Search Results

Search results 1-20 of 953.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• powrot po latach

Sherrievronbrn - - Pytania i Wskazówki

Nie warto wracać moim zdaniem.

• Rozmowy serwera Etolin

Sherrievronbrn - - Dyskusje Etolin

Nigdy nie sądziłem, że to napiszę ... Przy demonie, Schizofrenik to profesor ... Schizofrenik wróć

• Rozmowy serwera Etolin

Ten demon jest tak płytki, że chociaż byście pokojowego Nobla zdobyli to i tak „w grze nic nie znaczycie”

• Rozmowy serwera Etolin

Ma ktoś z was szarfę 22% z klingą +8 na sell?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KociePomruki.: “Quote from Sherrievronbrn: “Quote from KociePomruki.: “Poza tym, są ważniejsze wydatki niż jakieś szmaty. Nie po to mnoże intensywnie hajs, żeby wydać na łacha, żeby tobie się podobać. ” Nie wiem czy wiesz typie, ale Ty nie masz podjazdu do szamanki w stroju króliczka ” Nie wiem czy wiesz, ale miałam taki strój na szamance xD Czarny był :3 Było mi z nim tak dobrze. ” Nie wiem czy wiesz, ale nie widziałem ee

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KociePomruki.: “Poza tym, są ważniejsze wydatki niż jakieś szmaty. Nie po to mnoże intensywnie hajs, żeby wydać na łacha, żeby tobie się podobać. ” Nie wiem czy wiesz typie, ale Ty nie masz podjazdu do szamanki w stroju króliczka

• Rozmowy serwera Etolin

@KociePomruki. kupiłaś już sukieneczkę koktajlową?

• Rozmowy serwera Etolin

Co tam flety z wąsem? Pozdrawiam nindzie @Naksen

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kryndor: “Jakich ja czasów dożyłem żeby ninja z wykokszonym eq od gildii przegrała pvp z szamanem ( klasą wspierającą) xd no cóż #Irre xd ” Dożyliśmy czasów Don Kryndorze, w których kanalie są wynoszone przez statystycznych głupców na piedestał ...

• Rozmowy serwera Etolin

ArixanMłotem?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “przypominam dzis o 19 Arena Demonka 20,30 dym w Shinsoo ” Kogo to obchodzi?

• Rozmowy serwera Etolin

@RShamane2115 byłbyś bardzo dobrym rolnikiem

• Rozmowy serwera Etolin

Jedni poszli po rozum do głowy i skończyli grę a inni będą w to grać do emerytury. Może wydrukujcie sobie SS waszego EQ i naklejcie sobie na trumnę kiedyś tam. Może te EQ wam się przyda po śmierci.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “Quote from Nameczaner: “Przylazłeś tutaj z polecenia lexia bo sam sobie nie dawał rady z irre i zapomniał Ci wydać rozkaz żebyś się wylogowal z forum. ” wybacz, ale nie sadze zebym mial nad kimkolwiek wladze zebym mogl wydawadac tej osobie polecenia. Kazdy jest dorosly i kazdy mysli za siebie. To, ze Szaman Was niszczy w kazdym swoim poscie nie znaczy od razu, ze trzeba go dyskredytowac i robic z niego chlopaka na posylki. Robi to z wlasnej woli, chociaz sie mu bardzo dziwie, …

• Rozmowy serwera Etolin

Do 3ody nic nie mam, szanuję. Lubię ASAPY, nieASAPY i innych krulów. A masz jakąś bluzę z cK lub z Tommyego? Inaczej szkoda tutaj coś takiego wstawiać. Quote from WujekDiumar: “Quote from demoon: “Quote from WujekDiumar: “Dropienie jest dla biedaków xd ” dlatego dropie Quote from Sherrievronbrn: “Wiesz gdzie mam to co Ty masz w tej grze 15latku? Zwisa i powiewa ” ale ja nie mam 15 lat XD ” może jemu chodziło że mentalnie xd ” Wujek ale jeszcze dobrze myśli Moderator Ascoran:Połączyłem posty.

• Rozmowy serwera Etolin

Jesteś pewny, że nie masz 15 lat?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from demoon: “Quote from Sherrievronbrn: “Nic nie znaczą bo nie żyją grą 30/24 XD. Jesteś socjologicznym ewenementem. Powinni Ciebie zamarynować w słoju i na uczelnie wysłać. ” dropie max 3h dziennie w tym dropienie odlamkow na 2 ninje i w porowaniu do ciebie moge sobie przez te pozostale 21h byc poza gra a ty nigdy nawet 1% tego co mam nie zrobisz [ciach ” Wiesz gdzie mam to co Ty masz w tej grze 15latku? Zwisa i powiewa Moderator Ascoran:Wyciąłem niestosowne wyrażenie z cytatu.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nikeee88: “@Helio wyjdź! Zaczynając tu pisać, kreowałeś się na dżentelmena, teraz jesteś obrzydliwy. Zero dystansu, wszystko bierzesz na poważnie, może wyjdź na spacer, jak to radzisz często innym... ” @Nikeee88 niszczymy go? Quote from FunkyTrlp: “Siema z rana ” Elo Sins Quote from demoon: “na tym forum to sami znawcy, kazdy wie kto co nosi czy ktos cos ma pozyczone, kto na co wony wydaje, ile laduje w gre, ile czasu siedzi przy kompie xD szkoda ze te osoby nic nie znacza ” Nic nie z…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Ciekawe kto sprzedał info o prywatnych rozmowach na gg z @Lorint.'em, wrzuciwszy je na publiczne forum. ” Ja

• To nie privy są tak dobre, że ludzie uciekają tylko to global jest tak fatalny