Search Results

Search results 1-20 of 29.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jakiej muzy słuchacie?

Canhide - - Hydepark

youtube.com/watch?v=BSSxq_NMeGw

• Wp zaklety las

Canhide - - Archiwum

Zamykam na prośbę autora i przenoszę do archiwum.

• Jakiej muzy słuchacie?

Canhide - - Hydepark

youtube.com/watch?v=5pVjVs1pVMA Mimo Twej obrony, jesteś skończony!

• Healer, wachlarz pvp

Canhide - - Archiwum

Zamykam zgodnie z prośbą autora.

• Horrory, jakie polecacie?

Canhide - - Hydepark

Last Shift

• Horrory, jakie polecacie?

Canhide - - Hydepark

Wendeta, Czarownica: Opowieść Ludowa z Nowej Anglii, ogromnie polecam!:)

• Hej. ☺ Powstrzymujesz (lub starasz się) w jakiś sposób nieustanny, wieczorny natłok mysli? Jesteś osobą która dba, czy bagatelizuje stan swojego zdrowia? Masz silną wolę w swoim mniemaniu? Więcej uśmiechu, hej.

• POMOCY

Canhide - - Archiwum

Temat nieaktywny od ponad 14-stu dni, zamykam i przenoszę do archiwum.

• Szaman healer

Canhide - - Archiwum

Temat nieaktywny od 14 dni, zamykam i przenoszę do archiwum.

• Temat nieaktywny od 14 dni, zamykam i przenoszę do archiwum.

• bonus od biologa

Canhide - - Archiwum

Zamykam nieaktywny wątek i przenoszę do archiwum.

• 105lvl.drop wp czy body

Canhide - - Archiwum

Zamykam nieaktywny wątek i przenoszę do archiwum.

• SZAMAN SMOK PVP

Canhide - - Archiwum

Zamykam nieaktywny temat i przenoszę do archiwum.

• Rozproszenie Magii po balansie

Canhide - - Archiwum

Zamykam nieaktywny temat i przenoszę do archiwum.

• Quote from DARKRIDER: “nie mowiac o pseudo grafice ktora uniemozliwa rozczytanie tekstu Pozdrawiam ” Sugerowałbym napisanie gdzie ten problem występuję, co pozwoliłoby nam zapobiec temu w przyszłych wydaniach. Także pozdrawiam

• Filmy dające do myslenia ?

Canhide - - Hydepark

Pokój - w skrócie pokazuje to, jak bardzo nie dostrzegamy otaczającego nas świata.

• Wiki Metin2.pl

Canhide - - Porozmawiajmy o Metin2

A więc w czym problem? Może jestem za malo inteligentny aby zrozumieć. Łatwiej byłoby gdybyś wyjaśnił w czym rzecz, jeśli już pisałeś post. Mógłbym wejsc w dyskusje:)

• Wiki Metin2.pl

Quote from Extaza: “Quote from Nathiel: “Quote from mayhen: “Witam państwa powie mi ktoś czemu ta strona została usunięta ? wiki.metin2.pl/index.php/Barwnik_Złoty_Metalik ” Ponieważ zawierała błąd w nazewnictwie.Poprawna nazwa to -> Barwnik złoty metalik ” Rozumiem,że chodzi o wielkość liter?Przy szukaniu itemów, wielkość liter nie powinna być brana pod uwagę. Ileż to ja razy się irytowałem,kiedy szukałem info o itemie, pamiętałem nazwę, no ale zapomniałem dać małą albo dużą literę... ” Wpisując…

• Wiki Metin2.pl

Quote from mayhen: “Ok dzięki za info to proszę o naprawienie odnośnika tego barwnika tu: wiki.metin2.pl/index.php/Wielorybi_Pancerz Oraz proszę o dodanie info na strone butków eufori: wiki.metin2.pl/index.php/Buty_Euforii że służą do tworzenia oceanków: wiki.metin2.pl/index.php/Buty_Oceanu Oraz z ognistymi i zimorodka ta sama sprawa: wiki.metin2.pl/index.php/Ogniste_Buty wiki.metin2.pl/index.php/Buty_Zimorodka ” Quote from Misiaczek: “nie bardzo rozumiem + ile ma być ta broń żeby zrobić cyjanit…

• Reverse - esreveR

Canhide - - Archiwum

Masz złe nawyki których chciałbyś się pozbyć? Dlaczego teraz film, a nie książka? Masz jakieś lęki, fobie? Obejrzałeś film lub przeczytałeś książke, która zmieniła Twój pogląd na świat? Zdarza Ci się stracić poczucie czasu? Kiedy? Posiadasz idola?