Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 668.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od Deo: „(Ukryta treść) Druga główna nagroda w mojej karierze, GF to jakiś znak ? Możecie mi sypać, ja się nie pogniewam a jak chcecie jakąś współpracę ze mną zawrzeć to śmiało PW XD P.S Jakby ktoś pytał to, tak karierze #pro elo n1 legend top ultra hiper ” Do mnie chyba też się dobijają, bo dzisiaj oprócz głównej 2 talizmany ziemi bez kręcenia. (4 symbole) Drugi raz przez całą grę wygrałem główną. xD D0ODy2d.jpg

• Okeyki

Kr8g - - Pytania i Wskazówki

Cytat od NerDix: „ja to gram na eventokey.cba.pl ” To przyznam, że niezły jesteś, jeśli GRASZ w okeyki mogąc tylko zaznaczać karty z talii. xD

• Cytat od Gwiazdeczka: „Czyli od kiedy weszły typy liczy się tylko i wyłącznie typ, a nie jak wczesniej ilość hp na 80 poziomie? Cytat od hater: „to meley ma dwie wartości skili? ” Jeżeli chodzi o skill na mooby to podobno tak. ” Nigdy się nie liczyło tylko hp. Wcześniej po prostu typ sprawdzało się poprzez sprawdzenie przeskoków hp. Wszystkie gadki, że maxymalne skille są od np 8% pż to były i są zwykłe zabobony.

• Rozmowy serwera Etolin

Kr8g - - Dyskusje Etolin

Cytat od Mein: „MOŻECIE MI POWIEDZIEC CZEMU CH1 WYWALA CO 30MIN??? ” Hans notorycznie zapomina zajmować się chomikami, które mają wszystko w dupie, bo dają im najtańszą karmę.

• Rozmowy serwera Etolin

Kr8g - - Dyskusje Etolin

Co prawda trochę leżałem teraz, ale wraz ze szlachetnymi wojownikami obroniliśmy Shinsoo przed najazdem wrogich sił. ePXvoPA.jpg

• Okeyki

Dużo wygodniej jest tylko klikać myszką. xD To jest fajna, krótka pamięciowa gierka pokroju tysiąca dla rozluźnienia.

• Okeyki

Zna ktoś jakąś stronę, gdzie można sobie zagrać w okeyki tak jak w metku? Lubię sobie pograć, ale nie chce mi się dropić talii, ani tym bardziej kupować z IS'u.

• Item Shop - dyskusja

Kr8g - - Porozmawiajmy o Metin2

Cytat od snamthor: „Cytat od Distracted: „Cytat od snamthor: „A ja bym chciał sie dowiedziec kiedy bedzie dostepny zwój nazwy postaci takie cos powinno byc dostepne nonstop ” Przecież jest zmiana nazwy w is za 199 sm w zakładce serwis ” no prosze Cie ja sie pytam kiedy bedzie dostepny ,a nie o to ze jest ” Musisz na to kliknąć tak jak byś chciał opis przeczytać wtedy stanie się aktywne.

• Ja się pytam jak ja mam zrealizować los na koło losu skoro nie działa przy tym cor dragonis?

• Rozmowy serwera Etolin

Kr8g - - Dyskusje Etolin

Pvp jest dla leszczy. Prawdziwe dziki biją bossy. xD

• Rozmowy serwera Diumar

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Cytat od Wiwek: „Cytat od Kr8g: „Skąd wniosek, że tylko on miał passy? Zresztą najlepiej będzie poczekać aż sam odpisze. ” Stad ze skoro niby oddali eq to tylko on mial passy/ostatnio logowal w logach widnialo tylko jego ip przez 2mies to oddali eq.. ” Życzę Ci powodzenia, jeśli myślisz, że team robi wszystko tak jak powinien.

• Rozmowy serwera Diumar

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Cytat od Wiwek: „Cytat od Kr8g: „@JaTylkoDoDt wzywam Cię na świadka. xDNa streamie pokazywał jak eq z dropka do DC wyciągał z magazynu IS'u. ” No skoro na tego dropka do dc mial tylko on pasy i nikt inny to oddali eq inaczej by nie oddali ” Skąd wniosek, że tylko on miał passy? Zresztą najlepiej będzie poczekać aż sam odpisze.

