Search Results

Search results 1-19 of 19.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Wiki Metin2.pl

Miechu - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Mein: “co to jest sztylet na 40lv do kupna u handlarza czy wy jestescie normalni?!?!?! Prosze to natychmiast usunac i nie wprowadzac ludzi w blad ! ! ! ! 1 slot na kamien duszy wtf kogo wy dopuszczacie do moderowania wiki ! ?!?!?!?!?!? wiki.metin2.pl/index.php/Twarz_Diab%C5%82a ” Poprawione. Dziękuje za wskazanie błędu i jak Aszti napisała. My też jesteśmy ludźmi, na wiki aktualnie znajduje się 12 771 różnych artykułów. W obsłudze wiki pracują 4 osoby, przy czym Ingolf oraz Nathiel do…

• Quote from Orestes: “Hejka 1. Wolisz, radio, tv, telefon czy spokój i ciszę? A ten przecinek po wolisz to po co? A wole spokój i cieszę, wygłuszenie się w przyrodzie. 2. Mając bon na nielimitowane zakupy, do jakiego sklepu byś się udał? Każdego 3. Znasz jakąś ciekawą stronę internetową którą często odwiedzasz? board.pl.metin2.gameforge.com oraz wiki.metin2.pl/index.php/Strona_g%C5%82%C3%B3wna pa No hej ”

• SKRZYNIA DUŻA DLA WOJOWNIKA

Miechu - - Archiwum

Witam, Z Skrzyni Wojownika (D) handlować można jedynie instrukcjami, które otrzymujemy z otworzenia Encyklopedii danej klasy. Pozdrawiam, Miechu.

• Quote from Oxytocyna: “Siemka No hej spryciarzu 1. Skoro Warszawa to może SGSP ? Połączył kropki 2. A wiesz,że do luceum niedaleko SGSP chodzili Ci dwaj co ukradli księżyc ? O kurde chyba pójdę odwiedzić 3. Bieganie z wężem i robienie sik sik, wysokościówka, chemiczne czy może jeszcze coś innego ? Technika pożarnicza, systemy ppoż oraz komputerysyka w systemach chemiczno-termicznych 4. "Bogu na chwałę,bliźniemu na ratunek", czy Boga raczej w to nie mieszamy ? To zależy czy wychodzimy z założenia…

• Quote from Roemello: “Witaj, Miechu ! Witaj, Roemello! 1. Jaki jest Twój ulubiony dzień tygodnia ? Piątek, piąteczek, piątuuuniooo ! Kolorek żeś mi ukradł Ale piątek piąteczek, piątunio xd 2. Ulubiony zwierz? Dzik ! Nie zgadłeś xd Bo nie jest nim dzik a wszytko co futrzate i puchate! 3. Medycyna konwencjonalna, czy też może medycyna niekonwencjonalna (znachorstwo itp.) ? Medycyna konwencjonalna, jestem zwolennikiem nauki a nie duchów przodków i magii 4. Lubisz risotto? - Jeśli tak, to mi ugotuj.…

• Quote from Orestes: “Cześć Hejoo 1. Co dziś zjesz na obiad? Jeżeli moje plany nie ulegną zmianie to kotlet z piersi kurczaka z serem i pieczarkami 2. Gotujesz trochę? Nawet często i gęsto :D 3. Jak byś zmienił wystrój wnętrz w domu mając nieograniczony budżet? Zapewne bym urządził swój pokój w stylu gamingowym a reszte domu w zależności od tego z kim bym mieszkał. 4. Czy słyszysz czasem na swój temat jakieś komplementy? Zazwyczaj to taki że jestem dziwny Wrócę Czekam, czekam ”

• Badanie Seona-Pyeonga, 92 lvl

Miechu - - Archiwum

Quote from marek732: “Coś się zmieniło z oddawaniem klejnotów zawiści u Seona-Pyeonga? Na Wiki i na forum doszukałem się informacji że można je oddawać co 6 godz. Oddałem dziś pierwszego o 7:50 i do tej pory nie mogę oddać następnego (minęło 10 godzin) czyżby co 12 h ? ” Kamienie rzeczywiście można oddawać co 12 godzin. Błąd na wiki wynikał ze starości artykułu. Przed wersją 17.1 można było oddawać co 6 godzin. Błąd został poprawiony. Dziękuję za pomoc w rozwoju wiki oraz w razie dopatrzenia się…

• Quote from Colore: “Cześć! No elo! Jakie jest Twoje ulubione polskie miasto? Na dzień dzisiejszy powiem że Warszawa Miasto czy wieś? Pracować w mieście, a mieszkać na wsi. Potrafisz gotować? Potrafię i bardzo lubię. Jak ide do kuchni to na długo. Chciałbyś zostać prezydentem Państwa na 7 dni? W polsce w 7 dni nawet jednej ustawy nie uchwalisz ale z systemem amerykańskim to ojjj by sie działo ”

• Quote from Voilie: “Elo Mieszku śmieszku No heja Co tam u Ciebie w wielkim świecie?! Pada kurde, pada :/ Stęskniłeś się co niee? Można odczuć twój brak :D Co kreatywnego zrobiłeś od naszej ostatniej rozmowy? xD Kreatywnego to chyba nic XD A może zmieniłeś coś w swoim życiu?! Poczyniłem kroki do dluzeszego życia :D Albo chciałbyś zmienić Jest taka jedna rzecz ale jak na razie brak odwagi chyba XD Adios ;> Amigos! ”

