Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Rozmowy konTROLLowane Negros

Eylis - - Dyskusje Negros

mowcie jak sie skonczy

• Cytat od Konradeek: „Negros się pewno raduje na widok mojej postaci w m1 ” Każda gildia z której Cię wyrzucili skacze z radości hahaha

• Czas fuzji !!!

Eylis - - Pytania i Wskazówki

Art pisał, że nie określi czasu bo na jednym serwerze trwało to 4h, a na innych 6. U nas pewnie też coś w okolicach tego.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Eylis - - Dyskusje Etolin

Cytat od Beatles: „@Eylis gdzie stary pudel odleciał? Nowy awatar nie pasuje do Ciebie ” omg to nie jest pudel to po 1, a po drugie to tak jakoś, taki słodki nosek jej wyszedł haha

• Item Shop - dyskusja

Eylis - - Porozmawiajmy o Metin2

Cytat od PaleStresy97: „wiadomo co z itemshop'em na platformie steam? bo nadal nie ma PEŁNEJ OFERTY ITEM SHOP'u Halooo.. -,- ” juz dawno było pisane żeby odłączyć konto od steama bo tam nie ma pełnej oferty Halooooo.. -,-

• A ja bym usunęła to, że jak boss/mob jest otruty/okrwawiony/podpalony I padniemy, to on po kliknięciu wstań od razu nas zabija :))) Ok niech atakuje, ale nie nie w tej samej sekundzie co wstajemy. To naprawdę irytuje.

• Trutka z um

Raczej sie nie nadaje. Lepiej miec jakiegos trytona czy cos.

• 99% i nic

Cytat od Omcia666: „moze napsizesz jak rozwiazalas ten problem? bo mam podobny tyle ze antywirus blokuje patcha ” Jak antywirus ci to blokuje to wylacz na chwile antywirusa, a jak zostaje ci 99% to po prostu zobacz czy waga folderu sie zwieksza, jesli tak - musisz poczekac.

• Cytat od Tujka: „ @Eylis i inni dopiszcie sobie np. s53 do nazwy postaci i każdy będzie was kojarzył, bo najlepiej po prostu podać z jakiego jest serwera 1/3 osób i tak Cię nie zna w grze więc możesz zbudować swoją nową osobowość ” Tak, będę biegała z s50 w nazwie xDDDDDDDD Wcześniej była poruszana kwestia ESTETYKI, liczby nie są ESTETYCZNE, mówiliśmy wszyscy o ŁADNYCH nazwach, czego do tej pory nie zrozumiałaś? xD

• Cytat od dadzio191011: „Dlaczego ktoś ma tracić konto z braku aktywności rocznej. Może narodziny dziecka i brak czasu na grę po roku czas się znajdzie osoba chce wrócić a tu konto usunięte no trochę nie tak. ” A to dziecko przeszkadza we wpisaniu dwóch słów raz na miesiąc?

• Cytat od Tujka: „@Art Ja myślałam, że będzie np. 7 postaci na koncie jak się dołączy z innego serwera to trzeba będzie je usuwać, żeby było 5? Bo już mi ta Eylis miesza... Ja tak miałam @Eylis na Samos, że mi się połączyły postacie z Feniksa i Monastyra i jakoś widziałam, że jedna niestety młodsza przejęła nazwę mojej pierwszej postaci, bo tak sobie nazwałam dwa razy ten sam nick.., bo miała większy lvl.. i jakoś dodałam po prostu do tej drugiej ten sam nick z cyfrą nr 2 i po sprawie... i raczej…

• Cytat od majk: „-nie ma fuzji płacz lament -jest fuzja płacz lament bo ktoś komuś zajął nick no proszę was będziecie płakać z powodu jakiegoś nicku? zawsze ten nick możecie jakoś przerobić i gotowe, po co ten płacz? ” To przerob nick w momencie, gdy wiekszosc jest pozajmowana i to nie przez wlascicieli xD To chyba nie powinien byc ten moment, w ktorym nasze nicki juz wygladaja tak: Eyliskakakakak6661 bo jakiś byle lamus musiał zająć komuś nazwę po złości ;D I WSZYSTKIE PODOBNE. Cytat od majk: „-…

