Search Results

Search results 1-20 of 52.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jaka jest realna ilość wydropionych blasków w 4h na deskach lub lochu małp na 55lv likanem z max odpałem?

• Rozmowy serwera Etolin

AyoHiru - - Dyskusje Etolin

Quote from AmeLovee: “4c103c42e4dd4.jpg ” @Widowiskowy juz wiesz gdzie twoj fms

• Rozmowy serwera Etolin

Hej ludzie, przenosi się ktoś z Diumaru na Etolin jutro, ma jedną wolna kratkę/miejsce na 30w i zabrałby mnie w podróż na Janusza??

• Wybór EQ - item vs. item

AyoHiru - - Klasy Postaci

EBO+9 3X15 VS RUBINKI +8 3X10 ?

• Jaki pet dla bm'a pod pvp?

AyoHiru - - Archiwum

Cześć, chciałbym się dowiedzieć jakiego peta wybrać dla bm'a 90-95lv pod pvp ( razador, nereme a może jakiegoś innego szukać ).

• PVP 55LVL ?

AyoHiru - - Archiwum

Quote from Drapezzo: “A właśnie zbrojki do pvp najlepiej z kd antymagi i bronie też z tym kd magi ? ” tak

• PVP 55LVL ?

AyoHiru - - Archiwum

Quote from DonnellyMIX: “Musisz mieć kostiumyy po 45abs czyli 90. 335-90=240 240/4 (Bo tyle rzeczy gdzie wbija się absy) to 60, czyli w każdym itemie masz 60abs? :DD Poleciałeś kolego ” Bez kostiumów, kryształów energii posiadam w jednym eq 46 miecze 45 2 reka 60 sztylety 20 szpony 49 strzały jako człowiek rozumy jesteś w stanie dodać sobie 2 kostiumy po 2x15 1x10 oraz pomnożyć całość x kryształ energii 10. Wynik 335 podawałem OKOŁO. Mam nadzieję, że to wyliczenie rozwiąże twój problem z moim EQ…

• PVP 55LVL ?

AyoHiru - - Archiwum

Quote from hater: “Quote from AyoHiru: “Quote from DonnellyMIX: “Quote from AyoHiru: “335 abs-postac r ” 335absu? :DD ” Zapraszam na konsultacje ” liczone z odp klasowymi odp um i wachlarzami, dzwonami ” Nie mistrzu;p liczone same miecze 2reka sztylety strzaly szpony

• PVP 55LVL ?

AyoHiru - - Archiwum

Quote from DonnellyMIX: “I jeszcze powiedz, że ochronka ci daje 80% odp to w ogóle śmiechnę :p ” Ale w czym ty masz problem? Jeśli posiadam przedmioty po MIN 45 % abs+kostiumy x kryształ energii to tyle wychodzi w to nie jest wliczone abs na magie.

• PVP 55LVL ?

AyoHiru - - Archiwum

Quote from DonnellyMIX: “Quote from AyoHiru: “335 abs-postac r ” 335absu? :DD ” Zapraszam na konsultacje

• PVP 55LVL ?

AyoHiru - - Archiwum

Quote from SenNaJawie: “na Jawie jeszcze zaden mental mnie nie pokonal, gram BMem. Ani 1 ” Zapraszam na Etolin Ktoś wiek kto ma fms na Etolin 18 10 12 itn ?

• PVP 55LVL ?

AyoHiru - - Archiwum

Quote from kiku262: “Nie słuchaj go,Ayo to mix bije tylko postacie z niższym lvlem od siebie i sam biega z matowym 2x um xD Jeśli mogę Ci polecić klasę do pvp to tylko mental: -najmocniejszy skill w grze(jak siadzie kryt to wywala przeciwnika z gry) Myślę, że tyle pozytywów wystarczy żeby Cię przekonać do podjęcia właściwej decyzji. Na koniec dodam tylko, że Mental pluje BM zlizuje. ” Kocham Cie mixie xD

• PVP 55LVL ?

AyoHiru - - Archiwum

Marnujesz tylko kasę ale ok

• PVP 55LVL ?

AyoHiru - - Archiwum

Skili nie, ale hitów tak

• PVP 55LVL ?

AyoHiru - - Archiwum

Wyborny 2xum wartość, rubin wyborny wartość odp, takiego syfu jak napisałeś szkoda wkładać, marnowanie kasy..

• PVP 55LVL ?

AyoHiru - - Archiwum

Quote from Drapezzo: “A talizman błyski do pvp lepszy +0 czy +1 ” obojętnie

• PVP 55LVL ?

AyoHiru - - Archiwum

Quote from JestMoc: “to już jest zależne jaka klasa chcesz grać A kamyki nie muszą być perfy granat czy onyx można wbijać byle jaki ” Nie można

• PVP 55LVL ?

AyoHiru - - Archiwum

To zależy jakie będziesz posiadać eq/alchemie. Ja wybrałem sferę ducha ochronkę posiadając w max odpale ok 335 abs-postac raczej buduję pod zadymy natomiast i w pvp świetnie sobie radzi.

• Rozmowy serwera Etolin

Jakaś przerwa jest czy tylko mi Metin nie działa ?

• Skoki u małpy

AyoHiru - - Archiwum

Skoki zwiększają się o 0.1% co 50 dni życia nadal czy zostało to zmienione ?