• Quote from Fusia: “hej Miechu Hejaa I sorrka ale gdzieś mi to w powiadomieniach uciekło dlaczego wiki ma błędy w artykułach? Bo ja je pisze xd dlaczego poprawiasz je dopiero po roku:)? W teamie jestem 5 miesiecy 5<12 kiedy respy poprawisz? Tam na górze jest przycisk edytuj, ew skrót Alt+Shift+E. ruszysz sie do roboty?:D Jak Ingolf zada pytania to ruszę się do roboty xd ” Quote from Orestes: “Hejka No hejaa Najgorsza potrawa jaką jadłeś w życiu? Ser pleśniowy Jakieś ciekawe plany ten weekend? Zab…

• Wiki Metin2.pl

Quote from KosmoKaczor: “Mnie zastanawia, który ubogi w mózg człowiek to akceptował : wiki.metin2.pl/index.php/J%C4%99zyk_%C5%BBaby Jak język żaby może lecieć z best. człowieka skorpiona? Co ma skorpion do żab? ” Drop zostanie poprawiony, dziękujemy za pomoc w poprawieniu wiki. A co do akceptacji, jest to stary artykuł i nie był poprawiany.

• Wiki Metin2.pl

Quote from Raijuu: “Zauważyłem tutaj mały błąd po aktualizacjach. Mianowicie Czerwone pudło zodiaku oraz Niebieskie pudło zodiaku mają taki sam, błędny opis: Quote from Metin2wiki: “Mnich Milbon w zamian za co najmniej 10 znaków Insygni Bossów lub Insygni Symboli . ” Czerwone pudła można otrzymać tylko w zamian za Insygnia bossów.Niebieskie pudła można otrzymać tylko w zamian za Insygnia symboli. Opis ten widnieje również przy Kwiecie żywiołu i w stosunku do niego jest w 100% zgodny z prawdą. Po…

• Quote from Bobcat: “Hej Miechu, Hej Bobcat To znowu ja To znowu Ty! Cieszysz się ? Prawie tak jak kiedy się dowiedziałem ze się dostałem! Dlaczego ? Bo mogło być gorzej Masz prezentację ? Nie mam Powiedz coś po prezentacyjnemu Wrócę. Co dalej ? Szkło Handlu - Informacje A wcześniej ? Dyskusje:Miechu ^^. 5 zł albo komornik Z mojej strony na tyle teraz. Pa, Powinienem wrócić. :D ”

• Wiki Metin2.pl

Quote from MowMiKos: “W tabeli 'Objaśnienia bonusów' pod linkiem: wiki.metin2.pl/index.php/Bonusy mamy rubrykę "Regeneracja PŻ". Obok niej jest napisane, że jest to dostępne tylko w hełmach. Wyżej w innej tabelce "Naszyjniki" mamy napisane, że jednak bonus Regeneracji PŻ jest tu też dostępny. Proszę o dodanie naszyjników do pola "Dostępne w" w tabelce "Objaśnienia bonusów", koło Regeneracji PŻ. Dzienaaa Quote from MowMiKos: “W tabeli 'Objaśnienia bonusów' pod linkiem: wiki.metin2.pl/index.php/Bo…

• Quote from Orestes: “hej No cześć ! jak Ci mija dzionek A jak do tej pory to miło lecz mało produktywnie masz jakieś plany na weekend ;> Piątek idę na PSK, a sobota/niedziela dyżur. Co sądzisz o ... robieniu sb tatuaży z imieniem ukochanej osoby?‎ Związek nie jest na całe życie zawsze a tatuaż tak (wiem ze można usuwać ale komplikacje odpychają wg mnie), tak więc jestem na nie. Co lubisz robić w wolnym czasie ?‎ Zależy, czasem mam ochotę poleniuchować, czasem sprzątam/gotuję, czasem spędzam go n…

• Quote from Pamster: “Hej Mieciu Hej Chamster Lubisz jak Cie tak nazywam ?:D No jawa Chamster Nie jesteś zły? Na Ciebie nigdy Chamster ! ani obrażony ? Nie ma szans Chamster Uff to dobrze xD No Wie sie Chamster Co dzisiaj jadłeś? Słonecznik, sałatkę chwilowo-jęczmienną upłynnioną, i pyszny obiadek(Ziemniaki wołowina i sałata) Lubisz gotować? Uwielbiammm Jakie jest Twoje hobby? Lubie pomoczyć kija Czytasz ksiązki? Czytam ale nie wszystkie Jeszcze tu wróce !:> Dobrze Chamser! Bede czekał! ”

• Quote from Voilie: “Chop suey <: Wiara w ludzkość przywrócona! Hej! No siemaneczko :3 Przyciągnąłeś mnie nazwą prezentacji, czytając tytuł zaczęłam śpiewać KARAOKE! Ulubione zespoły? Hmhhh trudno wybrać ale taki najj to Sabaton, zaraz za nimi SOAD i Hammerfall I ulubiona piosenka? Tutaj akurat Chop suey Co robisz w czwartek 29 lutego? Pewno poligon jak co dzień (Tak wiem xd) A co teraz wyprawiasz? Wiki, intensywna konwersacja z pewna Teamlerką (:D) i muzyczka na słuchawkach Twoje ulubione zajęci…

• Quote from Bobcat: “Szczęśliwej prezentacji już czas. Mapę forum w wiki masz . 1. Co tam u dzieci ? A dobrze, dobrze :D 2. Nadal piszesz anonsy w poszukiwaniu tej jednej konkretnej osoby ? Staram się ale idzie trudno :( 3.Czyli wygodniej pisać na irc ? Tam nie trzeba polskich znakow :D 4. Ulubiony kolor ? Niebieski 5. Jakiego artystę najbardziej ubóstwiasz ? Żadnego nie ubóstwiam. 6. Kolor włosów ? Czarny 7. Jaki środek transportu Ci najbardziej odpowiada ? Helikopter, i to tak serio :P 8. Częst…

• Oficjalnie otwieram noffom prezentacje Czekam na pytania