Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 74.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od Charlotta: „Cytat od belfegor1987: „jedynie zostaja ci ” którzy lubią wzajemnie swoje towarzystwo i robią coś razem.Czas świetności tej gry przeszedł już dawno. ” tu masz racje ale i na nich tez przyjdzie czas bo tylko czas jest niesmiertelny!:( piszac to Z DOSWIADCZENIA wielu ludzi mozna spotkac przez metina ale 90% z nich po x czasu pokazuje jakimi wstretnymi podlymi i ,,dziwnymi'' ludzmi sa czemu tak jest Arixan?? Moderator Ascoran:Połączyłem posty.

• Cytat od Download: „Każdy gracz płacze o układy z GM'em i tak się zastanawiam kto w końcu te układy ma, jak przecież każdy płacze. Wiesz że dla osób z wyższym levelem takie zuo ma mniej sensu niż dla graczy z niższym levelem? Ci wolą zrobić meley, jotuna, smoka a za kasę ze/za skrzynki kupić to co potrzebne niż latać po mapach, więc sugerując się tym koledzy GM'ów muszą mieć niższy level, a więc czy takie osoby są przegrywami skoro mimo znajomości z GM'em nie potrafią dojść do poziomu zbijania m…

• Polaris taka prawda ze GF powoli nas chce zniechecic (uciety drop brak mozliwosci zarobienia,eventy ze smieciami ,masakryczne szczescie do zrobienia czegokolwiek,i chciwosc starych wyjadaczy )jedynie zostaja ci [ciach] ,,kasowiczki'' a generalnie to juz jest gra zjawa Moderator Ascoran:Wyciąłem niedozwolone treści.

• miedzy 23-1 nad ranem tez zrobili ZUO niespodzianke oczywiscie odpowiedz GM-a na to ze event robi ale bez uprzedniego info na forum?? ,,event niespodzianka dla smosiadow'' i wykretka ze frekwencja na ZUO byla duza mimo braku wczesniejszej informacji i poznej godziny(duzo kolegow dla ktorych to ZUO bylo zrobione??

• ale jedyny dobry myk co wyczailem to jesli dam na auto chodzenie na przod i najade myszka na pulpit tak zeby nie bylo zaznaczone na okno gry metina to mi nie zatnie:D

• trudno czasy atrakcji minely kiedy byly fajne eventy teraz syf nam daja i niech sami GM-i sobie w tych eventach uczeszczaja!! ale bedzie mialo GF frekwencje lohohohoh!!!

• Cytat od kriss311: „Cytat od belfegor1987: „Cytat od kriss311: „Najlepsze jest --Zamknięcie metina i wyrzucenie do pulpitu , i problem z wyborem postaci to juz jest niezłe ale to tylko potwierdza wczesniejsze przypuszczenia ze cos grzebią z klientem będzie fuzja ale na server EU . A i jeszcze jedno na procesorach AMD zacinało i to często a na intelu tez zacina ale rzadziej :). Ogólnie metin ma problem z obsługa wielowątkowych procesorów , z tym ze na AMD jest jakas procedura która koliduje z jak…

• Cytat od PocieKomruki: „Cytat od Lorint.: „Może na forum Twoje wypowiedzi są bardziej konstruktywne, ale po tym co wypisywalas na wołaczu nie wiadomo co ludzie mają o Tobie myśleć Ja czasami się gubię, kiedy piszesz coś na poważnie a kiedy nie. ” Musisz sobie z tym już sam poradzić.Cytat od kosip: „Cytat od PocieKomruki: „Cytat od Lorint.: „Cytat od VIII: „@PocieKomruki skąd takie negatywne nastawienie do wszystkich graczy? ” Huśtawka nastrojów i te sprawy ” Lorint utwierdzasz mnie w tym o czym …

• Cytat od kriss311: „Najlepsze jest --Zamknięcie metina i wyrzucenie do pulpitu , i problem z wyborem postaci to juz jest niezłe ale to tylko potwierdza wczesniejsze przypuszczenia ze cos grzebią z klientem będzie fuzja ale na server EU . A i jeszcze jedno na procesorach AMD zacinało i to często a na intelu tez zacina ale rzadziej :). Ogólnie metin ma problem z obsługa wielowątkowych procesorów , z tym ze na AMD jest jakas procedura która koliduje z jakims procesem metina. ” fajnie byloby jakbys …

• Cytat od Ingolf: „Kilka osób napisało do mnie PW na IRC - zielone ebo szkaty dropiły od 12:00 tylko nie pokazał się komunikat. ” no nie jakie to przykre ze metin2 jest priorytetem GF ale jakos blad za bledem sie robi kom.sie nie wyswietlaja i bledow starych nikt nie naprawia na dobre??!! ta gra sie juz rujnuje i za chwile zostaniecie tylko wy GM-y i kasiarze do ssania przez GF mizernie i marnie to widze:(

• tez mam takie pytanie ,po co ta gazetka (nikomu nie potrzebna)istnieje?? przeciez malo kto czyta to samo w kolko?? i StaryWeteranS7 ma racje wiele lepszych rzeczy nie wprowadzono o bledach sie pisze i tylko pisze a do GF nic nie dociera bo gazetki nie czytaja i Hajs ma sie zgadzac!! Zenada!!!

