Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 117.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od Jeskiis: „Cytat od gacekk38: „Cytat od LuckyLack: „Ojjj to musiało byc sporo emocji ;D ” haha moj przyjacielu emocje to byly kiedys jak gralismy jeszcze my dzis to juz pustka.Oczywiscie bez urazy do grajacych obecnie dla nich ukłony I szacunek wielki ” Wracajcie ;D Jest sporo nowych twarzy ;D Nowe układy i "dymy" ” Ja już definitywnie skonczylem gre

• Cytat od LuckyLack: „Ojjj to musiało byc sporo emocji ;D ” haha moj przyjacielu emocje to byly kiedys jak gralismy jeszcze my dzis to juz pustka.Oczywiscie bez urazy do grajacych obecnie dla nich ukłony I szacunek wielki

• Cytat od LaLunaa: „Czemu wieje nudą? Bo Ci wartościowi i normalni ludzie kończą grę a zostają głównie tacy którzy są niczego nie warci... Ile można samemu coś robić, albo słuchać ich wypocin i wyzwisk? To się po prostu nudne ” No I pozdrawiam:) coż wiecej dodać

• no nic ująć nic dodać trzymaj się i również powodzonka

• i ostatni nie musze Tobie nic tłumaczyć.Zdecydowanie wole czas spedzic nie przed pudlem szkoda jednak tych chwil ktore moglo by sie spożytkować zupelnie inaczej z sensem niz brnąć w to wirtualne bagno bagno bo ma to do siebie ze wciaga i tylko wielka sila woli mozesz sie z tego wydostać Devil powaga tu nie masz sie z czego podsmiewac bo to to samo jak by sie tanacy smial przeanalizuj te kilka slow o tonacym i pomyśl oczywiscie z mojej strony nic co ma na celu obrazić Twoja osobę

• dziekuje i wzajemnie

• tak na poważnie

• SIemka wszystkim a zarazem zegnam was wszystkich .Game Over moi drodzy .XSEBAXMAGX

• Cytat od Odrodzony80: „Dowcip dnia: Czego brakuje Rudemu w dobrej gildii? - - - - - Zaproszenia. ” wszystkiego ;d Bo tam gdzie się zaczyna polityka kończy się gra Pozdrawiam i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ŻYCZĘ i dużo więcej pokory w nowym

• Jest mi smutno .Co tu ciach się porobiło a to już nie jest gra jedna wielka fala nienawiści .Mnie skalowano od najgorszych na nikogo nie zwalałem nie szukałem drugiego dna dawałem się gościowi wyszumieć .Miał być ciepły klimat świat a jest piekło ludzie spokój ciach. Wycięłam co niepotrzebne. Voilie

• Cytat od Synthia: „Czesc moi kochani. Dzis odchodze z teamu, nie bede juz Waszym opiekunem. Osoby takie jak DARKRIDER, NuBiiS, czy DJango, Blizzard beda sie cieszyc. Szkoda, ale pewne zmiany w grze doprowadzily do tego, ze nie bede dalej grac - bo to nie ma sensu, a co sie wiaze z tym nie bede wchodzic na forum (jak co poniektorzy co skonczyli gre, a na forum ciagle spamuja - beka). Ile mozna miec cierpliwosci do tego wszystkiego. Zatem zycze Wam wszystkiego dobrego, fajnego opiekuna na forum, d…

• (Ukryta treść) To co oni wyprawiają pisze tu o bugu z yangami powinni być odsunięci na zawsze od pełnienia funkcji banda peproków .Podorabiali się zupełnie bezkarnie bardzo dużej ilości środków płatniczych we mnetinie. Śmieja wam się w twarz i z waszych zapowiedzi ze zostano ukarani .Nie róbcie już parodii z siebie i pośmiewiska Są gorsze słowa których bym użył na was i są one trafne .Kpicie w żywe oczy z graczy uczciwych i TYLE I aż tyle i wiem że wmawiacie ze to nie wasza wina Ten post jak nie…