• Rozmowy serwera Diumar

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Cytat od Wiwek: „Cytat od Kr8g: „Cytat od Wiwek: „Cytat od Kr8g: „Nie wierzę w to co czytam. @Lucjusz weź mu przemów do rozsądku, bo jesteś jedną z głównie zainteresowanych osób. Chodziło o to, że te osoby nie wiedziały jak to się stało, że ich okradli, a Art chciał mieć wszystko podane na tacy. Są posty nawet na forum, w których piszą, że oczywiście grali po 2-3 osoby na 1 koncie. ” No i wlasnie temu team juz nic nie moze zwrocic z eq bo na jednym koncie gralo wiecej osob niz 1.. z tego co slys…

• Rozmowy serwera Diumar

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Cytat od Wiwek: „Cytat od Kr8g: „Nie wierzę w to co czytam. @Lucjusz weź mu przemów do rozsądku, bo jesteś jedną z głównie zainteresowanych osób. Chodziło o to, że te osoby nie wiedziały jak to się stało, że ich okradli, a Art chciał mieć wszystko podane na tacy. Są posty nawet na forum, w których piszą, że oczywiście grali po 2-3 osoby na 1 koncie. ” No i wlasnie temu team juz nic nie moze zwrocic z eq bo na jednym koncie gralo wiecej osob niz 1.. z tego co slyszalem to okradane byly postacie z…

• restart

Kr8g - - Archiwum

Info z przyszłości o 12:48. xD

• Rozmowy serwera Diumar

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Cytat od Wiwek: „Cytat od Kr8g: „Ale ja nie piszę czy ktoś tak pisał czy nie tylko z WŁASNYCH OBSERWACJI. Wiele razy team był gorzej (śmiem twierdzić, że dalej jest) niż gracze. Dobre też było jak Art pisał o braku dialogu z ludźmi, którzy zostali kradzeni na Tasmanii. ” Bo tu chodzilo o to ze okradane osoby nie chcialy sie przyznac ze nie same graly na postaci ” Nie wierzę w to co czytam. @Lucjusz weź mu przemów do rozsądku, bo jesteś jedną z głównie zainteresowanych osób. Chodziło o to, że te …

• Rozmowy serwera Diumar

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Cytat od Wiwek: „Cytat od Lucjusz: „Mówię o dawniejszych czasach. Później zaprzestałem zgłaszanie, może też dlatego, że zgłaszałem zwłaszcza jak siedziałem na niższych mapach, a później zwyczajnie zatraca się kontakt z botami.No ale info o zbugowanym rankingu nie słyszałem. W każdym razie mówię, w grze te same nicki (postacie raczej też) spotykałem po dłuższym okresie czasu. ” Akurat mi chodzi o wczesne czasy tasmani do jakos tego momentu co usuneli bliety.. a boty mialy te fajne nicki "lllillli…

• Rozmowy serwera Diumar

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Cytat od Wiwek: „Cytat od Lucjusz: „Cytat od Wiwek: „Cytat od Lucjusz: „Zgłaszanie ma marny sens. W dupie to mają (lub jak twierdzą muszą sami złapać zgłoszonego gracza). ” wystarczy tylko że podasz Nicki tych botow A oni zaczną coś robić.. nie musisz podsylac dowodow wystarczy opis jak to wyglada i nicki mozesz takzde wpisac z 20nickow w jednym tickecie.. ” Zgłaszałem wielokrotnie pewniaczki i nic z tym nie robiono. Nicki sprawdzałem w rankingu i na serwerze też spotykałem się z nimi w późniejs…

• Rozmowy serwera Etolin

Kr8g - - Dyskusje Etolin

Cytat od LuckyLack: „Nienawiść... Pomówienia Zazdrość Oskarżenia Sceny erotyczne Nadaje się to do programów Dlaczego Ja? Słoiki Ukryta prawda A może i nawet "dzień który zmienił moje życie. ” Raczej 50 twarzy Etolinu