Search Results

Search results 1-20 of 287.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Michu: “Quote from Ascoran: “Quote from Michu: “Takie nowości, że po wprowadzeniu ubyło 20% graczy w 1 dzień. ” Zawsze mnie intryguje skąd na wyciągnięcie z kieszeni niektórzy potrafią wyciągnąć takie dokładne statystyki. ” No sorry około 20% pasuje? Po za tym wystarczy być codziennie w m1 i popatrzeć na ilość graczy/sklepów. ” Ja mam wujka w GameForge to doskonale wiem ile graczy ubywa! A tak serio to na oko (ktoś tam umarł podobno. Wiem wiem) po wprowadzeniu mitycznej ubyło te 20% g…

• Zmiany w grze - dyskusja

ImNotPro - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Art: “Posty dotyczące serwera Diumar trafiły tam gdzie powinny. Do dyskusji Diumara. Przerwa techniczna dotyczyła problemu wykrytego w nieszczęsnych Czerwonych Skrzyneczkach ” To przy okazji przerwa techniczna spowodowała inne problemy których nie było... GF może niech wyśle swoich techników na szkolenie?

Quote from Ingolf: “Z tego miejsca jeszcze raz zapraszam chętne osoby do pracy w Zespole, sami się przekonanie, jak to wygląda. ” Pracować za darmo. Nie dzięki GF graczy [ciach] na kase, to jeszcze swoim pracownikom "charytatywnym" nie płaci i każe im banować boty (procedura jak na Policji), dbać o serwery itp. po czym wprowadza anty-cheat który i tak nie działa, a tylko utrudnia grę co drugiej osobie Tym postem nie mam zamiaru kogoś obrazić, ale wygląda to tak, że GM to prawie jak Murzyn w fabr…

• Quote from MaxRojale: “Liebe Spieler, uns ist bekannt, dass zur Zeit auf einigen Serverkanälen massive Lags auftreten. Wir arbeiten bereits an einer Lösung. Sobald mir neue Informationen vorliegen, werde ich diese an euch weiterleiten. Wir entschuldigen uns für die Unannehmlichkeiten. Euer Metin2 Team PL Drodzy gracze,wiemy, że obecnie na niektórych kanałach serwerów występują ogromne opóźnienia. Pracujemy już nad rozwiązaniem. Jak tylko otrzymamy nowe informację, to przekażemy je wam. Przeprasz…

• Quote from MaxRojale DE: “Liebe Spieler, uns ist bekannt, dass zur Zeit auf einigen Serverkanälen massive Lags auftreten. Wir arbeiten bereits an einer Lösung. Sobald mir neue Informationen vorliegen, werde ich diese an euch weiterleiten. Wir entschuldigen uns für die Unannehmlichkeiten. Euer Metin2 Team ” Quote from MaxRojale PL: “Drodzy gracze, wiemy, że obecnie na niektórych kanałach serwerów występują ogromne opóźnienia. Pracujemy już nad rozwiązaniem. Jak tylko otrzymamy nowe informacje, pr…

• Quote from Ghosts: “silny na żywioły 1% działa tak samo jak 15% Z tym silny jest coś nie tak. Testowaliśmy to na taliu+1 i +7 różnica była znikoma 200 dps max. Doszła alchemia i tak jak przypuszczaliśmy praktycznie nic nie daje bonus silny ” To źle przypuszczaliście, bo z alchemii bonus silny daje dużo na mooby/bossy

• Quote from Art: “Quote from Maibuu: “@Art - dzisiaj jest 18.02.2019, a od wczoraj nie jest możliwa realizacja kuponów, których data ważności wynosi 30 dni. Wszyscy dostali kupony 21.01.2019, a więc nie upłynęło jeszcze 30 dni. ” Staram się pozyskać w tej sprawie dla Was jakieś konkretne informacje. Proszę o cierpliwość. Quote from Art: “Quote from Maibuu: “@Art - dzisiaj jest 18.02.2019, a od wczoraj nie jest możliwa realizacja kuponów, których data ważności wynosi 30 dni. Wszyscy dostali kupony…

• Quote from Art: “Właśnie otrzymałem informację, że rękawica złodzieja zostanie naprawiona w wersji gry 19.1. O terminie aktualizacji poinformujemy w dziale ogłoszeń. ” A smok na etolinie? To już 3 miesiące...

• Smok Beran-Setaou ETOLIN

ImNotPro - - Archiwum

Witam. Smok nadal nie działa, wiadomo coś w tej sprawie? Stało się to już ok. 3 miesiące temu

• Quote from Art: “Quote from PrisonBreak17: “Czyżby kolejny bug? Znowu ktoś sobie "Stworzył nieskończoną ilość wonów" i wyciszamy sprawę ? ” Tutaj raczej społeczność turecka jest bardziej kreatywna Wiem na chwilę obecną, że banki zostały wyłączone w kilku krajach, w tym naszym. ” Szkoda, że technicy GF nie są tak kreatywni jak społeczność turecka i smoka nie potrafią naprawić od ponad 2 miesięcy. Może by im Turcja w tym pomogła Wiadomo coś o tym smoku?