• Redy żyją .Nie I jeszcze raz nie .Red teraz walczy o przetrwanie na zasadzie trzeba to jakoś skleić po trupach

• Cytat od czerniak: „Cytat od gacekk38: „Cytat od erze: „Dokładnie , nam też . Ale myślałem że Czynisz sobie drwiny z nas Dlatego wolałem się upewnić u żródła , a gacek 38 poruszył temat wojny . Zdawało mi się że się ja z Nim umówiłem że na Forum się nie tyramy . A jeśli ktoś ma wątpliwości w pvp nie mam do Niego lotów ( najmniejszych ), więc lepiej się nie tykać , taki chyba był układ . ” Cytat od erze: „ ” Macieju napisz mi zatem czemu czerniak się zgadza na wojenkę a jak się dopytujemy o termi…

• Cytat od erze: „Dokładnie , nam też . Ale myślałem że Czynisz sobie drwiny z nas Dlatego wolałem się upewnić u żródła , a gacek 38 poruszył temat wojny . Zdawało mi się że się ja z Nim umówiłem że na Forum się nie tyramy . A jeśli ktoś ma wątpliwości w pvp nie mam do Niego lotów ( najmniejszych ), więc lepiej się nie tykać , taki chyba był układ . ” Cytat od erze: „ ” Macieju napisz mi zatem czemu czerniak się zgadza na wojenkę a jak się dopytujemy o termin pisze coś tam o agresji o udowadnianiu…

• Po co w ogóle czerniak pisał że się zgadza jak potem kreci i nie chodzi tak o tą wojnę jak o słowo że się zgadza a pózniej kręci Co do ts zmieniłem zdanie i nie będzie rozmowy pisze to dla jasności

• Cytat od erze: „Słuszna uwaga termin jest naprawdę niezręczny ale z całego serca będziemy kibicować , mało tego z zapartym tchem będziemy śledzić dokonania naszej byłej gildii holligans w trakcie tego eventu . Twoja kąśliwa uwaga jednoznacznie stwierdza że za event gildyjny się bierzecie mam rację ? Czy błędnie te kąśliwe uwagi odbieram ? ” Co ma piernik do wiatraka ?Czekamy na wasz termin jak czerniak się zgodził i niech teraz nie jakiś teorie nie na temat odwracając kota ogonem A wystarczyło n…

• Cytat od Juras2628: „Cytat od Ingolf: „ ” Cytat od gacekk38: „Cytat od Juras2628: „rozumiem czerniak ze checi masz ale no nie ma jak :)i rozumiem ze kwestia dogadania sie co do wojny z toba bedzie raczej niemozliwa no bo wiadomo i tylko sie ludzie denerwuja przemawiajac cie a ty zapewne w smiechu dalej swoje ja jak widzisz nawet nie probuje poniewaz znam cie z nich najlepiej ” ROCK Hmmmm no nie wierze ” w seba nie wierzysz ze czerniak z nami wojny nigdy nie chcial jedyne co, to sie troche z nami…

• Cytat od Juras2628: „rozumiem czerniak ze checi masz ale no nie ma jak :)i rozumiem ze kwestia dogadania sie co do wojny z toba bedzie raczej niemozliwa no bo wiadomo i tylko sie ludzie denerwuja przemawiajac cie a ty zapewne w smiechu dalej swoje ja jak widzisz nawet nie probuje poniewaz znam cie z nich najlepiej ” ROCK Hmmmm no nie wierze

• (Ukryta treść) Jednak jesteś trochę inny co ty w ogóle piszesz No nie mogę wyrobić że śmiechu Ale skończę to i jasno napisze że nie jesteśmy na stopie koleżeńskiej i napisz na czole sobie że nie podasz nigdy terminu bo sam o tym wiesz.Chodziło mi czy umiesz się bawić ale widzę że nie boisz się wojenki i tyle nie stać cię na napisanie terminu .Nie masz w ogóle jaj żeby przyjść np na ts żeby dogadać się co do terminu to ja idę już na takie ustępstwo że czekamy na termin wasz i się my dopasujemy na…