Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 364.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Tak @Nastia?

• Wiki Metin2.pl

Nathiel - - Porozmawiajmy o Metin2

Cytat od Misiaczek: „Jeszcze brakuje jakie misje trzeba skonczyć tzn. czy tylko glowne, czy tylko polowania czy wszystkie się liczą ” Aktualizacja artykułu Serwer eventowy - Jemioła Dodano informacje o zaliczanych misjach oraz przedmiotach, które zostaną transferowane, o ile postać osiągnie min. 75 lvl oraz ukończy min. 50 misji.

• Tak @Ingolf?

• Wiki Metin2.pl

Nathiel - - Porozmawiajmy o Metin2

Witajcie Kochani. Z racji tego iż ruszył nowy Serwer eventowy - Jemioła, utworzyliśmy dla was artykuł informacyjny oraz umieściliśmy informacje o nagrodach do zgarnięcia. Zapraszam do zapoznania się z artykułem, zasadami oraz do zabawy na nowym serwerze Jemioła. Serwer eventowy - Jemioła

• Buu pudel pewnie Przeczucie mam, że teraz będzie @Cannabis86?

• Rozmowy serwera Jawa

Nathiel - - Dyskusje Jawa

Cytat od Beatles: „@Nathiel vicks/ferbex i przejdzie grypsko. Stosusuje sam jak coś mnie bierze i jakoś nie choruje ” No ja też nie choruje ale akurat teraz mnie poskładało Jak topka składa mixa tak i ja padłam bez oznak życia. Cytat od Lorint.: „Cytat od Beatles: „@Nathiel vicks/ferbex i przejdzie grypsko. Stosusuje sam jak coś mnie bierze i jakoś nie choruje ” Co ty wiesz o zabezpieczaniu się przed przeziębieniem. Na bóle duszy i ciała czosnek najlepiej działa. No i oczywiście herbata z miodem…

• Rozmowy serwera Jawa

Cytat od Beatles: „Cytat od Lorint.: „@Nathiel dobrze kombinuje, moderuje działy w których praktycznie nic się nie dzieje ” Nic się nie dzieje = zerowa praca a wynagrodzenie jest Każdy by tak chciał pracować @Nathiel jak zdrówko? ” Słabo. Chora

• Rozmowy serwera Jawa

Cytat od Beatles: „Cytat od Misiaczek: „Cytat od Nathiel: „Witajcie kochani Od dziś będę się wami opiekowała. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracowało i dacie się poznać od tej dobrej strony. Pozdrawiam serdecznie. ” a nie byłaś kiedyś u nas? ” @Nathiel zajmowała się Tasmania ” Pudło Zajmowałam się Diumarem i Marketem Wetar.

• Rozmowy serwera Jawa

Witajcie kochani Od dziś będę się wami opiekowała. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracowało i dacie się poznać od tej dobrej strony. Pozdrawiam serdecznie.

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Nathiel - - Diumar

Witaj Diumar. Nadszedł czas wielkich zmian... Diumar stanie się teraz potężnym serwerem. Zapewne wielu z was czekało na ten moment. Mam nadzieję, że wasze spięcia, rywalizacja będą na poziomie i z forum przeniesie się to na grę. Tego właśnie bym sobie życzyła... Myślę, że nowy Moderator będzie się wami dobrze opiekował Cieszę się, że miałam okazje was moderować i tym samym poznać wasze problemy, powody spięć, jak i rywalizacji. Powodzenia Diumar

• ha masz mnie @Lorint.?

• Zapomnij! @Arrabbiata? Bziuuum.

• Niet @Oxytocyna?

• Cytat od Polaris: „Hej biggrin.png Witam 1.Jak dzionek minął ? dobrze. 2.Lubisz oglądać tv ? Nie bardzo. 3.Boisz się pająków ? Strasznie się boję. 4.Lubisz sprzątać ? Lubię 5.Masz jakiś ukryty talent ? Mam klilka... 6.Wolisz korzystać z laptopa czy komputera ? Lapatopa 7.Ulubiona emotka ? Diabełek. 8.Wymarzony prezent pod choinkę ? Nic nie potrzebuje, wszystko mam. 9.Prezenty już kupione dla rodziny/znajomych ? biggrin.png jeszcze nie. 10.Oglądasz Trudne sprawy/Dlaczego ja/Dzień, który zmienił m…

• Tak. Trafiłaś mnie Pani z kwiatkiem we włosach @Charlotta?

• Nooo a buuu @PocieKomruki?

• Nie Ale też myślę, że @Lorint.?

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Nathiel - - Diumar

Cytat od 2nd Demon: „Przez ostatnie miesiące mogliście zobaczyć na forum sprzeczkę słowną pomiędzy mną, a gildią INHUMANUS, gdzie pojawiło się wiele nawiązań do stref realnego życia czy też gry. Z tego miejsca chciałbym przeprosić wszystkich członków tej gildii jako, że zbyt dużo faktów zaczęło wyciekać na publiczne forum. Ten post nie ma zamiaru mówić kto tutaj jest bardziej winny - na pewno powinienem skończyć pisanie wcześniej, jest to w głównej mierze moja wina i żałuję, że dalej to kontynuo…

• O nie nie z Tobą nie idzie Ze mną idzie @PocieKomruki?

• Oj nie nie To może hmm... @Nessie?