Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od Art: „Zdobądźcie kupony na przedmioty za ukończenie misji. Im więcej przeszkód pokonacie, tym więcej otrzymacie kuponów. Kody kuponów zostaną wysłane na zarejestrowane adresy e-maili i są oczywiście ważne we wszystkich krajach. ” W/w nagrody są obecnie rozsyłane na skrzynki e-mail.

• Cytat od Twixmax: „@Art a wiadomo kiedy Kody będą wysyłane ? ” Jak tylko będę wiedział, dam znać

• Cytat od Jesabelle: „No teraz mnie rozbawiles :0 w takim razie dlaczego majac 80 misji i robiac kwarce piekiel nie mam 81 misji ? a dzialo sie to poczatkiem stycznia tak w razie gdybys twierdzil ze zrobilam za pozno i nie zdazylo zaliczyc ” Ranking zalicza tylko konkretne typy misji, które są brane pod uwagę przy evencie. Wymieniliśmy je w temacie z ogłoszeniami. Jeżeli po wykonaniu danej misji, licznik questów się nie zmienił, oznacza to, że dany Quest nie jest brany pod uwagę. Nawiasem mówiąc,…

• Cytat od tomasitopl: „czekaj ulatwie ci to, 500 miejsc jest za ranking LVLiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!) ” Podobnie było na Jawie. Ranking 1-500 to ranking misji. Ranking został zatrzymany 16-go o 10:00 i nie jest już aktualizowany. Jak tylko rozpocznie się wysyłka nagród, to damy Wam znać.

• Cytat od szmidtek: „Sądzę, że Oni sami nie wiedzą na dzień dzisiejszy gdzie te nagrody powędrują ” Nagrody w postaci kodów mają być rozsyłane na e-mail przypisany do konta. Radzę zadbać o dostęp do skrzynki w momencie rozsyłki Cytat od tomasitopl: „A mnie ciekawi gdzie po zrealizowaniu codu na nagrody za misje one powedruje czy do magazynu is'a czy do depo is'a. Jak do depo to na duzy + bedzie bo czas zacznie leciec dopiero po przypisaniu itemu do postaci tak jak ma to miejsce z Tombola. ” Nagro…

• 17.01.2019 (czwartek)

Art - - Ogłoszenia

Przerwa techniczna została zakończona! Zapraszamy do gry

• --- Lista nagród za ukończoną ilość misji --- * Ilość wyk. zadań * Przedmiot * Ilość * Czas trwania * 80 * * 3 * * 80 * * 1 * 720h * 80 * * 35 * * 80 * * 35 * * 80 * * 2 * * 60 * * 3 * * 60 * * 15 * * 60 * * 1 * * 60 * * 10 * * 50 * * 3 * * 50 * * 3 * * 50 * * 5 * * 40 * * 1 * 168h * 30 * * 1 * 360h * 20 * * 1 * 168h --- Harmonogram Eventów na 16-31 stycznia --- Przedstawiamy poniżej harmonogram eventów na przedłużony okres trwania serwera Jemioła: * Data * Dzień * Czas * Event/Drop * 16.01.2019…

• Item Shop - dyskusja

Art - - Porozmawiajmy o Metin2

Nie są planowane żadne rekompensaty za straty moralne. Aczkolwiek jestem ciekawy toku rozumowania, czymże te straty w tym przypadku by były.

• --- Lista nagród --- -- Top 1 -- * Ilość * Nazwa * Czas trwania * 50 * * * 50 * * * 1 * * 1440h * 15 * * * 100 * * * 100 * * * 100 * * * 100 * * * 100 * * * 100 * * * 10 * * * 30 * * * 30 * * * 30 * * * 1 * * 4320h * 1 * * 4320h * 1 * * 4320h * 1 * * 4320h * 1 * * * 1 * * 2880h -- Top 2 -- * Ilość * Nazwa * Czas trwania * 40 * * * 40 * * * 1 * * 720h * 12 * * * 80 * * * 80 * * * 80 * * * 80 * * * 80 * * * 80 * * * 8 * * * 24 * * * 24 * * * 24 * * * 1 * * 2160h * 1 * * 2160h * 1 * * 2160h * 1 * *…

• Chodzi wyłącznie o ranking dotyczący questów w celu uzyskania nagrody, które po jutrzejszym terminie nie będą zaliczane. Do transferu zaś można je w dalszym ciągu zaliczać po tym terminie, z expem do brakującego poziomu włącznie.

