12 pz już

• Stopien 5 to perf?

Miusiu - - Archiwum

Witam. 5 stopien w pecie to perf?

• Autolowy vs Odpal

Miusiu - - Archiwum

Witam. Po aktualizacji niby zostały autolowy naprawione . Ale zauwazylem potki np.: wody kryt wody na przeszywke nie aktywują się po 3 min same w autolowach . Wyjedzie z dunga Autolowy sa czyste , nie ma ani potek ani wod ..

• Zmiany w grze - dyskusja

Miusiu - - Porozmawiajmy o Metin2

A niech mi ktoś powie co mam zrobić z bez skazy przejrzysta ? Da się to tez zmixowac na mistyczna?

Quote from Bishu95: “Quote from Miusiu: “22 rubiny leg i nie mam zadnego mistycznego GZ XD ” żartujesz sobie w tym momencie ? widziałem na Rumuńskim Phoenixie jak gościowi siadł za pierwsza próba normalnie tak wiec po prostu niefart ” Miałem po 22 leg każdego rodzaju i tylko wyszedł onyks mat i jadeit bez bonow xD To ja podziekuje za takie przerabianie

22 rubiny leg i nie mam zadnego mistycznego GZ XD

• Pożegnania na Etolinie

Miusiu - - Dyskusje Etolin

Naszła ta chwila aby powiedzieć tej gierece Dowidzenia. Nadszedl ten czas i na mnie. Nie będę pisal jaki miałem nick na grze bo to i tak sensu nie ma bo w czwartek zostanie on zmieniony. Postacie oddaje jednej osobie. Dziekuje Samosowi a później Etolinowi za fajnie spędzenie wolnego czasu i za te bitki z Niebieskiemi Nie będę wymienial każdego kogo znalem bo się nie oplaca za dużo was i za dużo opisywania . Dziekuje jeszcze Ekipie z Teamu . Dowiedzenia i powodzenia w gierce

Quote from damian0426: “Dobra a dajmy na to 2 znakomite mixy dadzą mix matowy czy znakomity ten mityczny ” Na becie było ze matowka mistyczna wychodzila tak czy siak

• Onyks bony pod bossy

Miusiu - - Archiwum

A co lepsze szycie czy krycie np. od jotuna

• Onyks bony pod bossy

Miusiu - - Archiwum

Witam. Pytanie moje jest takie . Jakie bony w onyksie na bossy ? Jotun Nemera i inne

• Item Shop - dyskusja

Pytanie moje jest takie . Wylosowalem darmowy los z kola i go ni ma ?

• Rubin matowy a wyborny

Miusiu - - Archiwum

Witam. Mam takie pytanie . Posiadam 2 rubiny jeden matowy perf a drugi wyborny z wartoscia I mam takie pytanie . Opłaca mi się robic wyborny na+6 i podmienić go za tego matowego? Czy zabardzo roznicy nie będzie?

• Blaski co i jak?

Miusiu - - Archiwum

Witam. Oprocz v3 hgdzie można dropic jeszcze blaski i na jakim lvl i dlaczego.

• Item Shop - dyskusja

Jak ta uakcja działa ? Może ktoś wytlumaczyc