Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

VIII - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Darkmonox: “Quote from VIII: “No to dają rzeczywistą. 0,04 + 5% = 4,2% ” Rzeczywistą czyli te 5% + 4% za odłamki. Wtedy można by jakoś sensownie dodać bonusy. A tak, jak zawsze. Kupa kasy na bonusy, które mogą nie wejść i których wartość oczywiście poznamy po kilku dniach/tygodniach. ” No to punkty procentowe, a nie procenty. Musieliby inny opis dać by tak działało jak mówisz. Pewno ten dodatek z gaya jest niewarty nawet zachodu.

No to dają rzeczywistą. 0,04 + 5% = 4,2%.

Czyli co za 1300 KU miałeś 4% na wsadzenie bonusu do bransolety.

Nie. Na 1 odłamek potrzeba 10 ksiąg czyli 100 KU by mieć 20% na wejście bonusu. Co daje średnio 500 ku by wsadzić jeden bonus o ile będzie lecieć tylko jeden rodzaj odłamków, a jest ich 11 czyli może być równie dobrze 5500 KU na jeden bonus. I to jeżeli polecą tylko odłamki. Jeżeli na drop odłamka jest 10% ze skrzyni to już potrzeba 55000 KU. No 110000 KU jeżeli 5%, że poleci odłamek. Nie licząc yangów na te skrzynie. 10 przedmiotów w EQ po 2 bonusy to już 2200000 KU. Lepiej już te bossy walić.

• Rozmowy serwera Etolin

VIII - - Dyskusje Etolin

Bo przyłączyli etolin do jemioły.

• Rozmowy serwera Etolin

VIII - - Dyskusje Etolin

Quote from Lorint.: “Quote from VIII: “A co tam na GG masz @Lorint. ” Szczerze to nic ciekawego. Ogólnie to nie jestem ciekawą osobą xd ” Coś to pisz na PW.

• Rozmowy serwera Etolin

VIII - - Dyskusje Etolin

A co tam na GG masz @Lorint.

Mnie się podoba dodanie nowych bonusów pod warunkiem, że nie będą mocne, bo zepsują zbyt wiele.

Na niemieckim forum CoMa tak napisał. Przetłumaczyłem całą wiadomość. Jest to już również dodane do FAQ aktualizacji na ich forum.

Quote from MaxRojale: “ - "Zaczarowanie Przedmiotu" nie będzie miało wpływu na 6. oraz 7. bonus, a jedynie bonusy 1-5. - Do zmiany 6. i 7. bonusu zostanie dodany osobny przedmiot nazwany jako "Błogosławieństwo". - Bonusy 1-5 nie będą zmieniane przez "Błogosławieństwo". - Jeżeli przedmiot posiada 6. oraz 7. bonus, "Błogosławieństwo" zmieni je oba. ”

Quote from Vdoos: “[ciach] Co do aktualizacji dla jednych ze GF upada a drugich fajne posuniecie. Tylko ciekawi mnie jedno czy 6/7 bon bedzie mozna mieszac osobno czy 7 bonusow na raz xD ” 4 posty wyżej Quote from VIII: “Dobra CoMa w DE napisał, że do zmiany 6. i 7. bonusu będzie osobny item "Błogosławieństwo". ” Quote from Kyle: “RAMADAN XD ” "Ramadan Event" jest u nas już od roku 2015 tylko zmienili mu nazwę na "Event Letni". Nie widzę więc powodu do zdziwienia, że będzie event, który jest tu …

Dobra CoMa w DE napisał, że do zmiany 6. i 7. bonusu będzie osobny item "Błogosławieństwo".

Nie ma nic o zmiankach to będą albo na stałe bez możliwości mieszania, albo zaczarowanie będzie łapać wszystkie 7.

Ale ramadan już dawno był. Dodali go, bo inne kraje narzekały, że w Turcji jest, a w Europie nie i dali go nam, że się dropilo chleby i wymieniało na konie. Potem chyba zmienili mu nazwę na event letni, ale to ten sam. Ten drugi tylko nowy.

• Razador a ogień

VIII - - Archiwum

Ja miałem też sposób. Stawiałem się tyłem do ściany i czekałem na razadora. Jak walił za mocno i każde uderzenie pół życia zabierało to cięcie i tyłem do drugiej ściany i już bił po 0,5k. Czasami trzeba było odjechać kilka razy, a czasami od razu działało.

GF nie prowadzi wolontariatu, bo nie ma do tego prawa. Team to po prostu użytkownicy z uprawnieniami.

• Item Shop - dyskusja

Przed chwilą widziałem strój na jeszcze 140 dni jakiegoś faraona. Czy one są z koła losu z IS?

To, że pet czy strój jest w grze jeszcze o niczym nie świadczy. Rok temu jak były mecze w piłkę nożną dodali te: QiMarf3.png A w IS nie było niestety.

• Zgadnij, kto napisze następny?

VIII - - Gry i zabawy

Tak bro @Nalif

Ten trojan chyba nie zawsze jest trojanem. Mam antywirus avasta i po dodaniu tego antycheta nie miałem problemów. Wczoraj nagle zaczął mi wykrywać trojana po włączaniu metina. Wyłączyłem ochronę na 10 minut, a później jak się włączyła znów nie widzi problemu, a nic do wyjątków nie dodawałem. Chyba, że to avast sobie żarty robi.