Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 63.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Powiem tak że [ciach] nagrody za tą apokalipsę zodiaku są aż szkoda gadać za 4 miejsce w rankingu dostałem uwaga "Woreczek z kamykami" do sklepu gaya. "No po prostu .. no nie, Boże czy ty to widzisz". No powiem szczerze że każdy event potraficie ... dalej sobie sami dokończcie bo szkoda strzępić ryja na takie nagrody. Moderator Ascoran:Wyciąłem brzydkie słowo.

• Rozmowy serwera Diumar

Skrabi - - Dyskusje Diumar

Tak czytam te posty i widzę że dyskusja ostro się rozkręciła na Diumarze, to dobrze bo przynajmniej jest co poczytać

• Cytat od Michu: „Powodzenia z botami z Tasmanii drogi Diumarze, Wetar i Tortugo. ” Pisząc takie głupoty potwierdzasz tylko to że nie grasz na Tasmanii i nie masz pojęcia co się dzieje na tym serwie więc nie pisz głupot jeżeli nie wiesz co piszesz. Po wyjściu serwera Jawa praktycznie wszystkie boty uciekły na Jawę a na Tasmanii w porównaniu z tym co było wcześniej to nie ma prawie wcale botów.

• Na to wygląda że tak ale dziwnie to jest napisane z tymi petami. Cytat od Antiko97: „a co z postaciami podczas fuzji? Jak to bedzie wygladalo, skoro mam po 5 postaci na 1 koncie to bez zmian wszystko bedzie? nigdy nie mialem stycznosci z fuzja i tak pytam na przyszlosc ” "Postacie: żadna postać nie zostanie skasowana. Wszystkie postacie danego konta zostaną po prostu przeniesione. Wybór postaci ma teraz kilka stron, na których gracze mogą przeglądać i wybierać wszystkie swoje postacie."

• Cytat od Art: „Szanowni Gracze! Zapraszamy do odkrywania wspólnego świata – dokonujemy fuzji serwerów, by jeszcze bardziej zbliżyć do siebie społeczność Metin2. Połącz się więc z licznymi towarzyszami i staw czoła nowym przeciwnikom! Fuzja serwerów nastąpi w dniu 21.11.2018r. Spowoduje to połączenie serwerów: - Wetar, Tortuga, Tasmania z serwerem Diumar - Negros, Samos, Andros z serwerem Etolin (...) ” No nareszcie

• Nie cieszyłbym się tak bo jak u nas też euro wprowadzą to będzie masakra.

• Cytat od Michu: „Cytat od Skrabi: „Cytat od Michu: „W Rosji fuzja była ogłoszona 26 października i przeprowadzona w ciągu tygodnia od zapowiedzi ” Jakiś link to tego info? bo jakoś nie chce mi się wierzyć że tak szybko im tą fuzje zrobili. ” Link do posta z 26 października:board.ru.metin2.gameforge.com/…%D0%BD%D0%B5%D0%B3%D0%BE/ Объединение серверов произойдет 30.10.2018. Серверы Корвус и Тараджи превратятся в сервер Драко. Konsolidacja serwerów nastąpi 10/30/2018. Serwery Corvus i Taraji zmieni…

• Cytat od Michu: „W Rosji fuzja była ogłoszona 26 października i przeprowadzona w ciągu tygodnia od zapowiedzi ” Jakiś link to tego info? bo jakoś nie chce mi się wierzyć że tak szybko im tą fuzje zrobili.

• Cytat od Art: „Witajcie! Uprzejmie informujemy, że podczas najbliższej przerwy technicznej dokonamy przypisania wszystkich postaci z poziomem 75+, które nie zostały przypisane po ostatniej fuzji serwerów. Może to spowodować sytuację, gdzie na danym serwerze znajdować się będzie więcej niż 5 postaci. Jest to działanie zamierzone, dzięki temu nie wystąpi obawa przed utraceniem nieprzypisanych postaci. Jednakże, gdy ilość postaci przekroczy 5, założenie nowej postaci nie będzie możliwe. Wasz Zespół…

• [ciach] naprawili pd że nie da się ich założyć gdy ma się założonego lizaka "Nie możesz założyć tego przedmiotu dwukrotnie". GG GF jak zawsze musicie coś ... resztę sobie sami dokończcie. Moderator Ascoran:Wyciąłem niedozwolone treści.