• Przypominamy, że ranking zostanie zamknięty zgodnie z pierwotnym ogłoszeniem, tj. 16 stycznia 10:00 Edit: Doprecyzowanie: Jutro zatrzymujemy ranking, który zadecyduje o nagrodach. Wciąż będzie można rozwijać postać i zaliczać questy do wymaganego poziomu/ilości potrzebnej do transferu postaci.

• Szanowni Gracze, dzięki pozytywnemu odbiorowi powstania serwera Jemioła, postanowiliśmy o wydłużeniu jego otwarcia. Serwer zostanie zamknięty 31 stycznia 2019 ok. 10:00. Wkrótce po tym czasie będziecie mogli zaplanować przenosiny postaci - proces będzie działał jak w przypadku zwyczajnego transferu z IS, co oznacza, że postać będzie dostępna na serwerze docelowym dopiero po następnej przerwie technicznej. Czyli po zapisaniu się w kolejkę 31-go, postać zostanie przeniesiona w czwartek 7-go lutego…

• Witajcie! Przedmioty zostały doręczone do Depozytu Sklepu o godzinie 11:30. Wasz Zespół Metin2

• Cytat od Yovive: „@Art A co z hydrą? Kiedy zostanie naprawiona? ” Wiem, że błąd jest zgłoszony. Ale kiedy się nim zajmie producent - nie mam pojęcia.

• Krótkie podsumowanie: Zablokowany smok na Etolinie: - Problem został już przez nas zgłoszony do Działu Technicznego, gracz czy może grupka graczy upatrzyła sobie za cel blokowanie mechanizmu rozmowy z NPC. Na chwilę obecną nie możemy nic więcej aniżeli rozłączać takich graczy i nakładać blokady (co już ma miejsce). Pragnę jednak zaznaczyć, że to problem wyłącznie stworzony przez graczy. Zmiana CH - Nic na temat naprawy tego mechanizmu mi nie wiadomo. Może za kilka tygodni coś się w tej kwestii z…

• Szanowni Gracze, Uprzejmie informujemy, że przedmioty, które nie zostały doręczone podczas pierwszej aukcji (z 14.12) zostaną doręczone na Wasze konta 10 stycznia o 10:00. Przepraszamy za niedogodności. Wasz Zespół Metin2

• Koło Losu (08-11.01)

Art - - Sklep Metin2

forum_wheel_of_destiny.png 8. stycznia 2019, 14:00 11. stycznia 2019, 14:00 Szukaliście szansy na stawienie czoła losowi? Nadszedł właśnie ten moment, gdy możecie zakręcić własnym szczęściem! Zakręćcie zatem legendarnym kołem i przekonajcie się, cóż takiego ma Wam do zaoferowania bogini szczęścia. Być może będzie Wam wyjątkowo przychylna, nagradzając Was którąś z fantastycznych nagród głównych! Informacja: aby zakręcić kołem, musicie aktywować Java Script w Waszej przeglądarce. Możecie to uczyni…

• Cytat od IamLegend: „HAHA nie ma to jak wlaczyc po cichu drop szkat blasku z opoznieniem 2 dniowym (chodzi o jemiole). ” Przepraszamy za ten błąd. Polecenia aktywacji/dezaktywacji zostały zamienione w dniach 5 i 6 stycznia. Dlatego też event rozpoczął się 7 i zakończymy go zachowując 2 dniowy okres trwania czyli do 8go 23:59.

• Item Shop - dyskusja

Cytat od szmidtek: „@Art mam nadzieje, że rozumiesz Nasze rozczarowanie w tej sprawie. O wiele za dlugo to trwa. Kazdy z Nas licytowal bo potrzebowal na "teraz"tych itemow. Napisz w Naszej sprawie tam do "góry" o porządną rekompensatę dla tych osób, które zostały tak potraktowane nie z ich winy. Dzięki ” Doskonale je rozumiem. Nastroje związane z nieudanymi aukcjami z pierwszego tygodnia są takie same w innych krajach. Jeśli chodzi o możliwą rekompensatę, zobaczę co da się zrobić.

• Item Shop - dyskusja

Cytat od szmidtek: „Dzis mija 24 dzien od aukcji. Przez tyle dni nie potraficie rozdac nam Naszych itemow. Domagam sie zwrotu sm a w tych kostiumach sami pobiegajcie bo ja juz ich nie potrzebuje. ” Niestety, przerwa świąteczno-noworoczna wszystko przesunęła w czasie. Wiem na pewno, że zwroty zostaną przyznane, jeszcze tylko trzeba poczekać na ich wykonanie. Nic już nie stoi na przeszkodzie, aby zostały wykonane w tym tygodniu.