Search Results

Search results 1-20 of 341.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Maximoo - - Porozmawiajmy o Metin2

Zaglądam tutaj od czasu do czasu, i w głowie mi się nie mieści co się z tą grą dzieje... przerwa po przerwie z przerwą pośrodku, co aktualizacja to błąd,IS no to już chyba obowiązkowy... team zdawkowo odpowiada bo albo ma to gdzieś,albo GF ma ich gdzieś i piszą ile wiedzą,czyli nic.. niezła gra zeszła na psy. A tych kilku klakierów tutaj na forum to mnie już rozwala-według nich wszystko jest super hiper idealnie,tylko gracze mają jakieś dziwne wymagania:D Serio,jak się patrzy na to z boku,z pozy…

• W IS podobno jest multum zmianek-i właśnie tak to widzę.. brak smoka-duży zastrzyk kasiorki dla GF. Więc po co mają kombinować i tracić zarobek..?

• Item Shop - dyskusja

Ja kiedyś miałem tak samo-ale w orange tel mam i próbowałem 30 Sm kupić. Nigdy nie dotarły,choć złotówki z konta zniknęły. Szczerze mówiąc olałem temat,bo 12 zeta to nic,a moje zdrowie psychiczne-bezcenne... gdybym się zaczął upominać i pisać wszędzie to pewnie jobla bym dostał,a nie złotówki czy Sm. Wolałem odpuścić..

• Quote from HatJakTnie: “Ja tam czekam aż wprowadza abonament miesieczny do metina XD ” Nie ma takiej opcji. W abonamencie musiałoby się mieścić wiele rzeczy dostępnych w IS. A nie po to rozbudowują go do niebotycznych rozmiarów,żeby niewielka ilość graczy jaka pozostanie płaciła powiedzmy 50 zeta miesięcznie za abonament,zamiast tysiaka na IS:D Powiedzmy sobie szczerze-gdyby wprowadzili te np. 50 abonamentu i skasowali IS to sam bym chwalił. Ale to nie jest realne. Są tak pazerni,że w kolejnych …

• Quote from Beatles: “Amorów z metinów nie ma. Ciekawe walentynki będziecie mieć ” No z metinów nie ma. Ale!!! "Skorzystajcie z wyjątkowo serdecznych ofert w ItemShopie,jak na przykład skrzynia Amora..." Art,nie kręci Ci palców w ogóle przy wklepywaniu takich tekstów w klawiaturę...? Czujesz się z tym dobrze i w ogóle jest ok? Jako człowiek nie masz nie wiem,jakichś oporów cy cuś? Firmujesz już totalne grabienie ludzi.. wiem że Ci każą,musisz,taka praca... ale na Pana Ciemności... są jakieś grani…

• Ja prosiłbym raczej o to żeby popsuli stabilność serwerów. Dzisiaj znów kolejne kicki z dunga mam-a miało być tak pięknie.. poprawili stabilność,i częściej mnie wywala-może niech spróbują popsuć ją to będzie ok..? I nie,nie mam neta z Orange,ani jakiejś radiówki,czy innego fruwającego cuda-net z kabla na którym nie mam problemu kompletnie z niczym-poza metkiem. Coraz częściej odnoszę wrażenie że w GF pracują ludzie znalezieni pod biedronka czy inną żabką( typu "kierowniku,daj 10 groszy"):(

• Item Shop - dyskusja

Quote from TradinationalPlayer: “Quote from Marylin: “Quote from Ascoran: “Quote from dadzio191011: “do kiedy amulety nazara w Is? ” Zgodnie z przekazaną nam informacją do 7. lutego. ” Nie kłam, 2 dni temu zniknął i do tej pory nie ma. ” Oni sami nie wiedzą. W głębi duszy zaciskają kciuki, żeby kolejne kłamstwa uszły im na sucho ” Po prostu przekazali info które dostali-a że było jakie było to nie ich wina. Taka sama sytuacja jak ze zbyt szybko kończącym lub póxno rozpoczynającym się eventem. I …

• Quote from Hellrider: “Quote from Maximoo: “t.. dlaczego nikt się nie spina o razka,którego soluje każdy? Dlaczego w porządku jest solowanie niższych bossów,które się ubija lvlami o wiele mniejszymi? Nie soluję bo nie stać mnie na takie wydatki, ale kompletnie nie rozumiem tej napinki. ” To też nie jest do końca ok, o to nie ma spiny bo po prostu... co ci poleci z bossów małp? Zielsko, za które nawet potów nie kupisz? A co ci poleci z takiego wodza orków? Szkata, z której dostaniesz złom dla han…

• Ludzie... są koksy które solują,bo wydali masę won na eq. Są ludki które chodzą w 10 bo nie wydali tyle,i zadowala ich wzięcie 2 skrzynek czy jednej-też są zadowoleni bo chodzą a nie wydali dużo. I są ci którzy nie wydali nic,a chcieliby chodzić-i napędzają spinę. Trochę luzu w podejściu. Też uważam że w mmo solowania nie powinno być,ale jeśli już tak jest.. dlaczego nikt się nie spina o razka,którego soluje każdy? Dlaczego w porządku jest solowanie niższych bossów,które się ubija lvlami o wiele…

