Search Results

Search results 1-15 of 15.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Na jakim serwerze zacząć

Mason112 - - Archiwum

Właśnie pykam na tasmanii w jinno

• Start

Mason112 - - Archiwum

Gra ktoś z Waszej ekipy

Mason112 - - Archiwum

A czym się etolin lub samos charakteryzuje, że wg Ciebie się tam opłaca grać?

Mason112 - - Archiwum

Hejka, chciałbym po wieloletniej przerwie zacząć znów na oficjalnym polskim sewerze zacząć gre. Jako, że nie interesowałem się za bardzo tym jakie zmiany były na "polaku" to ciekawy jestem gdzie "opłaca" się zacząć grać. Chciałbym nie grać sam wśród samych 100lv-i no i wśród botów. Fajnie jakby był jakiś stabilny ryneczek, gdzie można byłoby na czym zarobić. Jak polecacie coś to również możecie jakoś mnie wspomóc ( cebulka :)), czy opowiedzieć na co zwracać uwagę

• Rozmowy konTROLLowane Tortuga

Mason112 - - Tortuga

Quote from bmx23: “Chodzi mi o to żeby było z kim pvp wziąć popisać pośmiać się i takie a tak to ludzie patrzą ze mało ludzi i kończą a kiedyś dużo ludzi wchodziło nawet po to żeby w m1 postać popisać pvp zrobić teraz nie ma z kim:) i się dziwić ze mało ludzi gra.” Jak wlaśnie zacząłem grać i teżnie ma z kim poexpić shinsoo

• Poradnik - Wszystko o wojowniku body.

jakubix - - Archiwum

bulit berek > aura > wir jest dobry poniewaz oz AURA kosztuje 10x mniej niz oz berek np ;]] Poradnik super ;]

• czy dam rade na 35lvl [ aura i berek m1] z boja ubic metka 50 rib 20% pz : prawie 10k def 300 okolo

• Gdzie iść poexpic i jednoczenie zarobic Sura wp -34lvl Ostrze m2 Wir-14 Palec rozpro po 1 Def 270 Zycie -4901 fms+9 7 sr um 2 ;D

• Grota Wygnańców

jakubix - - Archiwum

Quote from abcde123: “Brzegowe ostrze z egzorcysty+9 + broszura Wachlarz diabła z wachlarza zbawienia+9 + broszura Wachlarz diabła+broszura 2x bodzio = 8 tigramow Miecz syriusza z bojowego +9 + broszura z syrka +9 robi sie smiercionośne ostrze a z ostrza księzycowy miecz łuk diabła z żółtka +9 + broszura z diabla +9 sie robi chyba luk na 75 bezduszne noże ze smoków +9 + broszura” z bezduchow +9 ksiezycowe a z ksiezycowych robi sie zabkowe noze Jeszcze trzeba 2x bodzio prawdopodobnie ;D do wszyst…

• Jak szybko zarobić na fms...

jakubix - - Archiwum

Tak jak w temacie . Musze zaroib jakos na fms Mam 30lvl szeroki +9 4.5k pz 253 defa Bijem best spec. 20 besto i nic Tak samo rib... Jaka alternatywa Z metkow leca mi kd +0/1 I czemu mam takiego Mega PECHA

• Mam pytanie... dość ''noobskie'' ;D Gram surą WP od niedawana (od wczoraj) I nie wiem w co iść po Ostrzu ;D Czytalem poradniki, ale dalej nie wiem co bedzię lepsze ... Wir czy Zbroja... Chodzi o jak najszybsze wbicie 2xM i nie bycia slabiakiem w pvp

• RE: RE: Pod expa ...

jakubix - - Archiwum

Quote from Gyarto: “Quote from jakubix: “Co by bylo lepsze pod expa z BUTA ! jesionek +9 czy antyk +9 i dlaczego ( um maja byc na + ? ) czy bulit skowyt>blogo>strzelak> pomoc bylby dobry pod expa Gram 1 raz szamanem” 1. Exp z buta wachlarz, Exp z konia- dzwon Wachlarz ma wieksze dmgmagiczne i dlatego sie go stosuje do bicia z ziemi. Na koniu uzywasz praktycznie tylko skowytu, ale i tak wiecej machasz dzwonkiem i wgl dzwonkiem uderzysz 3x a wachlarze 2. build to olecam: skowyt>strzelak>pomoc>blog…

• Pod expa ...

jakubix - - Archiwum

Co by bylo lepsze pod expa z BUTA ! jesionek +9 czy antyk +9 i dlaczego ( um maja byc na + ? ) czy bulit skowyt>blogo>strzelak> pomoc bylby dobry pod expa Gram 1 raz szamanem

• Wp z nakładem na defa i exp Ostrze>zbroja>strach>wir>palec> rozproszenie KOREKTA Ostrze pierwsze bo trzeba jakoś expić xD Bulid 2:1 int wit jak sie ma max inta to 2:1 wit dex Taki głupi bulit

• Jak dawać staty po wymaxowaniu inta u wp-ka ?? Mam 49lvl i 90 inta i 63 wita czy dawac teraz 2:1 str wit??? bo hp mam nawet duzo