• Cytat od KiingDeath-Dudu: „moze ktos wam odsprzeda nick ... Wazne jest łaczenie a nie kto do jakiego serweru jest dopiety albo jak nick czy nick to ty czy wirtualna postac .. ” No nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie i wielu innych liczy się estetyka i ładny wygląd własnej postaci. Mi by się niezbyt chciało patrzeć na nazwę Eylissss1237812783123781 xD

• Cytat od Tujka: „My też się nie prosimy o dopinanie.., zlikwidują nam ziemie... Teraz mało ludzi gra... myślę, ze za rok, czy dwa będzie tak samo mało graczy, mało rozmów itp. Tak jest, że w trakcie Fuzji jeden zyska, drugi straci... ” Sorka, ale nick >>>>>> ziemia, za którą i tak hajs dostaniecie, a nam nikt darmowych zmiany nazwy nie da ani nie wymyśli ŁADNEJ nazwy. Zwłaszcza, że może być sytuacja, że ktoś kliknie sobie usunięcie postaci, usunie mu złą i nick przepadnie bo są 2 postacie na kon…

• Szczerze to jest mi przykro z tego powodu, że tyle czasu czekało się na tą fuzję i przez TYLE CZASU nie został obmyślony każdy szczegół (a chociaż nazwy) tak, aby nikt nie był stratny.

• Cytat od Tujka: „Cytat od LaLunaa: „@Art no to naprawdę gratulacje... Ktoś być może złośliwie zrobil postać z moim nickiem dla zabawy (być może by móc się podemnie potem podszyć) i ja muszę teraz myśleć nad zmianą nicku? Czy to jest poważne? Czy tak ciężko było ustawić jakąś bazę i pierwszeństwo do danego nicku dostaje osoba z wyżsym lvlem jak to było przy wcześniejszej fuzji? Ja mam swój nick przez kilka dobrych lat, jeszcze z przed pierwszej fuzji a wy teraz takie dziadostwo robicie.... BRAWO …

• Cytat od LaLunaa: „Ja tego szczęścia nie miałam... sprawdzałam kilka dni temu i nick jest zajęty... Brawo dla tej całej .... fuzji.... Powinni to lepiej dopracować... ” !kurat chyba właśnie przypadkiem na etolinie ktoś inny zajął mój nick.

• Cytat od LaLunaa: „Cytat od Art: „Z tego co udało mi się ustalić, to zgodnie z zapisem w FAQ: "Dla graczy serwerów docelowych NIC SIĘ NIE ZMIENIA", oznacza to, że gracz przychodzący będzie musiał zmienić nicka. Nie będzie żadnego wymuszania zmian nicków dla postaci na serwerach docelowych. ” Art czyli co ja mając 120 Lvl musze zmienić sobie nick bo ktoś ma taki sam na postaci która ma 1 lvl na etolinie? ŻAŁOSNE ” Tak, dokładnie tak. Właśnie idę szukać czy na pewno ja mam moją nazwę na 1 lvlu Też…

• Cytat od Art: „C Cytat od Eylis: „@Art jak to będzie z tymi nickami? Jeśli jest już dana nazwa zajęta na etolinie, to mimo wyższego lvla nie będę mogła jej dać swojej postaci? Przykladowo jeśli mam 1 lvl na etolinie z moim nickiem, to po fuzji przy 1 logowaniu moja główna postać zostanie z tą samą nazwą? ” Z tego co udało mi się ustalić, to zgodnie z zapisem w FAQ: "Dla graczy serwerów docelowych NIC SIĘ NIE ZMIENIA", oznacza to, że gracz przychodzący będzie musiał zmienić nicka. Nie będzie żadn…

• @Art jak to będzie z tymi nickami? Jeśli jest już dana nazwa zajęta na etolinie, to mimo wyższego lvla nie będę mogła jej dać swojej postaci? Przykladowo jeśli mam 1 lvl na etolinie z moim nickiem, to po fuzji przy 1 logowaniu moja główna postać zostanie z tą samą nazwą?