Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 46.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

diplodok - - Tasmania

Zawsze lubiłem sobie pograć ale z umiarem w tym tygodniu ponerdzę bo pomagam wujkowi przy budowie domu i jak wracam do domu to nie mam już na nic siły

diplodok - - Tasmania

Zanim ja wbije 75 bez isu grajac chwile dziennie Jeszcze buffka expic, nuuuuuda Lepiej wyjsc na dwor taka ladna pogoda =DD

• Pograłem sobie troche i musze przyznac, ze ta gra jest masakrycznie nudna xD Podziwiam ludzi ktorzy pakuja tysiacami w is kiedy na rynku tyle fantastycznych gierek stoi

diplodok - - Tasmania

Piłki zk iedyś znikaja? xD bo miałem na 2 złote i teraz nigdzie nie moge sie ich doszukac a na pewno nic z nimi nie robilem

• Na Tasmanii o 4/5 w nocy latało po metkach z 5/6 osób w środku tygodnia, tylko nei wiem czy kopali x D Tortuga to martwy serwer i chyba nie ma co porównywać

• Czarny koń

diplodok - - Archiwum

No to super xD mam boja na rok za trochę gałek

• Czarny koń

diplodok - - Archiwum

Elo, myślałem żeby kupić sobie czarnego konia, ale mam pytanie Czy czas konia leci też poza grą? wiki.metin2.pl/index.php/Czarny_Koń tutaj pisze, że nie, ale sam czas jest niezwykle atrakcyjny więc pytam

• Czarny koń

diplodok - - Archiwum

Elo, myślałem żeby kupić sobie czarnego konia, ale mam pytanie Czy czas konia leci też poza grą? wiki.metin2.pl/index.php/Czarny_Koń tutaj pisze, że nie, ale sam czas jest niezwykle atrakcyjny więc pytam

• Ninja dagger vs late game

diplodok - - Archiwum

Z dobrym eq i buffem to każdą postacią sobie wszędzie poradzisz, graj ninja bo takim wp albo bodym jest strasznie nudno

• Piskorz - niesamowita ryba

diplodok - - Archiwum

Stajesz się niewidzialny na 5 minut po zjedzeniu upieczonego Gdzie to nie wiem, ale pewnie m1/m2

diplodok - - Tasmania

Jak dla mnie powinna byc taka bron tylko na start ew. powinno sie je oslabic

diplodok - - Tasmania

troche szkoda ze na serwie ominelo nas ulepszanie broni na 30 lvl przez te nowe bronie

diplodok - - Tasmania

Widzialem grupke botów 17 lvl na pustyni xD te bronie dały botom takiego kopa, że przeskakuja expowiska o 10 lvli xD

• Woj 42 exp

diplodok - - Archiwum

No elo, naskupowałem na tasmanii z 50 marmurków po bardzo niskich cenach i teraz sie zastanawiam czy nie isc na v2 z miksturka zarania i nie expic przez 3h na marmurkach na szponach, co o tym sadzicie?

diplodok - - Tasmania

Ja zarabiam na handlu, ludzie maja skłonność wystawiać bardzo dużo ulepszaczy (w jednym stacku) za małą cene ja kupuje i sprzedaje i trochę jeżdzę na metki ale tylko w nocy do doliny, pograj parę dni i sam oceń czy warto zostawać na dłużej i pakować kasę

diplodok - - Tasmania

Wiekszy hype jest na tasmanie

• Ulepszyć górnictwo oraz wędkarstwo dodając możliwość wydropienia jakiegoś itemka, może do tego nowe rybki Misje tygodniowe/miesięczne

• Szaman 53/54

diplodok - - Archiwum

Elo, chciałem sobie zrobić jakiegoś szamana do pvp na 53/54 lvl ale za bardzo nie wiem jak rozwijać mu skille myślałem o: Rzut>leczenie>szpon i dobić 200 szybkosci zaklecia lub szaman spok Strzelajacy>talizman>pomoc Weźcie pod uwagę, że gram na Tasmanii i ciężko będzie teraz o eq 5 bon i alchemie Zapraszam do dyskusji na temat buildów, oraz podawania swoich własnych, pozdrawiam

• DROPEK 55 WP> JAKIE KOLCE

diplodok - - Archiwum

Jak masz reszte eq porobiona i alchemie to łezki będą lepsze, jeśli nie to ebonki

• Zwój cofania umiejętności

diplodok - - Archiwum

Oki dzięki, można zamknąć