Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nalif

Kyoji - - Prezentacje Teamu

Witaaj! Jaki masz stosunek do kremacji zwłok? Jaki jest Twój osobisty wybór? Ciało kremować czy może normalny pochówek? Jakie jest Twoje zdanie na temat tego co dzieje się z nami po śmierci? Którą wizje uważasz za najprawdziwszą? Wierzysz w historie ludzi na temat wizji/przeżyć podczas śmierci klinicznej? Chciałabyś takowe doświadczenie przejść na swoim przypadku? Co sądzisz o "planie astralnym"? Chciałabyś może pracować w kostnicy?! Dałabyś radę z psychicznego aspektu? W życiu kierujesz się zas…

• Kyoji - Czas zacząć zabawę!

Kyoji - - Archiwum

Cytat od Tunrida: „Żegnam? Się ze mną nie żegnaj, ja tu zaglądać będę więc Witam - Bardzo miło z Twojej strony A więc witam witam! Wycinarki laserowe? Co się nimi przecina? - Wycinają elementy z arkuszy blachy :) Informatyka ogólnie czy jakiś ściśle określony kierunek? - Wszystkiego po trochę :) A jaką pracę wykonujesz? - Operator Lasera CNC :) Jak to 40 papug? - Aaa taka moja mała hodowla Papaaa - Paaa ;D już nie żegnam! A czekam na kolejne przywitanie! ”

• Morderca#1 znów rusza na łowy!

Kyoji - - Archiwum

1. Vesuvius - Wulkanolog 2. Fejra - (zielarka) 3. Kyoji - Prorok/Jasnowidz

Kyoji - - Archiwum

Cytat od Depti: „Mam nadzieję, żę mnie dobrze pamiętasz - Nawet bardzo dobrze Czemu lubisz masło? - Blee! Masła nie jadam od dziecka! Założymy się o coś? - Hmm zależy o co! iii jaka będzie wygrana! Wiesz, że ja zawsze wygrywam? - Pff! No chyba nie! Jakie są Twoje inspiracje? - Wspinać się coraz wyżej w szczeblach życiowych! Twoje plany na przyszłość? - Nie lubię niczego planować... pełen spontan. Po co mam się na coś "napalić" a los i tak zrobi swoje... co ma być to będzie! Trzeba żyć z dnia na …

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Kyoji - - Dyskusje Samos

Cytat od Celqralka: „ps. Panie Kyoji proszę sie czesciej wypowiadac! <3” Tak jest! Rozkaz przyjęty !

• Nalif

Witaj! To znowu ja! [Wprowadzenie: Prosiłbym o rozbudowane odpowiedzi, które nie zakończą się jedynie słowem "Tak" bądź "Nie".] Jak sądzisz... da się wroga przemienić w przyjaciela? Życie... składa się głównie z pragnień czy może czynów? ;> Ostatnio odpowiedziałaś mi, że widmo śmierci zmienia człowieka... Czyli możemy powiedzieć iż umieranie to pozytywne doświadczenie kształcące charakter? Jaki masz stosunek do aborcji? A jaki do eutanazji? A do in vitro? Co sądzisz o religii katolockiej? A o in…

Kyoji - - Dyskusje Samos

Cytat od Mleeko: „Naruszanie zasad? U nas?! Nie niee! Nie z nami takie numery :swir:” Dobra, dobra! Czasami umieliście pokazać na co Was stać Cytat od Wyczarowana: „Nasz modek jest bardzo mało rozmowny Udziela się raz na Ruski rok :/” Ojjj od razu raz na ruski rok... Bez przesady, będzie ciekawy temat to i ja się rozkręcę razem z Wami, bo kłótnia dogryzanie i wytykanie sobie nawzajem mnie nie kręci a póki co na tym się zatrzymaliście czorty

Kyoji - - Dyskusje Samos

Cytat od Nothingness: „Wasz modek krótko was trzyma, jak już też pogodynkę sobie zrobiliście” Głupoty opowiadasz Jestem otwarty na każdy temat z moimi podopiecznymi o ile oczywiście ich posty nie naruszają Regulaminu Forum

