Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Siemka Czy zagranicą rzeczywiście szybciej uczymy się języka? Jeśli miałabyś porównać ludzi pod względem serdeczności, traktowania siebie nawzajem to jak? Ulubiony soczek? Czy Twoim zdaniem jedna łazienka na 6 osób to dobre rozwiązanie? XD Miałaś kiedyś zwierzatko? Paaa

• Ingolf

Aveles - - Prezentacje Teamu

Siemka Kto był pierwszy GM czy BOT? Jak mijają ostatnie dni czerwca? Czy u Ciebie też tak ponuro? Twoim zdaniem, jaki błąd popełnia każdy człowiek w życiu? Czy jest coś, co byś chciał naprawić w nim? Czego nauczyłeś się ostatnio, co zmieniło Twoje życie? Miłość czy przyjaźn? Uzasadnij. Bajo bajo

• Jakiej muzy słuchacie?

Aveles - - Hydepark

youtube.com/watch?v=ulNswX3If6U

• Jakiej muzy słuchacie?

Aveles - - Hydepark

youtube.com/watch?v=tt2k8PGm-TI

• Jakiej muzy słuchacie?

Aveles - - Hydepark

youtube.com/watch?v=G65gmUNQ0HI

• Jakiej muzy słuchacie?

Aveles - - Hydepark

Andrew, genialna piosenka! Ice cold, I freeze up when I see ya Left you just to find out that I need ya So far, I wanna pull you closer I wish we could start the whole thing over Ever since I left you I’ve been trying to get you back And it keeps getting worse I’m burning on the inside And the truth is that I didn’t know how good you were youtube.com/watch?v=3FRvZe7sY0U

• Jakiej muzy słuchacie?

Aveles - - Hydepark

Że w każdym z nich szukałem Ciebie, Choć wiem nie znajdę drugi raz takiego szczęścia jak Ty Nie wrócą takie noce, kiedy tuliłem Cię, Kiedy wszystko miało jakiś większy sens. youtube.com/watch?v=7uG71GcsIF0

• Jakiej muzy słuchacie?

Aveles - - Hydepark

Może jeszcze się spotkamy... może jeszcze mnie zaskoczysz... może jeszcze mi podpowiesz... jak mam jeszcze Cię zauroczyć Może jeszcze mnie rozpoznasz pośród ludzi w gęstym tłumie może kiedyś mi podpowiesz... to czego jeszcze nie rozumiem youtu.be/O8D2Hqq03xw?list=PLg3ycpVS-cTT97xme7P5bikP2Aa1Bg3by

• Jakiej muzy słuchacie?

Aveles - - Hydepark

Z dedykacją dla pewnego Pana M. (choć i tak nie posłucha) Jeszcze jeden raz spotkać Ciebie, jeszcze jeden raz tonąć w niebie. jak w tamten dzień i noc co nam zabrała sen. youtube.com/watch?v=sFWLBHSbpr8

• nie Marcin?

• nie Aszti?

• nie Ascoran?

• Jakiej muzy słuchacie?

Aveles - - Hydepark

youtu.be/ZcNpWAD3Wo4

• Rozmowy konTROLLowane Tortuga

Aveles - - Tortuga

Ja dziś właśnie rozpocząłem swój pierwszy dzień wakacji i myślę, jak go spożytkować dobrze. Nie wykluczam grania dalej w metina

Aveles - - Tortuga

Cytat od Frescco: „Tortuga zyjemy cos? czy kazdy zrobil wakacje od gry ? ” Wszyscy pomarli Przyznać się, kto jeszcze gra

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

Aveles - - Tasmania

Cytat od NesseriTBD: „Aveles a ty nie byłeś czasem GM na Tortudze ? Jakoś cie kojarzę ” A byłem, byłem. Dobrze, że mnie ktoś jeszcze kojarzy - mam nadzieję, że żadną przykrość Ci nie zrobiłem.

• Siemka! Jakie plany na wakacje? Największe rozczarowanie było, kiedy...? Jak mija maj? Jaka pogoda? Największa podróż życia to? Paaa ;*

• Jakiej muzy słuchacie?

Aveles - - Hydepark

youtube.com/watch?v=8j9zMok6two

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

Aveles - - Tasmania

W tym roku mało ma być komarów, dużo natomiast kleszczy Ja to chyba zacznę grać na Tasmanii, ze względu że są tam spoko GM. Na Tortudze zresztą teraz też.

Aveles - - Tortuga

A co się stało z tą gildią, która składała się z kilku innych? No w sumie szkoda, że już nie będzie takich wojen jakie kiedyś były...