Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 127.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Zmiany w Tabeli Kar (25.03.2010)

Geas - - Archiwum

Cytat od HaniorE: „Cytat: „Punkt ten nie dotyczy handlu yangami za przedmioty lub właściwości przedmiotów nabytych w ItemShop (Sklep z Przedmiotami) ” Jak mam rozumieć te zdanie ? można np zapłacić komuś powiedzmy 10kk za wyczyszczenie przedmiotu albo zmienienie bonu ?” Cytat: „ Punkt ten nie dotyczy handlu yangami za przedmioty lub właściwości przedmiotów nabytych w ItemShop (Sklep z Przedmiotami) o ile pozwala na to sama gra, jednak zabrania handlu Smoczymi Monetami za Yang oraz przedmiotami c…

• Zmiany w Tabeli Kar (25.03.2010)

Geas - - Archiwum

No 6 miesiecy w takim metku to wiecznosc... prawie jak kasacja Zmiana jak najbardziej sluszna...

• Urithra, czyli wieksze(?) zuo

Geas - - Archiwum

Cytat od MrGreen.Apatia: „Geass niestety nie mam tak dobrze, że w każdej chwili mogę rzucić wszystko i iść na piwo:( Studia+ handluję na allegro z jednym znajomym i wystawiam przedmioty drugiej znajomej (nie, nie z metina, rapidshare&perfumy;p ), więc małe czarne zuooo z Jaworzna mogło dać znać wcześniej:D 3 lutego kończę sesję więc jak byście coś organizowali to chętnie:) Ciekawe jak rudemu zuuu poszła biologia;) Sądząc po tym, że ignoruje nas tu to albo zdała i zapija, albo oblała i topi smutk…

Geas - - Archiwum

Cytat od MrGreen.Apatia: „ Geas podejrzewam, że małe czarne zuooo z Jaworzna będzie złe, że podrywasz małe rude ZIELONOOKIE (<3) zuoo ze szczecina;> Za to ja jako człowiek wolnego serca proszę także nasze rude zuoo o fotkę:) Oczywiście trademark&copyright, nikomu nie pokażę:)” Heeeh Green, mam nadzieje, ze Ci male czarne zuooo z Jaworzna przekazalo ze masz .... za niestawienie sie w Katowicach na piwie n00b A zeby nie bylo ze nie w temacie: Jak idzie sesja ?

Geas - - Archiwum

Cytat od Urithra: „ mrrrruuuuuu miauuuu bede Cie lapac po sesji (bo poki co wygladam tak )” To ja poprosze taka fotke

Geas - - Archiwum

Cytat od Urithra: „ Cytat od Geas: „Kolor oczu ? zielone Dlaczego wieksze zło a nie male rude zlo ? dla Ciebie to moge byc nawet srednie rude zielonookie ” ” To ja poprosze zeby jeszcze to zuo mruczalo i maiuczalo i zlapalo mnie czasem na ircu

Geas - - Archiwum

Kolor oczu ? Dlaczego wieksze zło a nie male rude zlo ?

• Muzha

Geas - - Archiwum

1. Co powiesz na zmiane nazwy gry z "Metin2.pl" na "Zuzie imperium" ? 2. Czy to prawda ze czasem Art przemawia do Ciebie ludzkim glosem ? 3. Ile masz tych kotow i jakich ? 4. A jest jakas kotka ? 5. Co najbardziej lubisz w lobuzach ?

• Halo z tej strony Atroth.....

Geas - - Archiwum

Gratulacje, nalezalo Ci sie

• Nalif

Geas - - Prezentacje Teamu

SGM Myszka ?

Geas - - Archiwum

Mozna Cie pomordowac na ircu ?

Geas - - Archiwum

Cytat od Geas: „Dlaczego taka cisza w Twoim temacie ? bo nie piszesz i mnie zdradzasz ” Ja Ciebie ? Gdzie ? Z kim ? Kiedy ? Dobrze, ze sie boisz ]:>

Geas - - Archiwum

Dlaczego taka cisza w Twoim temacie ? Boisz sie mnie ?

Geas - - Archiwum

Naprawde ruda ? Czyje to oko ? Chce mi sie spac...

Geas - - Archiwum

Odbijajac pileczke zło czy zuo? mrr czy miau? w czym sypiasz? z kim? z kim z Teamu? ulubiony kolor? umiesz masowac ?

• Geas, czyli...

Geas - - Archiwum

Urithra - a to w czyms przeszkadza ? Doeminik - Efekt Cieplarniany == sciema

• Geas, czyli...

Geas - - Archiwum

Cytat od Airlor: „ Kino czy teatr? kino Disco czy dancing? libacja ^^ Autem czy autobusem? rowerem List czy telefon? rozmowa w cztery oczy Horror czy komedia? dobra komedia, dory horror... ani jednych ani drugich juz nie kreca Lody z dziewczyną czy piwo z kumplami? Browar czy drink? dobre wino (np wlasnej produkcji, albo coz z Moldawii... jakies pol... ) ” Cytat od Funky Lady: „ Blondynka czy brunetka ? Chetnie poznam jakiegos sympatycznego rudzielca ^^ Czy chciałbyś zamieszkać w Afryce ? Nie, w…

• Geas, czyli...

Geas - - Archiwum

Cytat od Extasy: „Czy uważasz ze trzeba odświeżyć Twój temat? Nie klade nacisku, ale fajnie, gdy ktos jeszcze o tobie pamieta :) Co wczoraj robiłeś? Wczoraj znaczy .... w sobote ? Nie pamietam ^^ Jadłeś kiedyś frytki z dżemem? Mortadele jadlem z dzemem... calkiem calkiem... Za co dałeś ostatnio bana? Utrudnianie realizacji eventu... czyli 70 lvl bijacy metka dla max 40 ;] Strasznie nie lubie, gdy ktos uprzykrza gre innym, a zarazem psuje efekty mojej pracy. Nadal lubisz to robić ? Zalezy co masz…

• Geas, czyli...

Geas - - Archiwum

Cytat od Green: „Co u twojej sąsiadki ?” Nie interesuj sie Cytat od lachcimek: „Czemu masz rangę Super Mistrz Gry, skoro nie jesteś SGM żadnego serwera?? :)” Miala byc tajemnica... ale zeby bylo bez sciemy - grajacy na S2 mieli okazje mnie tam zobaczyc kilkukrotnie. Nie ma narazie takiej rangi jak KRGM wiec mam SGM (ze wzgledu na zblizony poziom uprawnien).

• Geas, czyli...

Geas - - Archiwum

Cytat od Green: „kot czy kot ciezki wybor... moze jakas podpowiedz ? czy czy czy ? xD Zdecydowanie ”