Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Manera - - Gry i zabawy

Nie @Mleeko

• Rozmowy serwera Diumar

Manera - - Dyskusje Diumar

Usunęłam większą część tej gadki o niczym - fajnie,że dyskusje ożyły ale możecie rozmawiać o sprawach serwerowych a nie kto kogo kocha albo kto ma wejść na tsa ?Takie sprawy załatwiajcie sobie na PW. Podziękowania co do pracy Teamu możecie składać osobiście na PW albo IRCU a nie w dyskusjach :} PS: Przypominam że posty które nic nie wnoszą do dyskusji będą uznawane za SPAM Edit: SSY z Etolin proszę wrzucać w Dyskusje Etolin

• Rozmowy serwera Diumar

To proszę abyś się zastanowił dokładnie zanim klikniesz "wyślij", ponieważ double posty nie są fajne

• Rozmowy serwera Diumar

Super, że Dyskusje odżyły proszę tylko abyście zachowali poziom dyskusji żebym nie musiała kasować postów @demoon zacznij proszę używac opcji "edytuj" ponieważ następnym razem dostaniesz odpowiednią nagrode :} Quote from Beatles: “@Manera jak tam zdrowie Twoje i Twoich pupili domowych ” Zarówno u mnie jak i u mojego kota jest ok

• Zmiany w Zespole Wsparcia Team

Manera - - Zespół Metin2

Dzisiaj Zespół Wsparcia Team opuścił redaktor magazynu Canhide Życzymy powodzenia w realu i liczymy na szybki powrót

• Dużo krzesełek mam ... [zabawa]

Manera - - Zone

1.Ascoran 2.Manera

• Jakiej muzy słuchacie?

Manera - - Hydepark

youtube.com/watch?v=vnLAa6_hB9A

• Seriale... Czyli co oglądacie?

Manera - - Hydepark

Chicago Fire Rezydenci

• Zgadnij, kto napisze następny?

Manera - - Gry i zabawy

nie @Mleeko

• Magazyn Metin2 - dyskusja

Manera - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Tujka: “a to ostatnio jakiś wyników @Ascoran nie podawał? ” W Najnowszym wydaniu również jest konkurs - rebusy

• Manerka :3

Manera - - Archiwum

Quote from Xarrion: “Hello it's me! 1. Ulubione pierogi? Ruskie :3 2. Kiedy zaczniesz chodzić normalnie spać? Już! 3. Oczywiście <3 4. Gdybyś się cofnęła w czasie o 4 lata to co byś sobie powiedziała? Nie graj w metina XD 5. Dostajesz propozycję robić to co lubisz ale za 1500 zł oraz propozycję robienia czegoś czego nienawidzisz za 4500 zł co wybierzesz? hmm raczej wolałabym zrobić to co lubie :P 6.Co masz aktualnie obok prawej ręki? xd telefon 7. czy Ty też? wiadomo 8. Gdybyś wcześniej nie miał…

• Jakiej muzy słuchacie?

Manera - - Hydepark

youtube.com/watch?v=ZGDGdRIxvd0

• Rozmowy serwera Diumar

Misiaczki! Już niedługo Walentynki! Uważam,że nie warto czekać na ostatnią chwilę by pokazać swojej drugiej metinowej połówce,że doceniamy ją za dropienie medali i wspólny czas spędzony nad expieniem W tym roku redakcja metinews chce wam pomóc i organizuje pocztę walentynkową! Więcej info : Poczta walentynkowa 2019 Przypominam również,że wciąż czekamy na wasze zgłoszenia do metinowej debaty w której będziecie mogli dumnie reprezentowac Diumar w rozmowach międzyserwerowych na temat gry Jeżeli kto…

• Zmiany w Zespole Wsparcia Team

Manera - - Zespół Metin2

W dniu dzisiejszym grono Zespołu Wsparcia zasilił @Xarrion będzie on pełnił rolę Redaktora Magazynu. Witamy serdecznie, liczę na owocną współprace!

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Reverse: “Witajcie! Wpadłem na pewien pomysł i chciałbym go zrealizować już w przyszłym wydaniu, który ma ukazać się za około miesiąc, ale będę do tego potrzebował pomocy z Waszej strony, a czasu jest niestety bardzo mało. Artykuł "Metinowskie Obrady", w którym panuje równy podział, nikt nie jest gorszy od drugiego, dyskutujemy o grze, o forum, o gazetce, o wydarzeniach - o wszystkim, co dotyczy polskiego Metina. Możecie potraktować to jako małe ogłoszenie - potrzebuję czterech osób (…

• Rozmowy serwera Etolin

Manera - - Dyskusje Etolin

Quote from Lorint.: “Bardzo mi przykro, ale jedynie gdzie możesz się dostać to do gazetki Metinews ” Zapraszam rekrutacja otwarta

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Beatles: “Quote from Manera: “Quote from Beatles: “@Manera widzimy Cię Jak zdrówko i samopoczucie? ” A wpadłam poczytać co się dzieje na dyskusjach Chora jestem wiec średnio ” Katar i kaszel dokucza? To coś przyszło razem z pogodą. Sporo osób jest chorych ” Też ale nie tylko No niestety uroki zimy,że dużo osób choruje Uciekam, bo nas zjedzą,że nie piszemy o Etolinie!

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Beatles: “@Manera widzimy Cię Jak zdrówko i samopoczucie? ” A wpadłam poczytać co się dzieje na dyskusjach Chora jestem wiec średnio

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Maibuu: “@Manera @Reverse - to jak z tymi prowokacjami? Jakieś podwójne standardy? Zalecacie nie odpowiadać, tylko zgłaszać ... Zgłoszone, moderatorzy wchodzą, wychodzą i nie widzą? Czy nie chcą widzieć? ” @Maibuu nie każdy moderator ma prawa w tym dziale Opiekuje się wami @Reverse i to on tutaj dba o porządek jeżeli zgłosiłeś posty na pewno się temu przyjrzy

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Quote from Deo: “@Lorint. 20 upadek musi być chyba że robisz zodiak z buta XD @LuckyLack Największy prowokator Androsa a teraz Etolinu, Jarek pokaż im moc swej manipulacji i prowokacji do waśni, bijatyk i kij wie jeszcze jakich zachowań. Przynajmniej nudno nie będzie ” Akurat, kiedyś w świetności poprzedniej gildii chodziłem na zodiaki i prawdę mówiąc 10% na upadek spisywało się dosyć dobrze.Tylko bossy potrafiły czasami zwalić z konia P.S: CO to za pety na ETOLINIE sa? 72c2…