• Quote from IamLegend: “Obecna alchemia traci wartosc? przeciez masz ja w kole zapewne a i tak bys 100% pomyslnie nie wyjal, wiec nie zarobisz a takich perfow znakomitych czy tam wybornych to na rynku malutko. Najwiecej placza te osoby, ktore lataja w matowej alchemii xD Ja to sie ciesze akurat, bo mam matowa i sobie ulepsze na lepsza chyba, ze wczesniej skoncze gre, ale to juz co innego XD ” Mi tam rybka co wprowadzą, co usuną bo i tak w ciągu ostatniego roku prawie nic nie zmieniłem w eq. @Lucj…

• Quote from Lucjusz: “Quote from ImNotPro: “Quote from Lucjusz: “Jeszcze nikt z was tej alchemii nie widział, a już jest płacz co to będzie. Jedyne co będzie to więcej do zrobienia, a jak ktoś nie lubi robić takich rzeczy na metinie to chyba nie jest to gra dla niego. #FreeJemiola #OddajcieKody ” Ja na becie widziałem ” Masz pewność, że będzie taka sama? Jeśli tak to co z nią było nie tak? ” Mam pewność. Co z nią nie tak? Może to, że obecna alchemia traci wartość, a ta nowa jest taka, że znowu bę…

• Quote from Lucjusz: “Jeszcze nikt z was tej alchemii nie widział, a już jest płacz co to będzie. Jedyne co będzie to więcej do zrobienia, a jak ktoś nie lubi robić takich rzeczy na metinie to chyba nie jest to gra dla niego. #FreeJemiola #OddajcieKody ” Ja na becie widziałem

Quote from Art: “ Jak wspomnieliśmy wcześniej, Smoczy Płomień nada nowe znaczenie istniejącej zawartości PvE, ponieważ będzie można go zdobyć z następujących skrzyń bossów: - - - - - - - ” @Art Etolin z jednego bossa nie będzie mógł dropić smoczego płomienia, weź tam w nawiasie dopisz obok skrzynia beran-setaou (Oprócz serwera Etolin)

• Item Shop - dyskusja

Quote from Beatles: “Za to nigdy nie było smoczych znaków. ” Za koło losu zawsze dostawało się smocze znaki. Zobacz sobie na yt. Aukcja błyskawiczna to dopiero pierwsza edycja, więc nie sprawdzisz, ale też powinno się dostawać, bo wg. wiki (wiem, że są tam błędy) za każdą SM dostajemy SZ. Nawet team takiej odpowiedzi udzielał, jeżeli dostali zapytanie. 37013978690087941505.png

• Item Shop - dyskusja

Quote from Art: “Witajcie! Przedmioty zostały doręczone do Depozytu Sklepu o godzinie 11:30. Wasz Zespół Metin2 ” A smocze znaki za koło losu i aukcje błyskawiczną kiedy zostaną doręczone

• Quote from Art: “Krótkie podsumowanie: Zablokowany smok na Etolinie: - Problem został już przez nas zgłoszony do Działu Technicznego, gracz czy może grupka graczy upatrzyła sobie za cel blokowanie mechanizmu rozmowy z NPC. Na chwilę obecną nie możemy nic więcej aniżeli rozłączać takich graczy i nakładać blokady (co już ma miejsce). Pragnę jednak zaznaczyć, że to problem wyłącznie stworzony przez graczy. ” Ty tak twierdzisz, że gracz lub grupka graczy blokuje smoka, czy GF? Bo jest to śmieszne, p…

• @Art @Ingolf KIEDY SMOK NA ETOLINIE

• Quote from ATV: “Jestem przekonany, że gdyby na niemieckich serwerach były boty w takich ilościach jak u nas coś by zrobili. Nie podpuszczam nikogo xd ” Zaloguj i sprawdź ile mają botów. Podobna ilość co u nas i tak samo jest spam o to na forum. Jeżeli GF nie chce dołożyć pieniędzy, aby serwery były stabilne, to tym bardziej nigdy nie zainwestuje w antycheat, bo jest to droższe. @Art Kiedy SMOK będzie działał na Etolinie? Już miesiąc minął

• Quote from Misiaczek: “ile macie jaj z nagonki ja bije z dwoma rękawicami 89 bashiido ubitych jaj 0 ! ” Podobno jak się ma 2 rękawice, to buguje się drop i jest jeszcze gorzej niż bez rękawicy, ale to tylko podobno