Kyoji - - Dyskusje Samos

Cytat od Goldber: „Jesień jest piękna ta paleta barw ehh tylko rano do roboty to trochę ciemno ale to tylko poranki są ciężkie 8)” Jak dla mnie jesień to fatalna pora roku, wole te cieplejsze chwile przy słoneczku w pracy tylko wówczas ciężko wytrzymać, ale dla dobra ogółu trzeba się przemeczyc

• Nalif

Witaj! [Wprowadzenie: Prosiłbym o rozbudowane odpowiedzi, które nie zakończą się jedynie słowem "Tak" bądź "Nie".] Wierzysz w przypadkowe znajomości? Czy może każda znajomośc to część "Planu Boskiego" Jak myślisz... co dzieje się w głowie skazanego na śmierć? Widmo śmierci Twoim zdaniem zmienia człowieka? Wówczas bardziej szanujemy życie? Czy każdy człowiek jest równy Twoim zdaniem, czy może łączy nas tylko to że kiedyś umrzemy?Czy człowieka który nie pokonał strachu przed śmiercią możemy nazwać…

Kyoji - - Archiwum

Cytat od Moira: „Heej - Witaj Napisz mi proszę jak się czyta Twój nick, bo słyszę różne wersje. - Szczerze?! To sam tego nie wiem Jaka jest pierwsza rzecz, którą robisz po przebudzeniu? - Sprawdzam godzinę na telefonie oraz stan nowych wiadomości Często pamiętasz co Ci się śniło w nocy? - Bardzo często, doprowadza mnie to do pewnych przemyśleń oraz wniosków - lubię te stany Co myślisz o pluszowych przytulankach? - Jakoś nie przykładam uwagi do takowych rzeczy :D Rosół czy pomidorowa? - Hmm oba d…

Kyoji - - Dyskusje Samos

Cytat od PaterkulusS2: „przed nami jesień najpiękniejsza pora roku” Bleh! Jesień najpiękniejsza pora?! Co w niej pięknego...? Deszcz który wprowadza melancholię, krótki dzień który skraca w pewnym sensie dla nas czas "do działania" oraz przyprawia nas o brak chęci to czegokolwiek... brak kolorów... kwiatów... słońca... ciepła... same minusy w tym widzę

Kyoji - - Dyskusje Samos

Cytat od Lareya: „Jakie plany na weekend ?” Póki co brak czegoś szczególnego... sobotnie nadgodziny w pracy zrujnowały mój zacny plan weekendowy...

• Grzecznie mi tu! Bo będę bił!

Kyoji - - Dyskusje Samos

Cytat od Vesuvius: „Celqralka, nie myślałeś może o posadzie redaktora w magazynie Metinews? :D” Trafne pytanie

Kyoji - - Dyskusje Samos

Cytat od Celqralka: „Jedno wiadomo, od jakiegos czasu jest ład i porządek na forum więc nasz wspaniały modek jest zadowolony” Trafne spostrzeżenie!

Kyoji - - Dyskusje Samos

Jak tam minął weekendzik moi drodzy?

• skojarzenia :D

Kyoji - - Gry i zabawy

Ograniczenia

Kyoji - - Archiwum

Cytat od Laburra: „SIEMA!!! - No siema siema! Wydziarałeś się wreszcie? - Zależy o jakie miejsca pytasz... A co do samego dziarania to planów mam że ho ho ho Dlaczego nie mogę Cię złapać na IRCu?! - Hmm bo szybko biegam? Łap jak tylko jestem! Jak tam moderowanie? Po tym co mówiłeś nie sądziłam, że wrócisz! - Moderowanie jak za dawnych lat! A co do mojego powrotu... długo nad tym myślałem i przyszedł ten dzień :) Urlopowałeś już? - Oczywiście, aczkolwiek ciągle mi mało! Strzała elo wariacie - 3ma…

Kyoji - - Dyskusje Samos

Cytat od Ingolf: „I czego więcej potrzeba, aby Moderator był zadowolony?” Niczego więcej Na chwilę obecną Samos tylko mogę chwalić... Zobaczymy na jak długo