• Cytat od 13Legion: „ZODIAK dla ludzi z IS. Dlatego olałem Zaklęty las czy Zodiak bo gra ma więcej do zaoferowania. Nie chodzę też na żadne bossy (Meley czy Razador) bo jestem za cienki (czytaj bez IS). ” Jesteś za cienki bo nie chce Ci się zdobyć lepszego eq a nie dlatego że nie ładujesz w IS. Żeby zbijać razadora czy meley nie trzeba nie wiadomo jakiegoś super eq ale lepiej narzekać że inni ładują w IS i dlatego spokojnie to robią a ja biedny nie ładuje w IS i nie moge nawet razadora zbić który…

• x83lMvu.jpg Ciekawe co to za item ze szkat smoka hmm ??? Oczywiście screen z bety.

• Cytat od Lexio: „Cytat od SLR69: „Ale płacz jak zawsze nie zmieniają nic w grze to źle bo się nic nie dzieje a jak coś zaczną zmieniać to źle bo po staremu było lepiej ” Po Twojej wypowiedzi widac, ze nie masz wybornej alchemii i nie rozumiesz, jaki to jest „bol“, jak robiles cos przez kilka lat i na raz Twoja praca zostaje wyrzucona do kosza ” Nie po prostu gram w ta grę od prawie 10 lat więc już po prostu do takich zmian się przyzwyczaiłem bo nie po raz pierwszy coś takiego robią a jak ktoś pr…

• Ale płacz jak zawsze nie zmieniają nic w grze to źle bo się nic nie dzieje a jak coś zaczną zmieniać to źle bo po staremu było lepiej

• Cytat od NerDix: „a to już otwarte? ” Cytat od Art: „Pierwsza przerwa techniczna ma zostać przeprowadzona jutro rano. ” Tak jak napisał @Art od jutra.

• Cytat od Art: „Szanowni Gracze, na nasze serwery zbliża się wersja 18.4. Zawiera ona sporo nowości i zmian, które będą miały wpływ na balans, dlatego też zapraszamy Was ponownie na testy na naszym serwerze Open Beta! Kto może wziąć udział? Każdy jest mile widziany! Nie potrzebujecie nowych kont, zwyczajnie skopiujemy Wasze istniejące konta na nasz serwer Beta. Jak to ma działać? Miło, że pytacie! Oto krótka lista czynności jakie trzeba zrobić: 1. Odwiedzić stronę beta.metin2.gameforge.com 2. Wpr…

• Cytat od Yoovive: „Cześć Miał ktoś oprócz nas taką sytuację, że kolumna na meley się buguje? Nie da się jej bić normalnymi hitami, jedynie ze skilli... Już z 3 raz mieliśmy taką sytuacje, dzieje się ona zawsze po zbiciu bossów. Kolejny bug na meley? :X ” Dzieje się tak wtedy gdy po zbiciu bosów bijecie już jajka i po zbiciu ostatniego jajka natychmiast po tym respią się wam kolejne 4, też tak kilka razy miałem o za każdym razem bugowała się statua.

• Cytat od Simlas31: „Gracz chociaż w tą grę? Od ostatniego czasu co około 15 minut loga postać od tak. ” Owszem zdarzy się że wyrzuci mnie z gry ale na pewno nie co 15 min tylko z 2-3 razy na kilka dobrych godzin grania.

• Cytat od Extaza: „No to mając już pieniążki na platformie steam,można by było wejść do IS i kupić praktycznie wszystko co by się chciało. No ale spytacie,po co, skoro GF dostaje pieniądze. No tak ,dostaje! Tylko że większość z tych pieniędzy trafia do Valve! W 2017 roku z "mikropłatności" zarobili blisko 4.5 miliarda dolarów. Twórcy gier z tego co wiem dostają od 10% do 30% z mikropłatności. Taki pewnie metinek dostał 20%. ” Eh co za bzdury. Steam pobiera opłaty od sprzedanych egzemplarzy gry (d…

• Cytat od Handlarz30: „mozliwoscc kupienia kuponu w grze ma sporo wad np.kupi ktos kupon 100 sm to wyda powiecmy na cos 90 sm a za reszte czyli 10sm nic ciekawego nie mozna w is kupic i po 30 dniach czy tam paru dniach smocze monety przepadaja i lipa jest i czlowiek traci nie potrzebnie sm tak samo dlaczego kupony w grze maja ograniczenia czasowe a te na koncie nie dziwne podejscie kupony sm tez powinny byc bez ograniczen czasowych ” yyy a od kiedy to sm z kuponów przepadają?