Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 896.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Policz do miliona

Gael - - Gry i zabawy

20759

• Policz do miliona

Gael - - Gry i zabawy

20 131

• Jakiej muzy słuchacie?

Gael - - Hydepark

[youtube]youtube.com/watch?v=ksdAs4LBRq8[/youtube]

• Policz do miliona

Gael - - Gry i zabawy

20 128

• Policz do miliona

Gael - - Gry i zabawy

20 109

• Zgadnij, kto napisze następny?

Gael - - Gry i zabawy

nie teraz Michasio ?

• Surawp blaski

Gael - - Archiwum

Wszystko zależne jest od tego gdzie bardziej ogarniasz, nie ma sensu iść do v3 i brać kilka grupek i padać ... Loch małp trudny będzie na pewno oblegany, i będą Cię czekały walki o spota. W v3 spotów jest więcej, oraz resp jest lepszy i więcej mobów, tylko trzeba ustać Gdzie nie pójdziesz rękawiczka obowiązkowa

• Jakiej muzy słuchacie?

Gael - - Hydepark

[youtube]youtube.com/watch?v=3SC0Ze4ta9o[/youtube]

Gael - - Gry i zabawy

nie Maaren ?

• Policz do miliona

Gael - - Gry i zabawy

20107

• Policz do miliona

Gael - - Gry i zabawy

19 917

• Legalny eksbot w grze ?! no nie ... Dajcie numer do tego dilera "gumisoku" po którym Panowie w GF wpadają na tak genialne pomysły Piękny prawy sierpowy dla każdej osoby z tej listy: team.metin2.pl/team/?page=hof GF bardzo ładnie tym wszystkim osobom podziękowało, za wolontaryjną pracę na rzecz tej gry - na banowanie ekspbotów ...

• Ja mam pytanie odnośnie tej nowej waluty, te Wony całe, będą jako cyferki pod yangami czy jako jakiś przedmiot ? Cytat: „ Słyszałem legendy o waszych statystykach, wynikach zbanowanych botów, czy czego tam jeszcze, o których opowiadam mi SGM na Wetarze odnośnie nowego GMa Rasoda, "nie oceniaj, jeżeli nie znasz statystyk", a kilka dni później ktoś w śmieszne zdjęcia wstawił screena jak GM Rasod go pyta o "prawo jazdy i dowód rejestracyjny lwa". Więc proszę mi tu o żadnych statystykach nie mówić, …

Gael - - Gry i zabawy

nie Aveles ?

• DariuszIII +1 skrzynie też niedługo znikną ? Nie przyciągają nowych graczy, a starzy gracze bonują i miksują itemy za free

• Masowe kradzieże w ostatnim tygodniu

Gael - - Etolin

Cytat od GiveItToMe: „Nie, nie uzywalem botow nigdy i nie mialem antywirusa! ” Bardzo mądre :rofl: Odpowiedziałeś sobie sam, dlaczego Cię okradli ... nie źle powiedziałem dlaczego dałeś się okraść ... Skoro nie dbasz o bezpieczeństwo swojego komputera to ponosisz tego konsekwencje.

• NOWY SERWER METIN2.PL (sondaż)

Gael - - Archiwum

MarQuan nie doceniasz ludzi którzy chcą być w topce na nowym serwerze

• NOWY SERWER METIN2.PL (sondaż)

Gael - - Archiwum

Otwarcie nowego serwera będzie znaczyło tylko jedno, zę GF nie wyciąga żadnych wniosków z tego co się działo kilka lat wstecz, ale też nie ma co się oszukiwać że dążą do maksymalizacji zysków i jeżeli to będzie jedyna forma większego zarobku - to serwer powstanie, i Wasze stękanie nic nie da, mają teraz asa w rękawię umią robić fuzje i mają już w tym doświadczenie, także puste serwery nie straszne im.

• Item Shop - dyskusja

Gael - - Porozmawiajmy o Metin2

a ja głupi myślałem że po dodaniu Yangów i biletów podróżnika, GF już mnie niczym nie zaskoczy ... myliłem się Ciekawe jak cena będzie P.S Kiedy możliwość kupna danego levelu w Item Shop ?... wkońcu jak szaleć to z pompą

• Policz do miliona

Gael - - Gry i zabawy

18 196