Search Results

Search results 1-20 of 453.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sytuacja z obniżonym % rękawic jest analogiczna do zmniejszenia zdobywanego doświadczenia z przed paru lat. Różnica rażąca, brak oficjalnej informacji, to FAKT. Co do walentynek to można je traktować jako słaba próba zabicia codziennej rutyny, nie można już oczekiwać okazji do zarobienia jak przed laty. Eventy są teraz częściej aczkolwiek ich wpływ na gre jest znikomy,

• Zmiany w grze - dyskusja

Tronk1 - - Porozmawiajmy o Metin2

Prosil bym by ten post nie znikal jak sie to zdarzało w dyskusji. Jak wygląda sytuacja prawna zamkniecia oficjalnych serwerów? Czy GF może czysto teoretycznie zamknąc serwery i koniec?

• sprawdzal ktoś czy podręcznikami za monetki da się handlować? Bo zastanawiam się co bedzie z nagród najlepiej opłacalne by posprzedawać na yangi

• Metin2 Niemiecki

Tronk1 - - Archiwum

Chcialem zapytać czy gra ktos z Was na serwerach oficjalnych Niemieckich? Gdyż słyszalem że boty są tam nieliczne i tępione bardzo ostro. Pomyslałem zatem że dla świeżo zaczynających bylo by to przyjemne miejsce, zwłaszcza że sprzedaż ulepów itp była by bardziej oplacalna niż na Polskim rynku gdyz jest zagracony setkami sztuk ulepszaczy itp ktore masowo dropią boty Prosił bym o wypowiedzenie sie grających na serwerach DE.

Quote from MowMixKos: “Quote from Satomi: “Wszyscy płaczecie o tą alchemie, a nikt wam nie każe jej wymieniać. Przecież możecie zostać przy "starej", ale wtedy zawsze będzie ktoś lepszy od was, bo zabrał się za ulepszanie nowej. Chyba zapominacie, że to tylko gra, nie ma o co się spinać. ” No, tylko że za kilka tygodni wprowadzą większe dmg od bossów jak nie i mobków.. i czuję, że moja alchemia(co prawda słaba, ale jakoś mi tam teraz pomaga), stanie się całkowicie useless i tyle ” smutna aczkolw…

• Zarobek 2019

Tronk1 - - Archiwum

Apropo tych eventów cyklicznych, mowicie że można sie dorobić na swoim przykladzie ( dropilem zarówno na mapkach 90 jak i metkach 45), przy zwiększonym dropie fasolek zdarzało mi sie czasem wydropic 4-5 szt gdy miałem szczeście, ale dropiąc tak samo, tymi samymi postaciami i w tych samych miejscach NIGDY nie dropłem Cora. Zatem pytanie, mam ogromnego pecha czy jak...?!

• Drop odłamków 35 Lvl

Tronk1 - - Archiwum

Oczywiście, zmniejszana jest ilość otrzymywanego doświadczenia, szansa dropu itp. To temat wiele reazy poruszany i udowodniony. Przykładowo po aktualizacji ostatniej alchemii ja odczuwam spadek dropu jakieś 15-25%!

• sura wp exp w grocie

Tronk1 - - Archiwum

Ja bym bramze wymienil na jakas 15 blyski+ HP/diably

• zmianka B

Tronk1 - - Archiwum

zmiankami z B słabiej wchodza maxy po prostu ale tak jak mówicie, spoko nimi tasować średnie i tarcze

• Zarabianie, alchemia odpada?

Tronk1 - - Archiwum

skomplikowało życie to niskolvlowym graczą przyznaje nie była to dobra zmiana sam powoli ruszam do groty bo na mapki 90 trzeba uderzyc by coś znośnego dropić. Na niskich lvl można dropić leki+, i inne rzadsze ulepy ale na strasznie szybki hajs nie ma co liczyć

• Wracam 4fun.

Tronk1 - - Archiwum

A ja Etolin ja tez na malym lvl biegam i pykam coś dla przyjemności zawsze pomoge radą czy pomocą według możliwości

Dziękuje @Satomi , m4 ? :O o którą lokacje chodzi?

Było jakieś info co, kiedy i gdzie planują robić z przetopami ( pojawieniem się znów ziemi dla gildii) ?

• Rozmowy serwera Etolin

Tronk1 - - Dyskusje Etolin

Wesołych Świąt

Raczej będzie dłuższa niż taka rutynowa ( 2h), gdyż mają coś naprawiać;/

ludziska czy tylko ja ubolewam, że ostatnie zmiany ( brak handlu odlamkami) zabiło i tak nieliczną populacje ludzi wracających do gry/nisko-lvlowych. Jak by sie nad tym zastanowić to obecnie nawet przetopów nie porobisz...

• Rozmowy serwera Etolin

Tronk1 - - Dyskusje Etolin

Panowie po co tyle złośliwości?! Może i jest toksyczna atmosfera, może i gra jest zbugowana a ludzie odchodzą ale.... mamy happy hour!

• Fakt, że w erze Autołowów drop skarpet jest banalny rekompensuje słaby drop. Gdyby teraz leciało wszystko z prezentów tak jak za pierwszym razem to po tygodniu by ludzie nawet miecze+0 bonowali z nudów

• Item Shop - dyskusja

Jak wasze szczęście w tomboli? Mnie kusiło by zdobyć ostatni znak a później wytasować Talik. Skrzynka świąteczna za 35 sm kupiona i ciaaach kostium z+ za 30d Niestety później na wymixowanie talizmanu (Lód) poszło 60 SM

• Problem z Kontem po Fuzji.

Tronk1 - - Archiwum

Panowie mam ten sam problem, jak rozwiązaliście go u siebie? może i u mnie zadziała