Search Results

Search results 1-20 of 41.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

medionus - - Samos

Quote from CzD: “Quote from medionus: “witam Samosik wpadłem zobaczyć jak tam to dno i odrazu 'tyłkolizy' z OvTop że gimba bo zwiałem z 1w haha nie no piksele w grze ponad życie widzę nieźle się tu bawicie jak 1w to taki majątek ” Tylko nie mów mi że się za mną stęskniłeś a tak pozatym to 1w to jakieś 7-9 marchewek. Serio darcie mordy rozgrywa sie o takie grosze? Dzieci już liczyć wony zaczynają? Zazdroszczę że skończyłeś chyba też skończę :p ” żebyś wiedział że zatęskniłem za kimś komu wiszę 10…

medionus - - Samos

witam Samosik wpadłem zobaczyć jak tam to dno i odrazu 'tyłkolizy' z OvTop że gimba bo zwiałem z 1w haha nie no piksele w grze ponad życie widzę nieźle się tu bawicie jak 1w to taki majątek

medionus - - Samos

Rib

medionus - - Samos

Quote from GrupaBraaaci: “jest na wakacje bedzie event ” i tak jestes słaby

medionus - - Samos

Quote from snamthor: “no to ja tak z zapytaniem do Arta dawno nie bylo ewentu rybackiego mozna by tak mozezrobic taki w przyszlym tygodniu ” Popieram :p ale poproszę stary drop ze skrzynek. Chyba że to ja miałem (lub nie miałem farta) do 36 czarnych koni

medionus - - Samos

Objawy odstawienia

medionus - - Samos

Quote from Mordetis: “Quote from medionus: “hahaha, nie żeby coś ale każda postać zrobiona przeze mnie miała coś do powiedzenia i nie była słaba pozatym podkreślę słowa "zrobiona przeze mnie" a nie zakupiona więc sory ale nie masz zadnych podstaw do twierdzenia że cokolwiek kupowałem ” A kto Ty jesteś? ” Mordek idź tam siedź dalej w ""topce"" a scene -64lv zostaw w spokoju. jakbyś w niej 'siedział' to zapewne byś wiedział kim jestem. chociaż patrząc ostatnio na moje kontakty szczególnie z jinno …

medionus - - Samos

Quote from MagKai: “Quote from medionus: “hahaha rozmowy na TSie. i jak je zamierzasz udowodnić ? nawet nie masz jak ich udowodnić więc nie pogrążaj się już bo śmiać mi się już chce ” Nie muszę ich udowadniać. Polecam Ci jedynie zauważyć różnicę pomiędzy postacią gotową a postacią, która od początku jest w posiadaniu jednej osoby, która dochodzi do wszystkiego sama a nie za pośrednictwem przelewu:) Jak już wyżej wspomniałam, ja wiem swoje Ty wiesz swoje. Na tym kończę dyskusje. ” kończ kończ bo …

medionus - - Samos

[ciach] hahaha rozmowy na TSie. i jak je zamierzasz udowodnić ? nawet nie masz jak ich udowodnić więc nie pogrążaj się już bo śmiać mi się już chce Moderator Ascoran:Wyciąłem piramidę z cytatów.

medionus - - Samos

Quote from MagKai: “Quote from medionus: “Quote from MagKai: “Ja pracuje sama na swoją postać. Powoli bo powoli, ale sama. Nie dążę nawet do tego by być jakąś TOP szamanką bo mam to gdzieś Nie mam super eq by się dobrze bawić:) P.S. nie kupuję ciągle gotowych postaci jak Ty @medionus wolę być mixem niż chwalić się kupionymi postaciami ” xD nigdy nie chwaliłem się postaciami bo nigdy ich nie kupowałem, gdybyś znała regulamin gry byś to wiedziała że handel kontami jest niezgodny i można bana wyłap…

medionus - - Samos

Quote from MagKai: “Ja pracuje sama na swoją postać. Powoli bo powoli, ale sama. Nie dążę nawet do tego by być jakąś TOP szamanką bo mam to gdzieś Nie mam super eq by się dobrze bawić:) P.S. nie kupuję ciągle gotowych postaci jak Ty @medionus wolę być mixem niż chwalić się kupionymi postaciami ” xD nigdy nie chwaliłem się postaciami bo nigdy ich nie kupowałem, gdybyś znała regulamin gry byś to wiedziała że handel kontami jest niezgodny i można bana wyłapać więc nie pisz czegoś co jest nie prawdą…

medionus - - Samos

Quote from MagKai: “Quote from Vronbrn: “Quote from medionus: “Na pierwszej pozycji powinien być @Lorint. Potem @Vronbrn i na miejscu 3cim największy mix samosa czyli Ingolf *ban za 3...2...1...* ” Można jeszcze tam MagKai dać za sponsoring ” ahhh chłopie... ja nie wiem jak bardzo się nudziszspało by wymyślać takie historyjki, które nie mają oparcia w prawdziwym życiu Ale Ty masz własny świat, swoje kredki:) ” lepsze kredki i świat @Vronbrn niż Ty i Twój totalnie oderwany od rzeczywistości i gry…

medionus - - Samos

Na pierwszej pozycji powinien być @Lorint. Potem @Vronbrn i na miejscu 3cim największy mix samosa czyli Ingolf *ban za 3...2...1...*

• Samos - potworne lagi

medionus - - Archiwum

Ciebie powinno kickać co 30minut. Ciekawe co byś pisał jakbyś sam wbijał skile kamolami do P mając BMa bez eq z 35-55lv. I nie pisz że byś siedział w SH bo dobrze wiemy że byś afczył tak samo jak reszta w m1. Może maszynka Ci niewyrabia? Bo np ja lagi w metinie nie pamiętam kiedy miałem

• Powitać ponownie. Czemu nje wiesz czy zasłużyłem? Czemu nie zapytasz kolegi czy zasłużyłem? Jakie (jeśli masz) masz auto? Czy jak mam kaszel to mam raka?

medionus - - Samos

Arixan to raczej bug tej gry

medionus - - Samos

Ale płacz o kd.. Groszowe sprawy a tu wielki płacz :p Hasło lepsze zrób skoro Ci ktoś na konto wszedł, a może @Mein kolejny troll?

• Powitać Zasłużyłem na bez skazy diament. Liczę ze mi podarujesz Czemu masz wiele pseudonimów? Czemu mam nie zabijać? Ulubiona marka auta?

• Priviet BM czy mental? Czy masz zabawkę 22-55 i czy mogę ją zabić? Co sądzisz o transmutacji? Czemu banujesz boty? One też chcą zarobić... Czy podarujesz mi znakomity diament obrażenia um samo :D?

medionus - - Samos

Quote from Lexio: “Zaprawde powiadam Wam, odpuscice, i tak nie wygracie, wszyscy normalni moderatorzy juz odeszli (Wulkan, nawrocony Zamar itp), rozmowa z reszta nic nie da . To sa konsekwencje totalnej bezkarnosci, totalnego luzu, braku zmian na stanowiskach decyzyjnych/kierowniczych w Teamie. W grze, w ktorej jestem moderatorem, zmiany w Team‘ie sa czyms normalnym i nikt jakos sie nie spina, jak musi „odejsc ze stanowiska“. Tutaj to jest inaczej. Ktos wspominal cos o Gierku, to i ja wspomne o …