• Cytat od RShamane2137: „I co w tym śmiesznego/fajnego? ” nie wiem jak ty ale ja tam widze cos smiesznego:D nie nick peta nowego lorinta tylko to ze ten pet jest ,,niezdara'' dla niektorych to jest smieszne ze dowcipnisiowi trafil sie pet niezdara a dla ciebie nie wiec czemu traktujesz lorinta z wyniosloscia?? jesli dla ciebie nie ma tam nic smiesznego to nie musisz drugiej osoby ponizac ani traktowac jej z gory bo nie masz takiego humoru jak on a humor to sprawa indywidualna jedni maja wiekszy d…

• naprawde malo tu tematow tylko widze wymiane Rshame i szaszlyka gdzie jeden od 2 lepszy ale zaden nie jest najlepszy bo nie wie co to kompromis:((jakby ich posty wymazac to tyle stron by sie zmniejszylo ze szok:OOO (nie chce tu zadzierac ani z jednym ani z drugim ale pisze co widze i nie atakujcie mnie bo odemnie odbije sie to jak od lustra)

• Cytat od Art: „@BabaJagaaaaa @waldi580 od tego jest dział dotyczący Problemów Technicznych. ” no tak Art raczej to wiedza ale wy nas na forum o tym nie uprzedzicie i po drugie zanim sie z tym uporacie to troche minie a tak to ci co tu zagladaja wiedza na bierzaco i przy tym nikt nie lamie zadnych zasad bo jakby nie bylo napisali o ,,zmianach w grze'' czyli cos czego nie bylo a teraz sie wydarzylo to juz nawet lepsze niz wasze zapowiedzi z trefnym info od GF albo zapewnienia ze dane bugi znikna p…

• a czy szaszlyk z tym ,,guwniarzem'' nie mial namysli literowki?? a nie ze Rshame jest studentem i gowniarzem??

• nie wiem czy sie powtarzam ale dalej jestem za wprowadzeniem poprawki aktualizacji 18,4 mianowicie -zablokowac handel odlamkami smoczego kamienia miedzy postaciami ALE -dac graczom mozliwosc magazynowania ich w depozycie i wylaczyc ograniczenie czasowe odlamkow(nie jednemu graczowi nie pozwala czas srodki sprzet bledy gry itp do tego zeby kazda postacia sobie mogl nadropic 50 odlamkow dziennie) a do tego sie jeszcze doklada o wiele zanizony %drop przedmiotow od wielu lat przez GF. Wiec taki oto …

• Cytat od ZituS: „c542c9b999e4b.jpg Zastanawia mnie tylko jedno ? Dlaczego tylko na Jawie sa takie EVENTY a na pozostałych serwerach nie ma nic. Jawa niesttet jest faworyzowana pod wzgledem Eventów Pobocznych ” na jawie sa ,,KOXY'' i GM-y to dla nich takie exkluzywne eventy dla nas jest ..PLAC ALBO PLACZ''

• Cytat od kriss311: „JESTEM PEWIEN NA 100% drop został zmniejszony metin 85 lvl postaci 90 czyli pzredział akceptowalny rękawica z IS i tylko kd poty i to wszystko Nie jeden metin 85 zbity ale kilka i jest to samo. To samo dotyczy alchemii prawdopodobienstwo " na pomyslne ulepszenie" po zmianie ilosci dropionych odłamków z 15 na 25 na koncie zostało zmniejszone.:( Art czy nie myślisz ze robienie zmian bez informowania o tym czyli za plecami graczy to delikatnie mówiąc oszukiwanie? Jestem pewien ż…

• Cytat od damian0426: „Wiesz co ale chociaż widać że coś się dzieje np w takim m2 bo ludzie dropia a nie każdy tylko pisał na wołaj kupie kupie ” nie wiem czy wiesz ale 90% to nie nowi gracze tylko starzy i ich boty a nie wiadomo czy nie czyjes jeszcze boty ale o takich osobach to juz stare wygi wiedza!! a wgl po co bylo takie walniete mieszanie z tymi odlamkami skoro tak jak poprzednicy napisali niewazne czy na 5 czy na 15 postaci droploby sie odlamkow jednego dnia to i tak ze 100 czy 200 odlamk…

• dlaczego teraz po wtorkowej aktualizacji nie mozna rownoczesnie z pd na 1 godz zalozyc mikstury mądrosci na 3 godziny co daje 100% expa to jakis bug czy nowoc dla nowych zeby nie mieli mozliwosci wyboru czy wsadzic mixturke czy pd-ka??