Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 184.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

bmw530d - - Diumar

forumowicze bedzie ta wojna czy nie bedzie ????? Niedlugo to nikt nie będzie mowil na Was ( na nas) gracze tyllko forumowicze. Z pisania wystawiam 5+ Pokazcie to w grze, z przyjemnością obejrzę Pozdrawiam stary gracz metin2

bmw530d - - Diumar

chunjo nobyyyyyyyy :),, radzę Tobie, przenieś sie do jinno bo będziesz bity :)"

bmw530d - - Diumar

Cytat od JedrzejzAgronasa: „Cytat od bmw530d: „milo się czyta Wasze wypociny. Chyba trzeba bedzie powrócić ...cos porobic... bo widze ze wesoło CHOPAKI ” XD w koncu bedzie mozna puszczac razem skile z ta sama flaga nad glowa! ” no a jak. Ale dawno nie gralem ze juz nie pamietam a jakim królestwie jestem, a co dopiero Wy

bmw530d - - Diumar

milo się czyta Wasze wypociny. Chyba trzeba bedzie powrócić ...cos porobic... bo widze ze wesoło CHOPAKI

bmw530d - - Diumar

jak dobrze ze u mnie matowa

bmw530d - - Diumar

7 jedrus

bmw530d - - Diumar

Zdecydowanie A

bmw530d - - Diumar

(Ukryta treść) wali kryta wali kryta wali kryta waliii kry... yyý ...taa ;))) [ciach] darcio Moderator Nathiel:Wycięłam flood, nieodpowiednie słowo. Wstawiłam cytaty w spoiler. Proszę nie tworzyć piramid z cytatów!

bmw530d - - Diumar

Cytat od MasterSura: „Shayam, tym nie zabłyśnie z pewnością.(Przed biologiem na atak i bez rożka bo zapomniałem o tym NPC Summer). 14371746eb0d1.png 130168897c52e.png ” bez biologa alchemi tarczy zbrojki butow branzy... poper....l ja posłucham...

bmw530d - - Diumar

jak bede na grze to zapraszam siurak do siebie

bmw530d - - Diumar

gratki jedrku, zmiotles [ciach] z CA , pogrom wielki +++++ Moderator Nathiel:Wycięłam brzydkie słowo.

bmw530d - - Diumar

Cytat od MasterSura: „MasterSura wbił Ripostę AntyVvulfgarową na poziom Perfekcyjnego Mistrza! Siła ataku Mrocznego Uderzenia zaczyna rosnąć. ” a 30 k dostałeś na bitce. Ty to masz all absy wymaxowane

bmw530d - - Diumar

Cytat od JedrzejzAgronasa: „Wybaczcie za jakość... to wydarzyło się tak nagle... youtube.com/watch?v=FrffWIO2DBI&feature=youtu.be ” no aresik gdzie ta topka?? Jedrek pogonil go jak..... A niby to jego grota..

bmw530d - - Diumar

Cytat od Shayam: „Cytat od bmw530d: „Cytat od Gabriel123: „Ty niebieski kox czym tam grasz bo chce wiedzieć jak szybko muszę uciekać z serwera xD ( abdul -to już sprzedają w naszym kraju niebieskie kebaby? ) ” mysle ze ten niebieski koks zarządza ,,armia archerow,, ” Mylisz się. Armią nadal rządzę ja ” nie masz sie czym szczycic... w glowie to samo co [ciach] i nierozgarniete Moderator Nathiel:Wycięłam nieodpowiednie słowa.

bmw530d - - Diumar

Cytat od Gabriel123: „Ty niebieski kox czym tam grasz bo chce wiedzieć jak szybko muszę uciekać z serwera xD ( abdul -to już sprzedają w naszym kraju niebieskie kebaby? ) ” mysle ze ten niebieski koks zarządza ,,armia archerow,,

bmw530d - - Diumar

powiedzial co wiedzial.....

bmw530d - - Diumar

- i Kto to mowi....

bmw530d - - Diumar

jak chcesz to mozemy cb tez zniszczyc ...

bmw530d - - Diumar

Cytat od Gabriel123: „900 szkat i wszystkie otwarte u niebieskich obok sklepów xD ” i tak 3 mac gabrys all szkaty u jinno nobow

bmw530d - - Diumar

Cytat od DemonWolf: „Cytat od WujekDiumar: „ps jakie tam dipsy bodziakiem 2x def sie wyciąga w yongana ? ” Już wam to mówiłem, macie złe info misiaczki.2xHP =/= 2xDEF Jak nie wierzysz to potem ssa Ci zarzucę. Chcesz? Ja bym na Twoim miejscu odmówił no chyba, że lubisz jak wychodzisz na gamonia przez brak wiedzy. Może to jakiś fetysz? Kto wie kto wie... Cytat od WujekDiumar: „trzymaj tak dalej dobrze wiedzieć na jakiej postaci można cię spotkać . Mam nadzieję że wpadniemy na siebie na mały test t…