Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Santonia - - Dyskusje Etolin

Miłego dnia

• Rozmowy serwera Etolin

Santonia - - Dyskusje Etolin

Poczekajmy na moderatora, bo niektórych tutaj trochę poniosło...

• Co Wy opowiadacie? Postów o braku dostępności serwerów jest masa + moje ogłoszenie, więc jeśli Wasze posty zniknęły, to może nie wprowadzały już nic więcej do tematu? Przestańcie traktować wszystko tak osobiście Serwery już są dostępne. Miłej gry

• Quote from Withe: “Po przerwie cos sie porobiło z potworkami hehe jak wychodzą z metków to stoją bezruchu ,jak jedno naprawia to drugie popsują -tak więc przewiduje następną przerwę a czas leci na kostiumach ,wizerunkach. ” Jeśli nie wyłączałaś/eś klienta gry na czas przerwy technicznej tylko pozostawał on cały czas uruchomiony i gotowy do zalogowania, to warto go wyłączyć i uruchomić ponownie.

• Problemy techniczne - 2019-04-13

Santonia - - Ogłoszenia

Szanowni gracze W chwili obecnej trwają intensywne prace nad usunięciem problemów technicznych, uniemożliwiających logowanie się do gry. Proszę o cierpliwość. Zespół Metin2PL

• Quote from Bassver: “O tej godzinie ktoś miał coś zrobić ? Powolutku, pomalutku ” Raport od gracza otrzymałam już o 5:45, niefortunnie akurat prowadziłam auto i byłam poza domem. Błąd został zgłoszony po 20 minutach i w tej chwili dział utrzymania pracuje nad jego rozwiązaniem. Proszę o cierpliwość.

• Problem z logowaniem

Santonia - - Archiwum

Administrator serwera już pracuje nad rozwiązaniem problemu. Proszę o cierpliwość.

• Item Shop - dyskusja

Santonia - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from MocWpNaSpota: “Ich odp to ze magazyn IS jest pelen mimo ze 3h potem kupilem szczeniaki i je otrzymalem ” Prawie wszystkie osoby wysyłające do nas zgłoszeni w sprawie aukcji posiadają ponad 200 przedmiotów w depozycie w IS, mieliśmy już wcześniej podobną sytuację gdy skolejkowane przedmioty nie były dopisywane do depozytu IS i wtedy z Działu Technicznego otrzymywaliśmy prośbę o opróżnieniu takiego magazynu, więc dokładnie takie zalecenie przekazywaliśmy dalej. Dopiero skala problemu, k…

• Item Shop - dyskusja

Prosimy o cierpliwość, widzimy skalę problemu i próbujemy wyjaśnić jego przyczyny.

• Nie chce sie załadować gra

Santonia - - Archiwum

@SzorKer - twój błąd to timeout spowodowany przeciążonym serwerem. Spróbuj ponownie za godzinę.

Santonia - - Archiwum

Quote from KwiatSuri: “Santonia próbuje od 1,5 h i raz udało mi się jednego klienta włączyć. ” A ja nie proszę o tickety tylko o treść błędu, poprosiłam o to dwa razy, nikt nie chce mi podać, więc nie pomogę bo nie uzyskałam od Was wystarczającej informacji poza: "BŁĄD, METIN NIE DZIAŁA".

Santonia - - Archiwum

Trudno mi pomóc, jeśli muszę żebrać o informacje.... a i tak ich nie dostaję "bo tak", "dla zasady", w takim razie daruję sobie pomoc. Sugeruję ponowić próbę za 10, 15 i 20 minut.

Santonia - - Archiwum

Quote from Abduul: “Pojawia się lista błędów, która uniemożliwia załadowanie launchera, odsyła na strone główną Metina. ” Jakich? Przecież te błędy mają jakąś treść (zwłaszcza, że jest ich cała lista).

Santonia - - Archiwum

Quote from KwiatSuri: “Nie, 91.5% i lista błędów. Tylko na steam udało się komuś wyżej. ” Jakich błędów?

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Santonia - - Diumar

Quote from Wiwek: “Bo Jako GM nie mozna podac swoich danych osobowych i wyznac na jakim serw sie gra i dokladnie pod jakim nickiem co nie? ” Oczywiście, że może. Ja gram na Samosie, nicku Wam nie podam, bo zwyczajnie lubię grać w spokoju i dlatego właśnie taka dyskrecja zalecana jest GMom, nie mogą oni udostępniać cudzych danych, ale jeśli sami z własnej woli podali swoje personalia, to ich sprawa, ich ryzyko i ich odpowiedzialność. Myślę, że to zakończy dyskusję.

• Item Shop - dyskusja

Quote from Handlarz30: “zabraklo argumentow ” Nigdy nie usłyszysz argumentów tam, gdzie są one poufne, to chyba jasne? Quote from Handlarz30: “dlaczego gracze uczciwy ponosza kare za innych?chodzi o sm ze podwyzszona cena zostala za to ze inni robili cos nie ucziwie ” O ile wiem, wzrosła cena kuponów a nie SM a to różnica. Bezpośrednio po podwyżce, Art wszystko już wyjaśnił w tej kwestii, więc ja nie będę tego wałkowała ponownie.

• Item Shop - dyskusja

Quote from Handlarz30: “dobra to inaczej macie ip graczy mowisz a raczej tak piszesz to czemu jak sa boty w grze po ip ich nie banujecie?oszukiwali na sm czemu bana na wszystkie konta osoba nie dostala?proste mydlenie oczu jak zawsze... ” Skąd wiesz, że tak nie jest? Nie wiesz o tym a od nas nic się nie dowiesz. Ten temat jest dedykowany IS a nie botom, nie angażujmy uczestników tej dyskusji w rozmowy na tematy, których tutaj nie oczekują.

• Item Shop - dyskusja

Quote from Handlarz30: “ktos pisal ze ludzie zmieniali ip i wylapywaliscie ich a to bylo nie prawda poniewaz widac bylo to po ilosci banow a raczej ich braku i tylko co zrobiliscie to tylko ceny SM podwyzszyliscie i to tyle co zrobiliscie ” Nie powołuj się na to, co ktoś pisał, w ogóle nie wiem co Tobie chodzi, świadczenie jakichkolwiek usług internetowych nie jest możliwe bez używania adresu IP, więc pytanie "po co wam ip gracza" jest po prostu od czapy. Potraktuj adres IP jako artefakt, niezbę…

• Item Shop - dyskusja

Quote from Wiwek: “gdy był błąd z logowaniem na tasmanie z innych krajów to specjalnie się dowiadywalem bo nie mogłem się zalogować i napisano mi na naszym suporcie że nie nakładane są kary za zmianę ip ” To prawda, nie nakładamy, ale pytanie @Kochamzycie666 dotyczyło legalności a nie kar.

• Item Shop - dyskusja

@Handlarz30 - nie wiem po co napisałeś ten post... z niego nic nie wynika.