Search Results

Search results 1-20 of 144.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bardzo dobry pomysł. W końcu ten npc miałby jakąś funkcję, a niepotrzebne śmieci by zniknęły.

• Item Shop - dyskusja

Neithan. - - Porozmawiajmy o Metin2

Ktoś się może orientuje czy olejkiem wygnania po kupieniu z is-u można handlować?

• Czy ktoś ma problem z odpaleniem więcej niż jednego klienta?

• Item Shop - dyskusja

Czy coś wiadomo kiedy będzie HH?

• Powrót do gry.

Neithan. - - Archiwum

Nie zgadzam się. Poza tym nie ma co zniechęcać nowych graczy, albo tych, którzy chcą wrócić do gry. Bo jak zostaniecie sami to nie wiem komu będziecie sprzedawać towar i od kogo kupować. Ja ze swojej strony mogę dodać, że jeśli wybierzesz Etolin i królestwo chunjo to z miłą chęcią pomogę, choć sam gram mniej więcej tyle co Ty planujesz. Pozdrawiam

• Gra od zera po 7 latach przerwy

Neithan. - - Archiwum

W jakich godzinach można Cię najczęściej zastać w grze?

• Zmiany w grze - dyskusja

No ale z drugiej strony chyba o to chodzi, żeby gra MMORPG się rozwijała - jakbyśmy się zatrzymali na czasach max 99 lvl i starych instancji to ludzie by kończyli grę, bo by nie było co robić. Mogę się zgodzić natomiast z tym, że bugi psują przyjemność gry, a i zmiany są w większości zrobione pod is-a.

• A ja mam takie pytanie zupełnie z innej beczki? Dawno dawno temu, dodano coś takiego jak "bramy zamku" - czy to kiedykolwiek do czegoś będzie przydatne?

Neithan. - - Archiwum

Tak jak mówiłem, jak stworzysz konto w chunjo, daj znać to z chęcią pomogę

• 6 i 7 bon? Art jak będzie wyglądało bonowanie? Będzie jakiś nowy przedmiot z is za milion monet?

Neithan. - - Archiwum

Początkowe spoty tak naprawdę w większości są wolne wszędzie. Później już różnie. Myślę, że z pomocą na Etolinie też nie będzie problemu. Tak jak pisałem ja chętnie pomogę, bo miło będzie pograć z kimś, kto zaczyna od nowa i poczuć ten zapach świeżości

Neithan. - - Archiwum

Na Etolinie jakbyś założył postać w Chunjo też chętnie pomogę

• Inne królestwo

Neithan. - - Archiwum

Witam, jakiś czas temu przypomniało mi się, że posiadam kilka kont na, które nie wchodziłem od łączenia serwerów. Wszystkie postacie miałem w chunjo, a tu jakaś niespodzianka i kilka kont przeniosło mi do Shinsoo. Może pytanie czy jest jakaś możliwość przeniesienia tego ze względu na błąd po łączeniu? Oczywiście wiem, że istnieją olejki wygnania, ale jako, że zostało to przeniesione wbrew mojej woli, nie zamierzam wydawać na to złotówek. Dzięki za pomoc.

• Już kiedyś o tym pisałem, ale moim zdaniem przydał by się system ulepszania umiejętności. Obecnie podczas gry mało kto już kupuje KU, OZ i kamienie duchowe przez co ich cena spadła i jeden z głównych celów gry czyli bicie metinów jest już po prostu prawie nieopłacalny. A gdyby tak powstał system ulepszania skilli, w którym potrzeba wytworzyć przedmiot do ulepszenia, np zanosząc co wybranego NPC 10xksięga danej umiejętności, 1xOZ danej umiejętności, 1x kamień duchowy i 1x kamień duchowy +. Wytwar…

• Zmiany w grze - dyskusja

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Podczas eventu rybackiego ogarnięte osoby potrafiły łowić na kilka kont. Teraz dzięki zmianą i klikaniu myszką będzie to praktycznie niemożliwe. Także myślę, że to było głównym powodem zmiany - bo dlaczego akurat teraz rybactwo?

• No zapowiada się ciekawie. A kiedy ma to zostać wprowadzone?

• A ja mam pytanie za 100 punktów do Art-a. Jest już kwiecień - czy GF z Webzen planuje podać nam wizję rozwoju gry na ten rok ?

• Co jest z tą Tombolą? Ciągle wyskakują błędy..

• Czy ktoś zauważył, że będąc w pt z buffem jak rzucamy błogo lub pomoc to działa na wszystkich członków pt natomiast jak rzucamy odbicie działa tylko na szamana i żeby rzucić na konkretną postać z pt trzeba ją zaznaczyć? Oraz, że w ogóle nie będąc w pt można rzucać odbicie na dowolną osobę. Czy tak ma być czy to niedopatrzenie ze strony gf?

• 37330931185_b152b1c60f_o.png A mnie interesuje co to jest za kula obok okienka z wyborem szeptu/handlu itp oraz obok miniaturki mapki z oznaczeniem 999? Czy to jest jakoś powiązane i do czego to służy?