Search Results

Search results 1-20 of 444.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Aveles - - Dyskusje Etolin

Przed chwilą zobaczyłem w grze na wołaczu taki tekst: "SZUKAM DOMINUJĄCEJ DZIEWCZYNY DLA ULEGŁEGO WOJA PW"

• Zgadnij, kto napisze następny?

Aveles - - Gry i zabawy

tak MagKai?

• Zgadnij, kto napisze następny?

Aveles - - Gry i zabawy

nie @Ascoran?

• Starzy znajomi

Aveles - - Archiwum

Spróbuj zapytać w tym dziale -> Dyskusje Diumar Jest tam nawet temat, gdzie można podać swój nick/stary server.

• VIA fax ? Pomocy z blokadą IS.

Aveles - - Archiwum

Hmmmm, upewnij się, że kontaktowałeś się za pomocą tej strony billing.gameforge.com/index.php Jest to oficjalna stroną, przez którą należy się kontaktować w sprawie płatności. Ja w sumie pierwszy raz widzę taką sytuacją, że "via fax" - dlatego może najlepiej dopytaj o co chodzi?

• Jakiej muzy słuchacie?

Aveles - - Hydepark

youtube.com/watch?v=tb73SK5FrNQ

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Charlotta: “Odkopujesz szczątki emerytowanych teamowców? ” To mogłoby być fajne zadanie, ale wolę zajmować się czymś innym

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Charlotta: “Kamieniuj! ” Jestem geologiem, to moja praca

• boty

Aveles - - Archiwum

Quote from CardinaleLeJiin: “To ja Ci powiem o polityce, jest tak: nie banujmy (przykładowo) lvl 111 dajmy mu szanse, może doładuje ze 3k ” Nieprawda. Nawet nie wiesz, jaka jest przyjemność zbanować gracza o wysokim lvl, używającego bota XD Quote from Varden: “Zgłaszając gracza na support mamy zapisany jego nick przez co o wiele łatwiej jest go sprawdzić jak się wejdzie do gry. Często marnujemy czas na szukanie botów, bo nikt nie chce napisać zgłoszenia na support. PW często odpada bo trzeba zmi…

• boty

Aveles - - Archiwum

Quote from CardinaleLeJiin: “@Aveles skoro byłeś gm'em to powiedz mi dlaczego gracze o wyższych lvlach tak rzadko dostają permy? Bo moim skromnym zdanie sprawdzenie w logach nie jest aż tak trudną sprawą. ” Niestety, ale nie mogę i nie chce mówić o polityce Gameforge, jaką stosuje do botów. Pewnie przez 2 lata się zmieniła. Quote from CardinaleLeJiin: “A gdyby zdarzyło że "przypadkiem" i "niechcący" ktoś użył bota to ma możliwość odwołanai się na support Proste nie? ” Więc, gdyby GM dostał zgłos…

• boty

Aveles - - Archiwum

Możesz dać przykład, gdzie gracz miał karę pieniężną? Bo aż jestem ciekawy. Ja to się w sumie zastanawiam, jak tacy maniacy tworzenia botów żyją w realu. Też próbują na wszystkim oszukiwać? Karma kiedyś wróci @Handlarz30 skoro mówisz, że wystarczy chcieć to złóż podanie do Team

• Rozmowy serwera Diumar

Aveles - - Dyskusje Diumar

Czy są tutaj gracze z Tortugi, którzy mnie pamiętają?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Charlotta: “Nie mam powodu ażeby się gniewać. Każdy dinuś kiedyś musi wymrzeć. ” Nie mów tak :c Bo Cię rzucę kamykiem!

• Kupna konta a bezpieczeństwo

Aveles - - Archiwum

@RevWolt nie doszukiwałbym się jakiś złych intencji w tym, że został wprowadzony przedmiot do zmiany nicku postaci. Jak w każdej grze, to i tutaj powinna być taka możliwość - czemu nie. Z wielu względów ludzie w przyszłości zmieniają swoje nazwy postaci. @HandlowiecxD powodzenia

• boty

Aveles - - Archiwum

Byłem kiedyś GM na Tortudze i wiem dobrze, jak wygląda łapanie botów oraz odczucia graczy, co do wykonywanej przez GM pracy. Graczom się niestety wydaje, że to raz dwa i bota nie ma, i najlepiej jakby oszusta zablokować wszędzie, gdzie się da i wgl to mu zabrać komputer i dostęp do internetu. Nie wiem, jak jest dziś i czy zmieniło się wiele w procedurach, ale wtedy (i pewnie po części teraz też) potrzebowało się wiele dowodów, że gracz używa niedozwolonego oprogramowania. To nie jest tak, że gra…

• Dział market

Aveles - - Archiwum

Zachęcam do przeczytania tego postu: Nie możesz pisać postów, głosować lub używać PW? Sprawdź dlaczego! Dodatkowo polecam ten: Nowy system otrzymywania punktów na forum

• Kupna konta a bezpieczeństwo

Aveles - - Archiwum

Handel kontami jest nie zgodny z OWK, przez co możesz w przyszłości stracić wsparcie ze strony zespołu. Nie wiem, czy coś się zmieniło, ale raczej GM nie będzie nadzorował wymiany pomiędzy wami oraz nie będzie odpowiedzialny za wynik tej wymiany. Gracze robią wszystko na własną odpowiedzialność.

• Nie mogę doładować konta

Aveles - - Archiwum

Hej! Najlepiej będzie jak skontaktujesz się z działem Gameforge ds. płatności za pomocą tej strony billing.gameforge.com/index.php Myślę, że gdy opiszesz im sytuację to postarają Ci odpowiedzieć, dlaczego tak jest. Minusem jest, że musisz napisać do nich po angielsku lub niemiecku.

• Malenka - Dark chest of wonders

Aveles - - Prezentacje Teamu

Siemka Czy zagranicą rzeczywiście szybciej uczymy się języka? Jeśli miałabyś porównać ludzi pod względem serdeczności, traktowania siebie nawzajem to jak? Ulubiony soczek? Czy Twoim zdaniem jedna łazienka na 6 osób to dobre rozwiązanie? XD Miałaś kiedyś zwierzatko? Paaa

• Ingolf

Aveles - - Prezentacje Teamu

Siemka Kto był pierwszy GM czy BOT? Jak mijają ostatnie dni czerwca? Czy u Ciebie też tak ponuro? Twoim zdaniem, jaki błąd popełnia każdy człowiek w życiu? Czy jest coś, co byś chciał naprawić w nim? Czego nauczyłeś się ostatnio, co zmieniło Twoje życie? Miłość czy przyjaźn? Uzasadnij. Bajo bajo