• Quote from patrykbierna: “A co z tym że postać była w gildii ?! Art odpowiec czy przeniesie czy nie ? Jeśli nie to powtarzam obietnice z poprzedniego posta bo to bez sensu i naprawdę lepiej znaleźć sobie ciekawsza grę w której szanuje się "klienta" bo jak by nie było za grę tu się palcu mniej lub więcej ale się placi ” Nie żebym go bronił,bo nie mam zamiaru,ale i tutaj i na 'zmianach" było info odnośnie przenosin.. pytanie po raz któryś o to co co zostało wyjaśnione we wcześniejszych postach jes…

• Item Shop - dyskusja

Quote from Kirkorr: “Ale wiecie, że nie musicie korzystać z is za każdą promocją ? ” Jak to nie? Przecież napis PROMOCJA lub NOWE PRZEDMIOTY działa jak magnes:D A po zakupie wieszanie psów na GF jaki to syf leci.. za kilka dni kolejna promocja lub koło,i znów hurra.... i znów wieszanie psów,hehe:)

• Quote from VIII: “Na razie zostawcie te mixy. Zobaczycie, że za kilka miesięcy będą po 5-10kk zawsze tak było z nowymi itemami. ” Pewnie tak,bo jeśli wejdą do IS to polecą z ceny mocno na shopkach. Ale nie wiem czy wytrzymam jeszcze kilka miesięcy,bo coraz mniej mnie ta gra bawi,a coraz bardziej zaczyna drażnić:D A jeśli szala się przeważy to po ptokach będzie:D Póki co jeszcze kilka osób gra,i można pogadać czy coś,ale.. nic nie jest wieczne.

• Quote from HatJakTnie: “Quote from Obora13: “HyHy Te zmianki są z ty B i te mnie troche też zastanawia.Możliwe że wprowadzą zmianki do is jak już bedą wyborne miks które dadzą raz na 10 3b za jakieś 99sm a potrzeba ich 27 na wybornego ” 27 to na znakomitego trzeba XD ” Ano.. ja nie jestem bogaczem i przejrzystego jedynie jadeitka mixuję-na razie na jakieś 10 prób 2x 1 bon dodało:) To już lekko licząc 30 won na mixy same poszło,i dalej nic. Na przejrzysty:DD Strach pomyśleć ile będzie kosztowało …

• Quote from ATV: “A patrzył ktoś ile zmianek trzeba w bez skazy i przejrzysty? Bo wybornego chyba nikt nie ma póki co ? ” na matowy 1 zmianka,kolejny 3 więc skoro znakomity 27 więc wychodzi że do bez skazy 9 szt zmianek potrzeba.

• Item Shop - dyskusja

Quote from Michu: “A te zmianki do alchemii działają jak zwykłe zmianki, że mieszają 3 bonusy i zostają 3, czy jak dodania bonusu do kostiumu, że od 1 od 3 bonusów losowych? ” Losowo

• Item Shop - dyskusja

Quote from ATV: “Spoko do znakomitego kamyka 27 zmianek z b potrzeba. Chyba sen o alchemii dla każdego właśnie się skończyl xd ” Czyli na każdy poziom zmianki mnożymy x3 Wyborny 81.. fajnie:)

• Quote from Skrabi: “Quote from Maximoo: “Quote from Skrabi: “Quote from lequi: “@Art @Ingolf dlaczego postacie po całym biologu 2x wartość na klejnotach są teraz tak poszkodowane? Zamiast bić więcej bo tak na logike wychodzi postacie biją o wiele mniej? (polimorfia, meley). Najśmieszniejsze jest to, że ludzie po klejnotach z wziętym pż/obroną/bez tego biologa biją tyle ile bili. Hmm? ” Czy ktoś z administracji odniesie się w końcu do tego posta czy coś już wiadomo na ten temat, mam tylko nadziej…

• Quote from Skrabi: “Quote from lequi: “@Art @Ingolf dlaczego postacie po całym biologu 2x wartość na klejnotach są teraz tak poszkodowane? Zamiast bić więcej bo tak na logike wychodzi postacie biją o wiele mniej? (polimorfia, meley). Najśmieszniejsze jest to, że ludzie po klejnotach z wziętym pż/obroną/bez tego biologa biją tyle ile bili. Hmm? ” Czy ktoś z administracji odniesie się w końcu do tego posta czy coś już wiadomo na ten temat, mam tylko nadzieje że jest to już zgłoszone do poprawki do…

• Quote from Bishu95: “Quote from Maximoo: “Quote from Bishu95: “mityczny matowy rubin daje bonusy jak przejrzysty z tego co gdzies tam widzialem prawda ? jesli tak to duzo to nie zmienia bo tyle samo kamyczy potrzeba na mityka co na przejrzystego + dla mityka bo mozna go wymieszac roznice zrobi dopiero max mityk + bonus za kolo ” Widziałem na Etolinie rubinka matowego perfa,i daje tyle co dawny przejrzysty-dokładnie tyle samo. Więc o stopień wyżej po prostu to jest. No ale trzeba do tego dodać si…

• Quote from Bishu95: “mityczny matowy rubin daje bonusy jak przejrzysty z tego co gdzies tam widzialem prawda ? jesli tak to duzo to nie zmienia bo tyle samo kamyczy potrzeba na mityka co na przejrzystego + dla mityka bo mozna go wymieszac roznice zrobi dopiero max mityk + bonus za kolo ” Widziałem na Etolinie rubinka matowego perfa,i daje tyle co dawny przejrzysty-dokładnie tyle samo. Więc o stopień wyżej po prostu to jest. No ale trzeba do tego dodać silny na żywioł,więc od przejrzystego zrobi …